1

Tema: F&F3: Tokyo Drift

Jusu nuomone apie si filma...Va vakar ziurejau tai Super filmas, man patiko...

2

Re: F&F3: Tokyo Drift

Nemaciau dar..bet tuoj parsius ji man.. kiek maciau is anonsu tai vaikiskas jis beabejo kaip ir visi F&F serijos filmai..Bet..geri masiniukai, grazios paneles..Pamatyti viena karta vistiek butina manau..:D

3

Re: F&F3: Tokyo Drift

na kaip sakoma visi vyra vaikai.....tik kuo daugiau metu vyrui....tuo brangesni zaisliukai

4

Re: F&F3: Tokyo Drift

Labai neblogas filmas smile manau bus ir 4 dalis kadangi toks neuzsibaiges smile)

5

Re: F&F3: Tokyo Drift

Nuka paziurejus jau nuomone nekokia..Pats prasciausias is visos F&F serijos..Siuzetas kvailas..Labai daug fantastikos ir isvis man nepatiko..Neskaitant viso to ka minejau anxciau sitas filmas visiskas sh..:D

6

Re: F&F3: Tokyo Drift

mane tai pykina tokio pobudzio tusti beprasmiai filmai.. .tikras laiko gaisimas wink))

7

Re: F&F3: Tokyo Drift

totaliai nieko idomaus.. pagal desimtbale skale tai duociau 4 gal.. uz pastangas.. big_smile nes siuzeto kaip ir neatrasta, atlikimas ne itin kokybiskas, daugiau nei puse efektu su kompais daryta (duociau daugiau vien uz tai, jei viskas butu tikoviskai atlikta bent jau..).. eilinis nusivylimas ir tiek.. smile geriau jau "Best Motoring Drift Bible" paziuret, bent jau viskas real.. big_smile:D:D

8

Re: F&F3: Tokyo Drift

as uz ! kad filmas paskutinis slamstas, ir i kino teatra tikrai neverta eit ismetinet pinigu. pirma dalis buvo kazkas naujo, originalaus ir idomaus. o toliau jau viskas kuriama del pinigu, sitie filmai neturi jokios menines vertes..

9

Re: F&F3: Tokyo Drift

Deividas, 22 parašė:

totaliai nieko idomaus.. pagal desimtbale skale tai duociau 4 gal.. uz pastangas.. big_smile nes siuzeto kaip ir neatrasta, atlikimas ne itin kokybiskas, daugiau nei puse efektu su kompais daryta (duociau daugiau vien uz tai, jei viskas butu tikoviskai atlikta bent jau..).. eilinis nusivylimas ir tiek.. smile geriau jau "Best Motoring Drift Bible" paziuret, bent jau viskas real.. big_smile:D:D

Cia net nelabai ka bendro as maciau su driftu..:D O Drift Bible tai manau reikejo perzioureti filmo kurejams koki 22 kartus pries kuriant si filma.:D Dabar ikirtau nafik tau ta masina su galiniais..Gal;voji lekti gal 08-30d bazej?:D Nepatariu, jei to nesitreniraves bent gerus metus..Jei matei 06-01 tai visi tie kurie sumaste dalyvauti is lempos to nemokedami, kele tik juoka ir sioki toki pykti kad nafik jie ten dalyvauja..

10

Re: F&F3: Tokyo Drift

nea, kitais metais nebent bazej, ir aplamai as ne parodai, o sau.. tiesiog kaune zinau pora vieteliu kur eismo kaip ir nera, o keliukai neblogi.. bus galima kada pasitreniruot.. smile

11

Re: F&F3: Tokyo Drift

man patiko!

12

Re: F&F3: Tokyo Drift

dar neziurejau bet turiu ner laiko big_smile

13

Re: F&F3: Tokyo Drift

as tik prasukdamas paziurejau, nebuvo laiko nugriebti laisvo is kur, bet siaip, filmas kaip filmas... is pradziu zmogelis nieko nemoka, paskui jau profas ;D nu zodziu, tiksliai nesakau, nes visa filma per 20 min perziurejau ;D tad dar gincytis ir ka nors irodineti negaliu big_smile

14

Re: F&F3: Tokyo Drift

Kas ce per filmas ??? ydomus ??? Rejx Parsisiust big_smile

15

Re: F&F3: Tokyo Drift

Skonio reikalas tongue bet man patiko ;)masinos fainos... ;p mmm  beje manau yra skirtumas kur tu ziuri... namie per kompa,ar kine.... big_smile~ ;p

16

Re: F&F3: Tokyo Drift

man tai patinka tokio pobudzio, lengvo siuzeto filmai, super!!=]

17

Re: F&F3: Tokyo Drift

Sondtrackai du labai geri..:D

18

Re: F&F3: Tokyo Drift

filma skaip filmas...o pagrindinis herojus! mmmrrr..koks fajnas..ypac pirmu daliu...o filmas domino tik del to kad megstu masinas ir greiti....puse velnio

19

Re: F&F3: Tokyo Drift

Neralus filmas,ziureciau ir ziureciau,o dar vyras ypac vertas demesio!;)

20

Re: F&F3: Tokyo Drift

Vaidotas, 13 parašė:

Jusu nuomone apie si filma...Va vakar ziurejau tai Super filmas, man patiko...


Nu truko man daugiau Vin Dyzelio vaidybos :? nes suvaidino koki 60 sekundziu ;(