21

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Irmantas, 20 parašė:

Istikruju geriauses draugas yra ir buvo tai pats sau nera tokiu zmoniu kad jei pasitiketai 100% pvz kaip gali garantuoti kad jis tavo geraiuses draugas ar ji juk net uz save negalia tsakyti kaip elktaisi vienoj ar kitoj situacijoj taigi draugai buna ne geraiusi o tik draugai ir nera tokiu zmoniu kad galetai pasitiket 100% nes visko pasitaiko gyvenime taigi manyciau geriauses draugas esi pats su savom mintim ir savom problemom smile

Cia irgi teisybes yra, as taip pat pacias paciausias paslaptis pasilieku tik sau, kai labai jau norisi kazkam issilieti, isitraukiu is stalciaus savo sena dienorasti smile

22

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

mano manymu tai geriausia drauge negali buti mergina,kaip bebutu dvi panos lb supanasieja ir galiausiai net skonis i vaikinus tampa vienodas,o tada jau ir prasideda karas...as dziaugiuos nes turiu geriausia drauga,mes bendraujam lb siltai ir nesvarbu ar aplin yra zmoniu ar mes dviese,kartais gerai,nes zn kad budama su juo galiu jaustis saugi ir niekas prie manes nelys,jei as too nenoresiu...Jis padeda man atsirinkti bahurus,visalaika suzino kas jie per pauksteliai ir man pataria ar verta prasidet ar nea:::712 sio draugo niekada neiskeisciau i jokias drauges ar jokius vaikinus...

23

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

vyrai iki kol jie neuzsimano nuiimti tau triusiku, o tai dazniausiai buna arba gejai arba isimtis. bet bendraujant su vyaris daug paparasciau - ner jokiu peripetiju

24

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Vyrai tikisi su kiekviena drauge permiegoti, bet jei pasakai ne ir toliau bendrauja gali  sakyti kad jus tikri draugai. Bet  tikimybe kad viena diena nekaltas (arba apgalvotas) merginos elgesys gali nutraukti ta draugyste ir  draugai taps pora visada yra.

25

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Erika, 21 parašė:

vyrai iki kol jie neuzsimano nuiimti tau triusiku, o tai dazniausiai buna arba gejai arba isimtis. bet bendraujant su vyaris daug paparasciau - ner jokiu peripetiju

Tikiuos, kad mano geriausias draugas ir yra ta isimtis ir jam minciu apie triusiku nuemima nekyla, nes daznai juokauja, kad as ne mergina, as drauge smile

26

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

man tai nuolat buvo ir bus vaikinai smile
o merginos niekad tiesos ne sako ir t.t.

27

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Vaiva, 17 parašė:

o mano geriausi draugai t.y vaikinai gal todel kad ne karta esu buvusi isduota panikiu...o su savo darugais puikiai sutariu,tik va nevisi aplinkiniai supranta kad vaikinas ir mergina yra geri draugai....

jo. pakliuvau ir as i tokia situacija. ypac kaime sunku. pamato viena karta ir jau lipina etikete, kad [pora ir kitiems nesvarbu, kad jau turi savo antras puses...

28

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Birutė, 18 parašė:

geriausi draugai - vaikinai. Jie is pavydo niekada neisduos paslapciu, gal kartais ir nesupras kodel verki del vaikino, bet paguosti tikrai mokes, juk visada geriau verkt ant tvirtos vaikino peties, argi netiesa?

pritariu

29

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

nesakyciau, kad niekad merginos tiesos nesako, bet pati jom nepasitikiu... dar nesutikau mergos, vertos pasitikejimo.

30

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Diana, 17 parašė:

nesakyciau, kad niekad merginos tiesos nesako, bet pati jom nepasitikiu... dar nesutikau mergos, vertos pasitikejimo.

Na dabar perskaiciusios sia zinute isizeis visos tavo drauges smile O tu galetum buti tokia drauge, kuria butu galima 100proc. pasitiketi?

31

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

as tai manau kad geriausi merginu draugai gejai.....ju ir interesai panasus ir esi apsaugota nuo galimu artimesniu santykiu....pazistu pora tokiu jie tikrai saunus drauges

32

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

turiu geriausia drauge mergiotę ir jaučiu, kad tokio žmogaus gyvenime nesutiksiu.lab daug apie ją žinau, ji apie mane.nė karto viena kitos neišdavėm, apie bičų dalybas nėr kalbos,draugaujam nuo pirmo kurso (8 m.).į nieką jos nekeisčiau.yra ir vyrų neblogų draugų,nė vienas draugelis nelindo į lovą.maladiec turiu draugus vyriokus.ir bėdoj padeda.taip kad nereikia draugų pagl lytį skirstyti. o jei jau į lovą lendą, tai gerai pamąstykit, ar nėra ir merginų kaltės.

33

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

nu siaip ir as turiu drauge kuri nei manes nei as jos ne isdavem
bet daugiau su ja nebendrauju nuobodu su ja pasidare
nors zinau kai problemos bus tai nuolat galiu pas ja nueiti

34

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

nu nezinau seip kiek barake maciau tai normalei tik vaikinai sutaria.suleisk tik merginas kartu gyvent iskart pjautis prades ;]

35

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

apie ka tu cia turi galvoja
kad viakinai turi buti su vaikinais
o merginos su merginom?

36

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

taip manau kad draugyste paprasta tarp merginos ir vaikino labai jau trumpalaike

37

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

nu pagal mane tai nepasakiciau
manau pvz. man geriau pasitiketi vaikinam neigu merginom
bet ir skirtingu zmoniu buna
taigi cia irgi taip paprastai i klausyma ne atsakysi

38

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

nemanau, kad galima pasakyti, kas geresni draugai.. juk kiekvienam sava, priklauso dar ir nuo poreikiu bei nuo to, kokiu reikalavimus kiekvienas kelia savo draugams - artimiausiems zmonems.. tikriausiai, kad vaikinai ir merginos sutaria paprasciau ir lengviua budami draugais, bet pripazinkit, kad vyrukams tikrai nepasakojate paciu intymiausiu paslapciu, lygiai kaip vaikinai geriausiai pailsi vyriskoje kompanijoje.. kaip ten bebutu - merginos ir vaikino santykius dazniausiai palaiko flirtas smile

39

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Arunas, 20 parašė:

nu nezinau seip kiek barake maciau tai normalei tik vaikinai sutaria.suleisk tik merginas kartu gyvent iskart pjautis prades ;]


čia tai jau nusišnekėjai.

40

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Vija, 24 parašė:

nemanau, kad galima pasakyti, kas geresni draugai.. juk kiekvienam sava, priklauso dar ir nuo poreikiu bei nuo to, kokiu reikalavimus kiekvienas kelia savo draugams - artimiausiems zmonems.. tikriausiai, kad vaikinai ir merginos sutaria paprasciau ir lengviua budami draugais, bet pripazinkit, kad vyrukams tikrai nepasakojate paciu intymiausiu paslapciu, lygiai kaip vaikinai geriausiai pailsi vyriskoje kompanijoje.. kaip ten bebutu - merginos ir vaikino santykius dazniausiai palaiko flirtas smile


pagal froido teoriją, visus draugus, nesvarbu, kokios jie lyties, pirmiausia renkamės pagal tai, kiek jie mus traukia sexualiai (pasąmonėje).tai va.