41

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

pvz man, tai - vaikinai.

42

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Indre, 26 parašė:
Vija, 24 parašė:

nemanau, kad galima pasakyti, kas geresni draugai.. juk kiekvienam sava, priklauso dar ir nuo poreikiu bei nuo to, kokiu reikalavimus kiekvienas kelia savo draugams - artimiausiems zmonems.. tikriausiai, kad vaikinai ir merginos sutaria paprasciau ir lengviua budami draugais, bet pripazinkit, kad vyrukams tikrai nepasakojate paciu intymiausiu paslapciu, lygiai kaip vaikinai geriausiai pailsi vyriskoje kompanijoje.. kaip ten bebutu - merginos ir vaikino santykius dazniausiai palaiko flirtas smile


pagal froido teoriją, visus draugus, nesvarbu, kokios jie lyties, pirmiausia renkamės pagal tai, kiek jie mus traukia sexualiai (pasąmonėje).tai va.


hmm...va cia tai idomi versija... :?

43

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

bet deja nesamoninga

44

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

manau jog best friend vyriskosios gimines yra gal net ir geriau, merginos ne visad boona nuosirdzios ir iki galo atviros is vaikinu to galima sulaukt dazniau.... taciau tj pavojinga nes gali boot kad anksciau ar veliau kuris nors isimyles... ir tada tokios draugystes gali nebelikt...
"Draugyste gali virsti meile, o meijle draugyste ne.."  kazkienio ismintis, bet tame tiesos yra...

45

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

vienareiksmiskai- vaikinai, nes merginos visuomet viena kitoje net ir to nenoredamos izvelgia konkurente big_smile

46

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

saugo paslaptis tai turbut abu vienodai... nes ir vaikinai nelaiko liezuvio uz dantu:D bet cia jau priklauso nuo zmoniu bendravimo... pvz as turiu viena drauge,bet jauciu kad ji nuolat izvelgia manyje sau konkurente... O juk tarp vaikinu ir merginu nebuna konkurencijos,gal tik laikui begant issivysto pavydas savo lyciu atstovams... Konkurenciniu atzvilgiu rinkciausi vaikina:)

47

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Bandiciokas, 20 parašė:

bet deja nesamoninga

o kas sake, kad froidas genijus?

48

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Jurgita, 25 parašė:
Diana, 17 parašė:

nesakyciau, kad niekad merginos tiesos nesako, bet pati jom nepasitikiu... dar nesutikau mergos, vertos pasitikejimo.

Na dabar perskaiciusios sia zinute isizeis visos tavo drauges smile O tu galetum buti tokia drauge, kuria butu galima 100proc. pasitiketi?

tikiu, kad jos sio forumo neskaito, nors ka gali zn smile o del pasitikejimo, tai reiketu paklaust tiesiog mano draugu ar jie manim pasitiki. siaip as visada stengiuos but tokia, kad manim pasitiketu...

49

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

as tai turiu geriausia drauge smile nors siaip daugiau draugu vaikinu tarpe.. dauguma panu yra gyvates ;/ nesupykint ne viena, gal man tik taip pasitaike gyvenime.. iskart atsiprasau kas isizeide smile

50

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Man tai vaikinai....

51

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

na ka zn zvelgiant nuo mazu dienu tai dazniausiai berniukai tik su berniukais draugaudavo ir bendraugavo smile paskui prasideju panelems kasu pesiojimai big_smile na o db tiek su vaikinais tiek su panos gerai sutariu :-)

52

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

moterims vyrai geresni draugai. kol nepradeda neprasyti listi i kelnaites

53

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Merginos gal zymiai gersnes drauges, na nznau visai maloniau man budavo pasneket su mergina nei su kokiu draugu. Tik va ish tu sneku po to kazkas kazko tikisi big_smile

54

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Aiste, 34 parašė:

moterims vyrai geresni draugai. kol nepradeda neprasyti listi i kelnaites

o  kai kurie vyrai i drauge pana ziuri ne kaip i potencealia sugulove o tik kaip i drauge?? smile

55

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Linas, 18 parašė:
Aiste, 34 parašė:

moterims vyrai geresni draugai. kol nepradeda neprasyti listi i kelnaites

o  kai kurie vyrai i drauge pana ziuri ne kaip i potencealia sugulove o tik kaip i drauge?? smile

Taigi čia skonio reikalas - visų pirma, draugus renkamės tuos, kurie mažų mažiausiai atitinka mūsų svajonių poros idealą, ir kažin, ar dažnai tas bendravimas išsirutulioja į kažkokius santykius - greičiau po tokio "pabandymo" apskritai nutrūksta, nes fizinė trauka tarp draugų vis dėlto - minimali. Tam ir draugaujam. smile

O man asmeniškai labiau patinka bendrauti ir draugauti su vyrais. Vien dėl to, kad jie atviriau, nuoširdžiau bendrauja, negu moterys. Plius mažiau užsiima apkalbom ir paskalų platinimu, ko pati nemėgstu. Aišku, visokių yra - čia neginčytina, bet kaip tu su žmonėm elgies, taip tau atliepia, ir lytis čia nelabai svarbu iš tikrųjų smile

56

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Linas, 18 parašė:
Aiste, 34 parašė:

moterims vyrai geresni draugai. kol nepradeda neprasyti listi i kelnaites

o  kai kurie vyrai i drauge pana ziuri ne kaip i potencealia sugulove o tik kaip i drauge?? smile

mano patirtis tokia, kad arba pradeda ziuret kaip i potencialia sugulove, arba po kurio laiko visai nesidomi

57

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

vyrai draugai geresni... jie nepavydes tau grazesnio drabuzio,dazniausiai visada sako ka galvoja, nuosirdziau pataria...su jais galima geriau pajuokauti ir pasikalbeti ivairesnemis temomis....

58

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

Na as sutariu su wisaijs wienodaij geraij:D na as su drauges waijkinu negaleciau prasideti nes man butu drauge sunku skaudinti...

59

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

siaip man visa laika grazu ziureti i bachuriuku tvirtas draugystes, nzn, ar paneles tokias turi :? bet manau, kad turi wink o man geriausi draugai yra mano broliai, jiems galiu pasakoti viska viska, paklausti patarimo ir pan.

60

Re: Kas geresni draugai: vaikinai ar merginos?

koks skirtumas kokia lytis. svarbu geras zmogus...