1

Tema: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Su kuo geriau sutariat? Ar galima nuosirdi draugyste tarp merginu ar visgi viena kitoje jos izvelgia konkurentes? Kas geriau saugo paslaptis?

2

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

turbut geresni draugai yra tos pacios lyties.. bent jau geriausi draugai. nes jei zmogus sugeba tapti geriausiu draugu, su juo viskuo dalinates, pazistat vienas kita iki paciu paciausiu smulkmenu, galiausiai vis tiek kazkuris ims ziureti i kita ne tik kaip i drauga.. o tada jau ne kas=) o jei drauge tikra drauge, ji niekada nebus konkurente, nes tokiu atveju kad abi isispoksotu ta pati vaikina pasitaiko ne ypac daznai, o tai manau realiausia galimybe draugems is tikruju tapti konkurentem. bet su draugem gali irgi but sunku=) jeigu augant, brestant pasikeicia ju poziuris i pasauli, saves isreiskima, draugus, vaikinus ir t.t. o tau tai visiskai nepriimtina..=)

3

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

juk nebutinai draugiski santykiai tarp merginos ir vaikino turi issirutuliuoti i romana. gal tiesiog smagu buti su tuo zmogum, o fizinio potraukio jam visai nera...
kas liecia konkurencija, turejau galvoje ne tik del vaikinu, bet ir del demesio, populiarumo, materealiniu vertybiu ir pan.

4

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

o mano geriausi draugai t.y vaikinai gal todel kad ne karta esu buvusi isduota panikiu...o su savo darugais puikiai sutariu,tik va nevisi aplinkiniai supranta kad vaikinas ir mergina yra geri draugai....

5

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

va va, pas mane ta pati problema: dauguma kreivai ziuri arba per danti traukia kada gi pagaliau mes susikukuosim:) jau nekalbu, kad nepazystamu vaikinu demesio sulaukiu maziau, nes dauguma galvoja, kad esu jau uzimta...tad savu pliusu ir savu minusu turi tokia draugyste wink

6

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

na as turiu tik wiena pacia geriausia draugia su kuria galiu kalbetis apie wiska ir galiu jaj wiska ispasakoti.... o toliau draugauju su wajkinajs nes jie pujkus darugaj.... niekada neisduos tawes ir pujkiaj saugos paslapti. tajgi dazniausiai buna kad mes (t.y. as ir mano drauge) buname su wajkinajs nes jie daug saunesni draugaj. taciau butina tureti ir draugju! wink tongue

7

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

turiu ir as keleta tikru draugiu, bet joms atranka dar didesne negu vaikinams, turiu ja visiskai pasitiketi...jei drauge gera, tai jai atsilyginu tuo paciu, niekada jos neiskaudinciau ir neisduociau...

8

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Manau kad nuosirdi draugyste gali buti tiek tarp vaikinu ir merginu, tiek tarp merginu. Turiu labai gera drauge nuo paauglystes, ir niekada manes ji dar neisdave o ir del vaikinu niekuomet nesipykdavom.
Nors apskritai gal pati asmeniskai daug lengviau sutariu su vaikinais.
Bet netikiu kad vaikinas ir mergina gali buti patys geriausi draugai. Galbut geri, bet tikrai negeriausi. Nes anksciau ar veliau vienas is ju isikliopina i ji ar ja, o tada tik laiko klausimas ar tai neperaugs i kazka 
daugiau, ar vienam is ju teks aukotis ir susitaikyti, jei kitas nieko panasaus nejaucia...

9

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Saule, 23 parašė:


Bet netikiu kad vaikinas ir mergina gali buti patys geriausi draugai. Galbut geri, bet tikrai negeriausi. Nes anksciau ar veliau vienas is ju isikliopina i ji ar ja, o tada tik laiko klausimas ar tai neperaugs i kazka 
daugiau, ar vienam is ju teks aukotis ir susitaikyti, jei kitas nieko panasaus nejaucia...


vat butent, del geriausiu draugu ir as ta pati sakiau, taip kad pilnai pritariu.

Jurgita, 25 parašė:

juk nebutinai draugiski santykiai tarp merginos ir vaikino turi issirutuliuoti i romana. gal tiesiog smagu buti su tuo zmogum, o fizinio potraukio jam visai nera... 
kas liecia konkurencija, turejau galvoje ne tik del vaikinu, bet ir del demesio, populiarumo, materealiniu vertybiu ir pan


dar karta pasikartosiu as kalbejau apie geriausius draugus, ne apie siaip draugus=) kai mano best friend man pasake sita auksine minti, netikejau, kol paciai taip neatsitiko=)
del konkurencijos geriau isikaityk ka rasiau=) mano manymu, tarp TIKRU draugiu konkurencija gali atsirasti nebent del meiles, nes tai jausmas, stipresnis uz draugyste. o del kazkokiu materialiniu vertybiu, demesio ar dar neaisku ko TIKROS drauges viena su kita nekonkuruos.

