1

Tema: Kaip man susirasti vaikina?

gal galit padeti kaip man susirasti vaikina??? as jo iki siol nesu turejusi ;( ir nesuprantu kodel.. kai bendrauju man jis paradeda patikti ir jis man pasako "galim buti tik draugais"... patarkit... ir gal zinot kodel taip yra??

2

Re: Kaip man susirasti vaikina?

Va, bent jau delto, kaip ir kodel taip yra, turetum paanalizuoti Save ir vaikina su kuriuo noretum bendrauti artimiau...

3

Re: Kaip man susirasti vaikina?

gal iskarto isgazdini kuo nors kad tipo zmogus supranta kad su tavim bus per sunku tai taip ir gaunas,bega i sona:V

4

Re: Kaip man susirasti vaikina?

na tai issiaiskink kodel nenori su tavim buti kas negerai kokios savybes tavyje atbaido vaikunu demesi...

5

Re: Kaip man susirasti vaikina?

Margarita, daug bendrauk sitam forume ir, manau, atsiras zmoniu, kurie pades tau atsakyti i kaikuriuos klausimus ir pades isspresti Tavo sugalvota problema... Kodel sugalvota? Todel, kad isitikinimai daro savo...

6

Re: Kaip man susirasti vaikina?

Gali buti milijonas priezasciu..Ir tai turetum zinoti tik tu pati..Isvaizda, elgsena, manieros, kalbejimas, stilius, pasaulio supratimas..Cia turbut yra pagrindiniai dalykai kurie leidzia spresti apie zmogu, ir suprasti nori is jo kazko daugiau ar ne..Va situose dalykuose pagalvok kokia tu esi kokia noretum buti ir kokia tau atrodo kad turetum buti..O siaip tai nesiparink labai visada atsiras tas kuriam tu patixi..:D

7

Re: Kaip man susirasti vaikina?

gal ne su tais vaikinais bedrauji wink

8

Re: Kaip man susirasti vaikina?

Nu va, kaip Tomas minejo, milijonas priezasciu, tai dabar atsakymai prasideda spelionemis, zodeliu "gal"... big_smile

9

Re: Kaip man susirasti vaikina?

Tomas, 26 parašė:

Gali buti milijonas priezasciu..Ir tai turetum zinoti tik tu pati..Isvaizda, elgsena, manieros, kalbejimas, stilius, pasaulio supratimas..Cia turbut yra pagrindiniai dalykai kurie leidzia spresti apie zmogu, ir suprasti nori is jo kazko daugiau ar ne..Va situose dalykuose pagalvok kokia tu esi kokia noretum buti ir kokia tau atrodo kad turetum buti..O siaip tai nesiparink labai visada atsiras tas kuriam tu patixi..:D


**** gala biski netaip perskaiciau :DDD sumutino man ta x rade :DDD perskaiciau taip: visada atsiras tas kuriam bus pox*i smile)))
O seip tai tomas teisingai pasake smile
p.s nekytu klausinek o saves smile

10

Re: Kaip man susirasti vaikina?

siaip keli patarimai kad surastum pagaliau vaikina:V daug riaugek, nepatingek spjaudytis daug, siemkes praktiskai visur nesiokis ir kramsnok, jei nerukai butinai rukyk ir visos problemos isispres;D

11

Re: Kaip man susirasti vaikina?

Andrius, 25 parašė:

siaip keli patarimai kad surastum pagaliau vaikina:V daug riaugek, nepatingek spjaudytis daug, siemkes praktiskai visur nesiokis ir kramsnok, jei nerukai butinai rukyk ir visos problemos isispres;D


Pamirsai prideti: Gerk alu statinem, ziurek fule kase ir kitas sporto sakas smile)) ismok keiktis taip kaip bahurai smile tada busi Ideali smile)))

12

Re: Kaip man susirasti vaikina?

+ dar norek sekso minimum 3 kartus per diena ir 4-5 kartus per nakti ;D
o jei rimtai tai paieskok paprastesnio ir nekelk super reikalavimu

13

Re: Kaip man susirasti vaikina?

tai tipo jums vaikinams reikia panos nuo kurios niekada nepasitraukia dumu debesis, visada apsinesusi, keikiasi kaip nezinau kas.. tai jusu idealas???

14

Re: Kaip man susirasti vaikina?

as jokiu neturiu reikalavimu man reikia kad butu malonu bendrauti ir niekada neissektu temos apie ka kalbeti...

15

Re: Kaip man susirasti vaikina?

o isvaizda tau irgi nera svarbi ? big_smile

16

Re: Kaip man susirasti vaikina?

Margarita, 18 parašė:

tai tipo jums vaikinams reikia panos nuo kurios niekada nepasitraukia dumu debesis, visada apsinesusi, keikiasi kaip nezinau kas.. tai jusu idealas???


smile)) margarita nesuprask pazodziui :DDD cia juk Joke big_smile

17

Re: Kaip man susirasti vaikina?

Tautvydas, 20 parašė:

o isvaizda tau irgi nera svarbi ? big_smile


na jis turi kazkuo traukti bet idelios nereikia..

18

Re: Kaip man susirasti vaikina?

na tai nejaugi flirtuot nemoki wink
pasivaiksciok po klaipedos centra seksualiai apsirengus ir tikrai atsiras vaikinu , o poto pati nuspresk kuris tau tinkamas o kuris ne...

19

Re: Kaip man susirasti vaikina?

Tautvydas, 20 parašė:

na tai nejaugi flirtuot nemoki wink
pasivaiksciok po klaipedos centra seksualiai apsirengus ir tikrai atsiras vaikinu , o poto pati nuspresk kuris tau tinkamas o kuris ne...


bandziau poto man siule uz pinigus permiegoti, nuostabu ne??

20

Re: Kaip man susirasti vaikina?

big_smile , na juk visko buna ... neverta del vieno shudo atsisakyt gero metodo wink
o gal per seksualiai atrodei ;D
na o draugai ir drauges , ju draugai ir drauges ...
stenkis kuo daugiau bendraut ir kaip imanoma labiau praplest savo pazistamu rata ir pamatysi kai atrasi savo antraja puse...
nors gan daznai zmones ieskodami kazko nepastebi to kas randasi visai salia ...