1

Tema: santykiu issaugojimas

kaip manote ar galima issaugoti siltus santykius su antraja puse per atstuma?...
as manau, kad nelabai tai imanoma... galbut is pradziu, kol nera praejes dar didelis laiko tarpas... dar jausmus bandoma gaivinti prisiminimais, laiskais ar pokalbiais... taciau laikui begant viskas uzsimirsta, belieka tik nuotrupos is draugystes... o susitikus, supranti, kad tai visiskai svetimas zmogus...
tad kokia jusu nuomone i tai?...

2

Re: santykiu issaugojimas

atstumas atstumui nelygus.. bet siaip jei zmones skiria skirtingu valstybiu siena, taj ir jausmai manau greit atsals.. mylima/brangu zmogu reik matyt, apkabint..vien prisiminimais gyvent sunku.. gal kartais net kvaila..

3

Re: santykiu issaugojimas

va as apie tai ir kalbu... nes man panasus ivykis buvo... atrodo 3 menesiai nedaug, bet sugrizusi supratau, kad tas zmogus man visai svetimas... negalejau jo net pabuciuoti...

4

Re: santykiu issaugojimas

Jolita, 20 parašė:

va as apie tai ir kalbu... nes man panasus ivykis buvo... atrodo 3 menesiai nedaug, bet sugrizusi supratau, kad tas zmogus man visai svetimas... negalejau jo net pabuciuoti...


Bet taj dabar jau viskas gerai? ar visdar neatgijo jausmai.. nors mano nuomone, po 3 menesiu kaip tik turetu atsirast bprotiskas ilgesys.. nors galbut ir klystu..

5

Re: santykiu issaugojimas

oj mes issiskyrem.. nesugebejau priprast vel prie jo, prie santykiu... zinau labai nuvyliau zmogu ir jauciuosi klaikiai, taciau juk as esu zmogus, kurio jausmai keiciasi...

6

Re: santykiu issaugojimas

Na taip, bet jau gerau nuvilt zmogu negu apgaudinet.. reiskias nebuvo lemta jums but kartu:) atstumas buvo savotiskas jausmu aptikrinimas, kurio tavo jausmai neislaike smile

7

Re: santykiu issaugojimas

vat butent... slykstus jausmas...

8

Re: santykiu issaugojimas

Bet taj kaltint saves ir slysciai jaustis irgi nereiketu..negalima saves grauzti del to kas jau lemta ir neisvengiama.. :V

9

Re: santykiu issaugojimas

niu tai taip... bet kai aplinkiniai kaltina ir is ju jauti spaudima, tai malonumas ne koks...

10

Re: santykiu issaugojimas

o taj tie aplinkiniai turi gyvent su tavo ex ar tu? juk kiekvienas zmogus kuriasi savo gyvenima.. oj nepakenciu,kai aplinkiniai prikisineja ir demonstratyviai reiskia savo nuomone...!

11

Re: santykiu issaugojimas

vat patikek... nes visiems jis labai patiko... negana to, jis buvo mano brolio draugas... va cia tai didziausia nesamone... gyvenime su brolio draugais neprasidesiu...

12

Re: santykiu issaugojimas

gyvenimo pamoka:) ir vistiek tau tex gyvent toliau, tad nekvarsink sau galvos del to kas galetu but kitaip.. yra kaip yra, viskas, dek taska.

13

Re: santykiu issaugojimas

reikia bandyt... smile

14

Re: santykiu issaugojimas

per atstuma pradraugavau 4 metus su bahuru,bet jausmai atshalo, nors dar neishsiskyrem...o meile buvo nereali, todel manau vis del to veikia atstumas (

15

Re: santykiu issaugojimas

na draufavau su mergina kuri buvo is klaipedos...mmm..metus...bet isiskirem ne del atstumo..siaip tokia meile labai sunki...o! smile kazin ar daugiau jauti laime ar pjaunancias mintis kad negali jos pamatyti...bet jei myli tai myli...ech...:)

16

Re: santykiu issaugojimas

vadinasi geriau draugyste uzbaigti pries isvaziuojant, negu po to paciai kankintis ir kitus kankint... :-{

17

Re: santykiu issaugojimas

hmmmmmm.....labai jau pesimistiskos cia joosu  mintys...apie ta atstuma...visu pirma db 21 amzius....susisiekimo boodu yra begale...visu antra...ziurint kokie 2 zmones sussiejna...kokie ju santeekiai..ir kokia nuomone apie ta atstuma...ir ko jie nori is gyvenimo...ar ziuri i ji kartu...ar kuria kitokius planus...:) jeigu tikrai radai ta savo gyvenimo zmoguti...nemanau kad atstumas cia ka nors pakiestu...zinoma boona be proto sunku...bet tam ir yra antroji puse kad padetu...pasikalbetu....suprastu ir palaikytu...taip kalbu nes draugavau ir vis dar draugauju su vajkinuku is kito miesto...3metai jau....o jausmai vis dar toki patys stiprus i aistringi kajp anskciau...ir netgi stipresni...ir ne kiek neatsalom...ir ne kart nesipykom...ir nesiruosiam skirtis...ir tokiu zmoniu mylinciu ir bendraujanciu per atstuma yra daug...ir yra nemazai kuriems pavyksta....kurie boona laimingi;)

18

Re: santykiu issaugojimas

bet tai tik miestu skirtumas.. o as kalbu apie salis... juk jis tai ne lietuvis... sad

19

Re: santykiu issaugojimas

ech tie užsieniečiai - atvažiuoja, paklapsi akytėm, prižada milijonus rožių, o po to, ankščiau ar vėliau, sudaužo vargšių lietuvaičių širdis neutral

p.s. juk pilna lietuvių bernelių ir tikrai ne visi jie tokie kiaulės, kaip daugumai atrodo yra daug daug geresnių už tuos "importinius"

Sorry už offtopicą, bet mane tokios temos veikia :{}

20

Re: santykiu issaugojimas

tai su uzsienieciais jeigu prasidedi tei tikriausia rejkia is kart galvoti apie tai kad anksiau ar velew arba vazioji su juo atgal i jo sali arba issiskiriat...nu nebent jis mestu savo gyvenima del taves;) bet aisku kaj isimyli apie tai nepagalvoji...per daug grazu viskas boona...nu bet ka padareesi....mokomes is savo klaidu:) na o lietuvoj tikrai nemazai vajkinu geresniu uz tuos uzsieniecius..tik sunku atrasti:::139