1

Tema: Vabaliukai

Kokie vabaliukai jums labiausiai patinka?Arba vienas vabaliukas. o gal is vis nei vienas?;>

2

Re: Vabaliukai

Maciau pernai vasara prie pat namu ir nufotkinau su tel fotiku (prastos kokybes) toki gal 4-5 cm ilgio ryskiai melyna su ilgais usais..Nzn kox jis..Vis pagalvoju reikejo ji pasiimti, gal jis kox retas, brangus.:D

3

Re: Vabaliukai

;DDD jo brangus tie vabalelaj;D

4

Re: Vabaliukai

Man tai tarakonai slyksciai grazus, kaip jum? ;D

5

Re: Vabaliukai

man patiktu, jei vabaliukai butu savo vietoj ir nesikesintu i mano privatuma, tada netureciau nieko pries juos big_smile

6

Re: Vabaliukai

labai grazus vabaliukai yra "sudvabaliai" zinau pavadinimas ju nelabai o grozus jie net labai juodi su zaliais, melynais  ir violetiniais atspalviais, yra dar tokie raganosiai kuriu patineliai turi ragiukus.. arba tie jonvakaliai buvau radusi 20cm dydzio..dar yra toks labai drazus ir didelis vabaliukas gyvenantis vandenyje tik vat pavadinimo nezinau lyg ir "Dusia" bet nezinau ar tiksliai.. nu manau kolkas uzteks tongue

7

Re: Vabaliukai

Nemegstu as tu vabaliuku... Siaip jonvabaliai vieni is grazesniu:)

8

Re: Vabaliukai

Raganosiai ir man patinka, stiprus vabaliukai... big_smile dar megstu didelius karkvabalius, jie irgi puikiai atrodantys ir geras kojas turintys vabaliukai... Jega! big_smile
Beto, niekada neteko matyti jonvabalio... sad

9

Re: Vabaliukai

kazkaip as irgi nesu jonvabalio mates, nors daug kas pasakoja. o mirusi raganosi turim namie, kazkas suzalojes buvo ji ir pasimire. tuoj fotke idesiu ;] http://forumas.ieskok.lt/imgload/979

10

Re: Vabaliukai

Julija, 19 parašė:

Nemegstu as tu vabaliuku... Siaip jonvabaliai vieni is grazesniu:)


o tamsta jonvabali kada nors rankose laikei? jei taip, tai pasidalink patirtimi, kame ten jo tas grozis? paprastu paprasciausias neisvaizdus vabalas. diena pamacius turbut ir sutryp ar nuspriegt kuo toliau sugalvotum...

11

Re: Vabaliukai

as tai masinos noreciau vabaliuko smile

12

Re: Vabaliukai

gal kokia boružėlė visai miela būtų... :V
ir dar yra toks vabalėlis karkvabalis lyg ir... Labia mielai įsikimba į ranką.:)

13

Re: Vabaliukai

Sigitas, 23 parašė:

Raganosiai ir man patinka, stiprus vabaliukai... big_smile dar megstu didelius karkvabalius, jie irgi puikiai atrodantys ir geras kojas turintys vabaliukai... Jega! big_smile
Beto, niekada neteko matyti jonvabalio... sad


jonvabalis galima sakyti tas pats kaip ir karkvabalis tik pas ji dar uzpakaliukas per jonines sviecia tongue

14

Re: Vabaliukai

Aleksandras, 21 parašė:

kazkaip as irgi nesu jonvabalio mates, nors daug kas pasakoja. o mirusi raganosi turim namie, kazkas suzalojes buvo ji ir pasimire. tuoj fotke idesiu ;] http://forumas.ieskok.lt/imgload/979

jo as tpkiu turejau gal 5 tetis parneses buvo smile taip fainiai tik vat jie atsiranda is tokiu dideliu baltu viksru FE tongue

15

Re: Vabaliukai

man tai kamane graziausia... tokia rubuile ir nieko blogo negali padaryti:)

16

Re: Vabaliukai

man lb mazi voriukai patinka.. tokie mazyciai mazyciai, vos milimetro ar dvieju dydzio:D

17

Re: Vabaliukai

man kaip vabalai grzus elniaragiai ypac kautynės del pateliu ir teritorijos

18

Re: Vabaliukai

esi maciusi tai gyvai???

19

Re: Vabaliukai

Mantė, 26 parašė:
Julija, 19 parašė:

Nemegstu as tu vabaliuku... Siaip jonvabaliai vieni is grazesniu:)


o tamsta jonvabali kada nors rankose laikei? jei taip, tai pasidalink patirtimi, kame ten jo tas grozis? paprastu paprasciausias neisvaizdus vabalas. diena pamacius turbut ir sutryp ar nuspriegt kuo toliau sugalvotum...

Na nezinau, tiesiog man patinka, kad sviecia ju galiukai:D
Beje, nebutina i mane kreiptis "tamsta" . Man kazkaip nelabai patinka..:D)

20

Re: Vabaliukai

aga, jonvabalais, labiau panasus i negrazia kirmele