21

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

niu jop atsiprasyk , kvietkeliu kokiu nunesk niu orginalumo ir daugiau pastangu reikia big_smile

22

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

nu nieko sau.atsiprašinėti dėl to, kad berniokas kvailas...ar čia ta taisyklė-duok durniui kelią?dar pastangų dėt.jei pats nenori,tai ko čia išmaldos prašyti?:():{}:E

23

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

eeee  nemetyk cia i vyru darza akmenu !!!!! abu ten jie kalti,kad pasitikejimo nera vienodai ! aisku? o  gal ned ddaugiau pana ,nes nekelia savim pasitikejimo !!!

24

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

jei jis myli del to tikrai Taves nepaliks...
ir jei Tu ji myli tai sugebesi ji issaugoti...bet dabar tu turi jam yrodyti kad jis gali pasitiketi Tavimi...
nes jau geriau butum pati pasakiusi jam kad parase Tau buves"ex"

25

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Evaldas, 20 wrote:

eeee  nemetyk cia i vyru darza akmenu !!!!! abu ten jie kalti,kad pasitikejimo nera vienodai ! aisku? o  gal ned ddaugiau pana ,nes nekelia savim pasitikejimo !!!

nieks ir nemėto, nes paskui ir išrinkti reikia.

26

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Justinas, 22 wrote:

jei jis myli del to tikrai Taves nepaliks...
ir jei Tu ji myli tai sugebesi ji issaugoti...bet dabar tu turi jam yrodyti kad jis gali pasitiketi Tavimi...
nes jau geriau butum pati pasakiusi jam kad parase Tau buves"ex"


teisybė tinka tik protingiems, o čia, kaip supratau, ne ta situacija...

27

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Kristina, 18 wrote:

na nesenai man parase buves vaikinas ir pakviete i pasimatyma, o as netycia neistryniau tos zinutes ir ja perskaite mano vaikinas. dabar jis mano kad jam buvau neistikima, kaip manot ar uno to gali siugriuti jo pasitikejimas ir meile?

as tavo vietoje buciau isizeidusi. na juk jei draugyste rimta, tai ir pasitikejimas vienas kitu turetu buti? o jei jis nepasitiki tavimi ir tu galvoji kad gali "sugriuti" jo meile tau,vadinas jo meile netikra. na cia tik mano nuomone:)

28

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

jeigu del vienos smsm griuna visa meile, sorius, bet jokios meiles ten nera, nebuvo ir nebus.. siaip normaliai zmones gali issiaiskinti viska ramiai, kad ir kokie pavydus butu, o jeigu tikria rupi ir tikrai myli, tai padaryti viska, kad tik liktu kartu.. galiu is savo patirties pasakyti, kad jeigu yra ta tikra meile, tai ji bet ka nugali, juo labiau tokius menkus nesusipratimus

29

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Indre, 26 wrote:
Evaldas, 20 wrote:

eeee  nemetyk cia i vyru darza akmenu !!!!! abu ten jie kalti,kad pasitikejimo nera vienodai ! aisku? o  gal ned ddaugiau pana ,nes nekelia savim pasitikejimo !!!

nieks ir nemėto, nes paskui ir išrinkti reikia.


na tai va smile

30

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Austėja, 18 wrote:
Kristina, 18 wrote:

na nesenai man parase buves vaikinas ir pakviete i pasimatyma, o as netycia neistryniau tos zinutes ir ja perskaite mano vaikinas. dabar jis mano kad jam buvau neistikima, kaip manot ar uno to gali siugriuti jo pasitikejimas ir meile?

as tavo vietoje buciau isizeidusi. na juk jei draugyste rimta, tai ir pasitikejimas vienas kitu turetu buti? o jei jis nepasitiki tavimi ir tu galvoji kad gali "sugriuti" jo meile tau,vadinas jo meile netikra. na cia tik mano nuomone:)

su tavim sutinku 100% smile

31

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Evaldas, 20 wrote:
Indre, 26 wrote:
Evaldas, 20 wrote:

eeee  nemetyk cia i vyru darza akmenu !!!!! abu ten jie kalti,kad pasitikejimo nera vienodai ! aisku? o  gal ned ddaugiau pana ,nes nekelia savim pasitikejimo !!!

nieks ir nemėto, nes paskui ir išrinkti reikia.


na tai va smile


ir vis tiek nematau reikalo dėl visokių šūdniekių atsiprašinėti ir į kelius pulti.

32

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

nu o as nemanau kad del keliu reiktu i visokius sudniekius pulti

33

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Na gili uzuojauta tau. Tikiuosi tavo vaikinas supras kas ir kaip is tikro. Bet sunkiai... is patirties galiu pasakyti. Maniskis nesuprato ir delto issiskyreme kai rado kvaila sms nuo tokio berno kuriam net savo telefono nebuvau davusi, o gavo is mano draugu. Nors nieko tarp musu nebuvo isskyrus draugiska pabendravima per draugu gimtadieni.Ir kokio velnio as to sms neistryniau.. vis per savo tingejima trainioti sms kol nepersipildes telefonas. Bet isaiskinti tai pavydziam vaikinui tai beviltiska. Jau vaikinu fantazija tai nerealiai laki... tik gaila kad ne tada ir ne ten kada reikia

34

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

jis nevertas taves buvo tada

35

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Na vertas nevertas kas ten zino. Bet jei santykiuose nera pasitikejimo manau nieko gero nebus. O tokie kvaili nesusipratimai tik irodo kiek zmogus tavimi pasitiki

36

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

nesijaudik jei jis tikrai tave myli patikes tavim jei ne tai reikia jam tu nesvarbi

37

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

as manau,kad meile tikrai liks jei myli o pasitikejimas tai sugriz.. :)P

38

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

O as manau kad meile gal ir yra, bet prarastas pasitikejimas nemanau kad ima ir sugrizta.

39

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

Indre, 26 wrote:
Evaldas, 20 wrote:
Indre, 26 wrote:
Evaldas, 20 wrote:

eeee  nemetyk cia i vyru darza akmenu !!!!! abu ten jie kalti,kad pasitikejimo nera vienodai ! aisku? o  gal ned ddaugiau pana ,nes nekelia savim pasitikejimo !!!

nieks ir nemėto, nes paskui ir išrinkti reikia.


na tai va smile


ir vis tiek nematau reikalo dėl visokių šūdniekių atsiprašinėti ir į kelius pulti.

Tai kad ir nera reikalo, viskas kazkaip cia perdaug vaikiska... taciau yra kaip yra... big_smile

40

Re: ar meile gali sugriuti po isdavystes?

na manes nei karto vyras neitikino.. iskaudino ir jauciu pagieza ir nusivylima. ka kalbet apie pasitikejima.. meile sugriut tikrai gali..