1

Tema: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

Na nemanau kad jiems truksta romantikos.

2

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

ziurint su kuo palyginus... jei su suomiais - netruksta, jei su visais, kurie pieciau - galbut siek tiek. siaip tai nesupratau klausimo, gal jis turejo buti suformuluotas ar lietuvos merginoms truksta romantikos is vaikinu puses ir panasiai

3

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

Cia individualiai kiekvienam skirtingai..Jei kazkuriai truxta tos romantikos, tai kitai netruxta..O jei truxta tai nafik buni su tuo kuris nepadaro tos romantikos..:D

4

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

romanika yra gerai, kaip intriga...bet lietuvos vaikinai juk netikslu:) juodai smile kokie gali buti remai asmeniui...jo.

5

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

Nepasakyčiau, kad trūksta.. smile Nors maniškis nepasižymi ypatingai romantiškomis idėjomis, bet jis yra asmenybė.. Vienodų nėr..
Nemanau , kad ten turkai, armėnai, ispanai, anglai labai jau romantiški.. Jie traukia svetimtautes todėl, kad jie yra kitataučiai.. Kitokios gyvenimo salygos ir t.t. smile

6

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

o as pakeisiu shitos temos pavadinima i shita! o ar panelems truksta smegenu ir proto? ir ar joms paciom netruksta kartajs romantikos?:/

7

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

Kai kurie vaikinai romantiski, kiti truputeli, treti - nezino ka reiskia tas zodis.. merginoms tas pats.. Vienos romantiskos sirdutes, kitos - nea.. Lietuvos vaikinams..? manau,kad netruksta..:) Aisku, yra vaikinu, kuriu gyvenime nera romantikos.

8

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

aiste tai yra tokiu apciu emrginu kuriu guyvenime ner romantikos tongue

9

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

manau kad truxta normalios romantikos big_smile wieni per dideli romantikai kiti iswis neromantikai wink

10

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

Evaldai, kaip smagu, kai tave papildo:)

11

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

As manau.... kad siais laikais romantikos stokoja tiek merginos tiek vaikinai... perdaug dabar visi uzsicinkine sexu...aistra valdo smegenis... tongue o romantika su tikra ir tyra meile nustumtos i gala... nesakau, kad uzmirstos..bet nustumt nustumtos...

12

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

Yra visokiu, taciau manau, kad daugumay tikray jos truksta.

13

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

bet kad kalba krc apie romantika vaikai iki 16metu kuriems da supratimo iki to oj kiek toli ! big_smile ;D

14

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

o ka tu romantikos zinovas?:D

15

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

o tu taj jau ase ane???? as nesakau kad zinovas o zinot romantika ?????? oj nesunku ..... bet nesu romantikas nelabaj patinka ji man....... pasedi papliurpi menesineoj 5minutes i keiti vieta big_smile toks esu as:D

16

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

niu ne vienas tu...:D as ti tikrai nea ase,man labiau rupi tai kas liksma,prie adrenalino esu linkus o romantika ne man...:D pakolkas...

17

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

kam ta romantika pezalai kazkokie....

18

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

nepezalai:PP kartais romantika padaro gera ishpudy apie jaunuoli/anele ir tai da labiau isimylima:PP big_smile

19

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

na retkarciais galbut...

20

Re: ar lietuvos vaikinams truksta romantikos?

bet padaro:PP big_smile