1

Tema: Requem for a dream

Cia tai kūl fylmas man buvo o kaip jum jei matet? :F

2

Re: Requem for a dream

kosmaras, dvi dienas atsigauti negalejau.

3

Re: Requem for a dream

Nemaciau... sad

4

Re: Requem for a dream

Ausra;DD gangrena ten fylmas;DD

5

Re: Requem for a dream

Mes kai ruošėme prevenciją prieš narkotikus, peržiūrėjom nemažai filmų su grupioke. O Requiem for a dream tikrai nėra geriausias. Įspūdingiausias mums (ir kitiems) buvo "Krepšininko dienoraštis" su Leonardo Dicaprio. Visi įsitikinę, kad jei vaidina Dicaprio- tai šudas. Bet ten jis nerealiai tinka narkomano vaidmeniui......

6

Re: Requem for a dream

gal kas zinot kur soundtracka parsisiust sito filmo?

7

Re: Requem for a dream

per torrentus galima rasti :] kaip amerikieciu filmas jis tirkay gawosi labai neprastas wink

8

Re: Requem for a dream

:DD mldc filmas, ypach ta muzika man patiko big_smile arba kaj atidarydawo ta motina ta bonkele su piliulem ir wel uzhdarydawo :DD jega

9

Re: Requem for a dream

O as tai ne maciau sad

10

Re: Requem for a dream

Geras ir stiprus filmas, resopect už išskirtinai gerą soundrtacką. Silpnų nervų žmonėms geriau nežiūrėti, nes po to galvelę tikrai skaudės wink Paliekantis stiprų įspūdį filmas.

11

Re: Requem for a dream

Jolanta, 21 parašė:

Mes kai ruošėme prevenciją prieš narkotikus, peržiūrėjom nemažai filmų su grupioke. O Requiem for a dream tikrai nėra geriausias. Įspūdingiausias mums (ir kitiems) buvo "Krepšininko dienoraštis" su Leonardo Dicaprio. Visi įsitikinę, kad jei vaidina Dicaprio- tai šudas. Bet ten jis nerealiai tinka narkomano vaidmeniui......

na, kur vaidina Dicaprijo tikrai filmus nepavadinciau "sudu"........... Gal gali koki pasakyti? Idomu but paziuret ir ivertint ten jo aktorinius sugebejimus wink dekui

12

Re: Requem for a dream

hm... nemaciau, nes atsiliepimai apie filmo tepatika mane pasieke anksciau... tiesiog nusprendziau negadinti psichikos tokiais filmais sad

13

Re: Requem for a dream

o vat va šitas filmas nerealus, man laabai patiko;7

14

Re: Requem for a dream

big_smile

15

Re: Requem for a dream

maciau geras, istikruju labai atspindi tikrove.