21

Re: santykiu issaugojimas

Pasakysiu savo nuomone: imanoma jei rysiai labai stiprus ir jei zinai kad po kurio laiko susitiksit ir nebeissiskyrsit. o siaip visokiausie savaitgaliniai romanai per atstuma - visiska fignia. labai retai kada kas nors is to iseina

22

Re: santykiu issaugojimas

Jolita, 20 parašė:

va as apie tai ir kalbu... nes man panasus ivykis buvo... atrodo 3 menesiai nedaug, bet sugrizusi supratau, kad tas zmogus man visai svetimas... negalejau jo net pabuciuoti...

na reiskias tu jo nemylejai. man buvo taip ir po 3 men mes vienas kito taip laukem, susitike vienas kito negalejom paleisti smile

23

Re: santykiu issaugojimas

As tai savojo laukiau 9 men,beprotiskai ilgejausi ir istikimai laukiau,bijojau,kad jis ten manes nepamirstu,bet mums atstumas net padejo,be galo graziai bendravom,nekantriai laukem susitikimo abu.Pries tai jau buvom kartu praleide 3 m.Ka tik jis vel isvaziavo,bet kai gris bus vestuves:)

24

Re: santykiu issaugojimas

skaitau ir nesuprantu, toks jausmas kad atsumas santykius saldo.. bet kazkodle viskas antriaip.. va jau metukai sukakojo kaip su mergina kartu o patikekit tarp musu atsumas dideliss.. ir gryshtu i lt taa kada isheijna.. dabar gerai kad studijos dar ipuola... ir kazkaip kai gryshtu su kekvienu gryzimu santykiai atrodo daug siltesni.. ir ishvaziavus tas pasiilgimo lygis daug didesnis.. nei kad mataisi kekviena diena.. ais neturiu nieko priesh kad matytis kekviena diena blogai.. bet patikekit matytis ir retai yra nuostabu.. o tuo labaiu jog zinai ir pasitiki antraja puse.. tongue

25

Re: santykiu issaugojimas

Visdelto 3 menesiai yra daug.. gadina visa veiksma:( atrodo issikrauni, o taves niekas nebepakrauna.. nemoku paaiskint. o poto ar iseis kazka sugrazint ir pan? neaisku, bet tik issiduok kad del kazko nerimauji ar kas blogai.. iskart batai.. :V

26

Re: santykiu issaugojimas

Mantas, 21 parašė:

o tuo labaiu jog zinai ir pasitiki antraja puse..

a va cia karts to tvirot pasitikejima galima ir pavydet, gal tame beda, tipo ner pasitikejimo?

27

Re: santykiu issaugojimas

na cia viskas priklauso kaip vienas kita myli,jei sieja stiprus abipusiai jausmai,tai viskas imanoma,kad ir didelis atstumas,pvz as su savo draugu jau draugauju 2m ir tebedraugauju,o jis jau 1m kaip gyvena airijoj,dirba ten,tai mes labai retai susitinkam,bet kaip tik labai vienas kito issiilgstam ir kai susitikom vasara,pirma kart po jo isvaziavo,tai mes negalejom nei minutes be vienas kito..tiesiog viskas priklauso nuo paciu jausmu...

28

Re: santykiu issaugojimas

man rodos, kad labai sunku. jau savaitei yra sunku issiskirt, o pagalvojus, ilgiau... beje keletas vyresniu moteru patare, kad jei draugas isvyktu i uzsieni dirbt vienas, tai arba vaziuot su juo, arba skirtis, ne sistikimybe nebekvepia. zmones sneka, reiskia zino.