10

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

tuomet kitas klausimas: ar prasidetum su TIKROS drauges vaikinu, jeigu ji isimyletum?
siaip mano tema nera vien tik apie geriausius draugus, tiesiog su kuo maloniau ir lengviau bendrauti ir pasitiketi...

11

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

As tai su drauges vaikinu neprasideciau, neverta... ;D

12

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

reik manyt big_smile o su draugo panele?

13

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Jurgita, 25 parašė:

reik manyt big_smile o su draugo panele?

Manau, galeciau, bet tureciau but nuo konors stipriai apsvaiges, neysivaizduoju tokios situacijos, nes niekada to nedariau dar... Kodel sakau dar? nes nezinau kas ateityje dar gali nutikti...

14

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Jurgita, 25 parašė:

tuomet kitas klausimas: ar prasidetum su TIKROS drauges vaikinu, jeigu ji isimyletum?
siaip mano tema nera vien tik apie geriausius draugus, tiesiog su kuo maloniau ir lengviau bendrauti ir pasitiketi...

ne, tikrai neprasideciau. manau, kad pavoges is kito laime, laimingas nebusi. tuo labiau jeigu ir sugebeciau nuvilioti drauges vaikina kam man tox reikalingas, kuris rades "geresne" pabegs?.. ir seip as man brangius zmones myliu labiau uz save, taip kad geriau jau uzsiimciau kazkuo kitu ir bandyciau ta meile uzgesinti. per kelis metus vis tiek pavyktu=)
o siaip geri draugai (ne geriausi) gali but tokie pat geri tiek vaikinai, tiek merginos. nuo zmogaus priklauso, ne nuo lyties=)

15

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

na mano drauges tai ir yra mano drauges konkurencijos jokios nejauciam kaskaip nera buve jos..na apslaptis kam patiketi saugot manau ne visiems galima is eiles ..pats zmogus atsirenka kuo galima pasitiketi..io vaikinai irgi gali buti tik drauigai ir nemaisyti asmeninima gyvenimui...

16

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

aj kur as gyvenu visi beveik kiekviena pazistame tai zino kad as neuzimta nors ir su kokiu draugu geru einu gatve:D

17

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

o kaip reaguotumet, jeigu geriausia drauge nuviliotu jusu vaikina? ar sugebetumet jai atleisti?

18

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Istikruju geriauses draugas yra ir buvo tai pats sau nera tokiu zmoniu kad jei pasitiketai 100% pvz kaip gali garantuoti kad jis tavo geraiuses draugas ar ji juk net uz save negalia tsakyti kaip elktaisi vienoj ar kitoj situacijoj taigi draugai buna ne geraiusi o tik draugai ir nera tokiu zmoniu kad galetai pasitiket 100% nes visko pasitaiko gyvenime taigi manyciau geriauses draugas esi pats su savom mintim ir savom problemom smile

19

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Irmantas, 20 parašė:

Istikruju geriauses draugas yra ir buvo tai pats sau nera tokiu zmoniu kad jei pasitiketai 100% pvz kaip gali garantuoti kad jis tavo geraiuses draugas ar ji juk net uz save negalia tsakyti kaip elktaisi vienoj ar kitoj situacijoj taigi draugai buna ne geraiusi o tik draugai ir nera tokiu zmoniu kad galetai pasitiket 100% nes visko pasitaiko gyvenime taigi manyciau geriauses draugas esi pats su savom mintim ir savom problemom smile

nera tokiu zmoniu kuriais GALETUM PASITIKETI 100%.. bet visgi yra tokiu, kuriais 100% PASITIKI..=) kol nenudegi nagu taip stipriai, ar tiek kartu, kad nebesugebi taip pasitiketi=)

o jei drauge nuviliotu mano vaikina, vadinasi nei drauge, nei vaikinas nera verti mano pasitikejimo.. turbut neatleisciau:V

20

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

geriausi draugai - vaikinai. Jie is pavydo niekada neisduos paslapciu, gal kartais ir nesupras kodel verki del vaikino, bet paguosti tikrai mokes, juk visada geriau verkt ant tvirtos vaikino peties, argi netiesa?