41

Re: Vabaliukai

maziukai tokie patys, tik mazesni ;] tik nesakyk kad nepradetum cypt, jei ant taves uzsikabarotu ir uzlistu uz maikes kur nors wink

42

Re: Vabaliukai

tikrai ne.. jau taip buvo..

43

Re: Vabaliukai

jei vabalams priskiriamas drugelis,nes jis yra nariatakojis ir  ju klase vabzdziai tai tada as juos dievinu.galiu pasigirti maciau Kilniaja Vaiva smile tai taip fainiai.

44

Re: Vabaliukai

man taj patinka dusios, kur plaukioja balose smile

45

Re: Vabaliukai

Tarakonai,kai jie buna negyvi:=D:-D

46

Re: Vabaliukai

Man tai nepatinka sirses(vapsvos) ju ikandimas nepakenciamas jau geriua 5 bites nei viena tu grazuoliu

47

Re: Vabaliukai

jo wapswos tai negerai bet va skarabejai tai egipto pazibos bet dar tada gal niekas nepastebejo kad ju garbinami vabalai kakuti walgo ;D na bet ka padarysi big_smile

48

Re: Vabaliukai

Margarita, 18) arba tie jonvakaliai buvau radusi 20cm dydzio..[/quote parašė:

nu nu normaliai   neskaiciau ka cia raset  bet
tas jonvakalis  :Dd cia jonvabalis ane :DDD tai cia lazankes   varai    big_smile ir dar  20 cm  seip ten gal  iki 2 cm tokio dydzio vabalas panasus  i kirmeliuka  big_smile

49

Re: Vabaliukai

dievinu boruzeles... big_smile netgi noriu tatoo pasidaryt boruzele,tipo mano laimes simbolis... big_smile:]

50

Re: Vabaliukai

boruzeles amarus valgo ;D

51

Re: Vabaliukai

Robertas, 21 parašė:
Margarita, 18) arba tie jonvakaliai buvau radusi 20cm dydzio..[/quote parašė:

nu nu normaliai   neskaiciau ka cia raset  bet
tas jonvakalis  :Dd cia jonvabalis ane :DDD tai cia lazankes   varai    big_smile ir dar  20 cm  seip ten gal  iki 2 cm tokio dydzio vabalas panasus  i kirmeliuka  big_smile

nu visko gali buti apsimiegojusi rasiau smile o taip galima prirasyti visko ;D

52

Re: Vabaliukai

patys skaniausi vabaliukai D&G pink spalvos ... xe xe xe ... niam niam niam :]

53

Re: Vabaliukai

man visi vabaliukai slykstus ir nepatinka:p na nebent boruzele

54

Re: Vabaliukai

Margarita, 18 parašė:
Robertas, 21 parašė:
Margarita, 18) arba tie jonvakaliai buvau radusi 20cm dydzio..[/quote parašė:

nu nu normaliai   neskaiciau ka cia raset  bet
tas jonvakalis  :Dd cia jonvabalis ane :DDD tai cia lazankes   varai    big_smile ir dar  20 cm  seip ten gal  iki 2 cm tokio dydzio vabalas panasus  i kirmeliuka  big_smile

nu visko gali buti apsimiegojusi rasiau smile o taip galima prirasyti visko ;D

jonvabalis 20cm ce matyt is cernobilio atklydo big_smile

55

Re: Vabaliukai

Linas, 18 parašė:

boruzeles amarus valgo ;D

nezinau kaip tie amarai atrodo,tad i sweikatele boruzelems juos valgyt big_smile:D:D:p

56

Re: Vabaliukai

Sigitas, 23 parašė:

Raganosiai ir man patinka, stiprus vabaliukai... big_smile dar megstu didelius karkvabalius, jie irgi puikiai atrodantys ir geras kojas turintys vabaliukai... Jega! big_smile
Beto, niekada neteko matyti jonvabalio... sad


Nakti pavaikstinek, jie sviecia wink

57

Re: Vabaliukai

Aleksandras, 21 parašė:

maziukai tokie patys, tik mazesni ;] tik nesakyk kad nepradetum cypt, jei ant taves uzsikabarotu ir uzlistu uz maikes kur nors wink

nu jau tu nelygink tarantulu su mazyciais voriukais:p jeigu uzsiropotu tox 2-3mm dydzio kad ir uz maikes, tai ko cia cypt?.. dar uz skruzdele mazesnis:p

58

Re: Vabaliukai

man tai vorai ir tarakonai patys baisiausi nzn kodel bet labai ju bijau jei koki pamatau labai arti saves galiu net nualpt
viena kart tvarkausi sau sklepuke su drauge ir tik pukst ant galvos kazkas kai supratau kas nualpau:(:(:(:-[:{}bijau as ju negaliu:-[:-[:{}

59

Re: Vabaliukai

Austeja, 20 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Raganosiai ir man patinka, stiprus vabaliukai... big_smile dar megstu didelius karkvabalius, jie irgi puikiai atrodantys ir geras kojas turintys vabaliukai... Jega! big_smile
Beto, niekada neteko matyti jonvabalio... sad


Nakti pavaikstinek, jie sviecia wink

Tai kad dazniausiai naktimis nemiegu ir vaikstineju, taciau kaip ju nematau, taip nematau... ;D

60

Re: Vabaliukai

as labai bijau  varles. ai va dar deliu ir siurbeliu labai labai bijau

Žinutės: nuo 41 iki 60 iš 66

Puslapiai Ankstesnis 1 2 3 4 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis



The pun_bbcode official extension is installed. Copyright © 2003–2009 PunBB.