29

Re: santykiu issaugojimas

ner taip sunku kai atrodo.. O tarpkitko labai daug ka reishkia pasitikejimas.. ash pasitikiu savo panike ir kazkaip ramiai galiu ishvaziuot ir gryzes zinau kad rasiu ja laukiancia manes, net jeigu butu ir antreip kad jei tektu ishvaziuot tikrai laukciau.. ir zinau kad ji pasitiki manim.. smile ne ishtikruju manau kad atstumas tik dar labiau viska sustiprina.. smile nes kai gryztu tikrai negalim vienas be kito.. tongue

30

Re: santykiu issaugojimas

kaip sakoma atstumas arba isskiria arba suveda:) mano atveju atstumas tik padejo atrasti tikraja meile:*

31

Re: santykiu issaugojimas

Jurate, 19 parašė:

kaip sakoma atstumas arba isskiria arba suveda:) mano atveju atstumas tik padejo atrasti tikraja meile:*


kaip cia taip?
Papasakok idomu pasidare smile

32

Re: santykiu issaugojimas

Jurate, 19 parašė:

kaip sakoma atstumas arba isskiria arba suveda:) mano atveju atstumas tik padejo atrasti tikraja meile:*


kaip miela... tongue smile :*

33

Re: santykiu issaugojimas

na manau atstumas nieko gero tikrai neduoda....is pradziu dar kazka bandai o po to jau pradedi uzmirsti kad turi parasyti laisk ar sms ar siaip paskambinti....

34

Re: santykiu issaugojimas

tai todel kad visi yra taip isitikine.. paziurekit kiek pasaulyje seimu kurios gyvena per atstuma.. turi buti du pagrindiniai dalykai visu pirma turi buti meile! o visu antra turi buti pasitikejimas vinas kitu.. ir patikek kad tikrai tai daug reishkia.. ir tikrai nera taip kad uzmirshti parashyt sms ar laishka ar kad ir paskambint.. zinoma cia dar daug kas priklauso ir nuo zmogaus koks jis.. tongue

35

Re: santykiu issaugojimas

vaje kas uzvaziavo tai ohoho....:)

36

Re: santykiu issaugojimas

jejgu nera demesio is vienos ar kitos puses tai tikrai santykiai ilgai netruks bet jej jausmas, pasitikejimas ir demesys abipusis taj nera didelio skirtumo ar susitinki kiekviena diena ar kas menesi bet zmogui atiduodi visa save...

37

Re: santykiu issaugojimas

Jei zmogus brangus,jokie atstumai ar sienos neatsaldys to jausmo,atvirksciai,gal tik dar daugiau suartins.Laukimas susitikimo akimirkos taps dideliu ilgesiu......
Zinoma,jei zmogui vienodai rodai,ar jis tau,cia net menesio ar poros savaiciu issiskyrimas bus lemtingu,grizusi ji rasi visai kitokiu nei palikai......jis bus visai svetimas ir ta gali daug kas patvirtinti:pp

38

Re: santykiu issaugojimas

Agniete, 30 parašė:

Jei zmogus brangus,jokie atstumai ar sienos neatsaldys to jausmo,atvirksciai,gal tik dar daugiau suartins.Laukimas susitikimo akimirkos taps dideliu ilgesiu......
Zinoma,jei zmogui vienodai rodai,ar jis tau,cia net menesio ar poros savaiciu issiskyrimas bus lemtingu,grizusi ji rasi visai kitokiu nei palikai......jis bus visai svetimas ir ta gali daug kas patvirtinti:pp

svajoji.. per laiką ir atstumą žmonės susvetimėja.. ypač jeigu tas išsiskyrimas trunka ne savaitę ar mėnesį.. na bet iš kitos pusės ir vienoj lovoj miegantys žmonės neretai susvetimėja..

asmeniškai aš, tai nelaikyčiau įsitverusi žmogaus, kuris kažkur toli toli.. ir bandyčiau kitus variantus..

39

Re: santykiu issaugojimas

Asta23, na kaip sakant kiekvienam savas daržas ir pupos savos. Mano asmeninė patirtis rodo, kad atstumas tikriems jausmams ne riba...:D Daugiau negu metus važinėjom, blaškėmės po visą Lietuvą, kol pagaliau apsigyvenom kartu, o poto jau ir susituokėm;)

40

Re: santykiu issaugojimas

Džiaugiuosi už tave, na bet Jūs važinėjote Lietuvoje.. o kai atstumas toks, kad negali susitikti, nes jus skiria ne vienas tūkstantis kilometrų arba netgi vandenynas..