1

Tema: Kur stoti?

Laikas spaudzia, o kur stoti tai neapsisprendziu... Ar cia man vienai taip sunku nuspresti?..

2

Re: Kur stoti?

ant akmenelio big_smile

3

Re: Kur stoti?

As rimtai klausiu:)

4

Re: Kur stoti?

O tai kuom nori but uzaugus? big_smile

5

Re: Kur stoti?

na manau stok ten kur turi kazkam aistra.....

6

Re: Kur stoti?

ir kuo toliau nuo tevu smile

7

Re: Kur stoti?

mano aistra daile ir dizainas... bet tokiu pilna ant kiekvieno kampo. tad ir sunku apsisprest..
:::737

8

Re: Kur stoti?

tikrai ne tau vienai buvo. dauguma sugalvoja ka rasyt jau nuvaziave ten ir pildydami formas ;]

9

Re: Kur stoti?

smile Apsispresk kur nori save matyti, taip, tai sunku bet turi apsispresti. smile tada ishsirink tas arba panashias specialybes ir surashyk i prashyma. Labai svarbu kad nerashytum visu vientik dieniniu ir tik valstybes finansuojamu vietu. Del shio pokshto prskrenda labai daug zmoniu.
-->Parashyk visas studiju formas (vakarini ir neakiviazdini) ir butinai pazymek kad sutinki moketi uz moksla (jei egzaminu rezultatai nera stulibinantys) big_smile
va... smile kas toliau ?
o toliau lauk stojimo rezultatu paskelbimo.. smile jei niekur neistosi arba istosi ten kur tau labai nepatinka lauk papildomu stojimo vietu paskelbimo. bet ten vietu daug maziau todel ir tikimybe kad istosi mazesne. smile

Lietuvoj tik apie 11% zmoniu dirba pagal savo specialybe todel baigusi savo specialybe visvien negalesi buti tikra kad butinai pagal ja dirbsi.

Kur stoti tau patarti negali niekas, nes jie taves nepazysta, tai nutarti turi pati !!
sekmes.

10

Re: Kur stoti?

namuose buvau susirasius vienaip, nunesiau - viska sukeiciau atsisedus, velnias zino kai nezinai ko nori.. seip cia sunkiai tau kazkas gali patart, dar nuo gautu balu priklauso smile

11

Re: Kur stoti?

Durk pirstu i sarasa. Gal pats likimas nuspres, kuo tau geriau but big_smile

12

Re: Kur stoti?

kadangi likimo nera, tai durk i sarasa - pati parodysi kuo tau geriau but big_smile

ok ok, gal tik as cia taip galvoju kad jo nera.. tikekit kuo labai norit tiket.. big_smile

13

Re: Kur stoti?

I agronomija... smile

14

Re: Kur stoti?

As praeitais metais irgi visiskai pasimetus buvau, prirasiau ivairiausiu specialybiu, istojau i teise MRU...pasimokiau 2 menesius ir isejau, nes supratau, kad visai ne i ta sriti pataikiau :V siais metais pagaliau zinau, ko noriu smile

15

Re: Kur stoti?

;D kaip tu galejai istot i kazkokia teise jei tau tik 18 metu? Tai kiek metu tau buvo kai abitura laikei?:D

16

Re: Kur stoti?

17os vidurine baigiau :V nesuprantu, kas cia keisto? :V

17

Re: Kur stoti?

mmm... o tai keliu tu i mokykla keliaut pradejai? smile

18

Re: Kur stoti?

6, bet rugseji 7 sukako smile jeigu idomu, kur cia visa "paslaptis" slypi, tai mane po menesio perkele i antra klase...skaityt, rasyt mokejau, sugalvojo mokytoja, kad ner man ka veikt pirmoj klasej, o mano nuomones niekas neklause big_smile

19

Re: Kur stoti?

mmmm.... aiskumelis smile)) vat kaip wink tai nuo mazens jau mazasis genijus buvai:) idomu idomu:))) tai kur siais metais stosi? smile

20

Re: Kur stoti?

as ir 17 vidurine baigiau smile bet savo vieta aukstojoj tik is 3 karto radau smile