1

Tema: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

sad

2

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

radai ko paklausti wink big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

3

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

manau jie labeu realistiski kazkokie:=(

4

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Indre, 17 parašė:

manau jie labeu realistiski kazkokie:=(


kaip pirstu i aki wink
vaikinai praktiski smile

5

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

nevelnio wink yra tu romantiku ir yra ir svajotoju... Visko yra tik jie nevaiksto su iskabom "As romantikas" arba "as pridurkas" big_smile

Beto... vaikinam turbut truksta, nes siuolaikinems merginoms terupi materialus dalykai... masina... stora vaikino pinigine... brrr, bjauru. smile Jei taip ir toliau, meiles nebelix !

6

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Sitam amziuje romantika ne madinga big_smile

7

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

sitam amziuj madingas bjaurus materializmas. masinos, pinigai, auksines grandines... brrr... Creapy...

8

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Auris, 19 parašė:

sitam amziuj madingas bjaurus materializmas. masinos, pinigai, auksines grandines... brrr... Creapy...

tu teisus ir manau tai ne pats geriausias amzius

9

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

tai pala pala.. o argi pacios panos sito nenori? man rodos siais laikais i bachura vaziuojanciu su golfu antru nei neziuri..

10

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Auris, 19 parašė:

Beto... vaikinam turbut truksta, nes siuolaikinems merginoms terupi materialus dalykai... masina... stora vaikino pinigine... brrr, bjauru. smile Jei taip ir toliau, meiles nebelix !



:-]:-D:D~

11

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Nerijus, 23 parašė:
Auris, 19 parašė:

Beto... vaikinam turbut truksta, nes siuolaikinems merginoms terupi materialus dalykai... masina... stora vaikino pinigine... brrr, bjauru. smile Jei taip ir toliau, meiles nebelix !



:-]:-D:D~

Ne visos merginos tokios tongue

12

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Aldis, 23 parašė:

tai pala pala.. o argi pacios panos sito nenori? man rodos siais laikais i bachura vaziuojanciu su golfu antru nei neziuri..

tai vat kalba ir eina apie panas, kad jos ant tiek sumaterialejusios, kad bjauru gyvent darosi... smile

Merginos ! Darykit isvadas, nes greit galesit tiesiai sviesiai ir tuoktis su ta masina ir stora pinigine baznycioje, o ne su vaikinu kuri mylite :]

13

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

zinai gal bendrauk ne su fyfom kurios nori uz tavo pinigelius manikuria pasidaryt .... manau kaip ir yra merginu kurios ziuri i vaikinu pinigines taip ir yra vaikinu kurie prisitaike prie to ..... ir tada kai tikies silumos greiciau gausi ziedeli ar grandinele .......... geda . visiskai pamirsta tai kas nematerialu ir gera....

14

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

tavo tiesa:) bet dazniausiai tai buna del to kad taip pripratinot gyvent. Kad viska galima nusipirkt pinigais ir viskas uzglaistoma kazkokiom menkom dovanelem.

Juk dazna panele tau patvirtins kad miela gaut is vaikino koki nors menknieki smile))) prilygina tai vos ne su romantika, nors cia nieko bendro nera...visiskai... wink Romantika ir Materializmas nesusiejami dalykai smile

15

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Auris, 19 parašė:


Beto... vaikinam turbut truksta, nes siuolaikinems merginoms terupi materialus dalykai... masina... stora vaikino pinigine... brrr, bjauru. smile Jei taip ir toliau, meiles nebelix !

Be to, šiuolaikiniams vaikinams terūpi tik didžiapapės, storašiknės, peroksidinės merginos
:]

16

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

na apie didziapapes, peroksidines blondines tai patylesma big_smile joms net ir su piniginais neitiksi... :? Kalba eina apie paprastas vidutines merginas. smile Jei ji gyvena kur kaime toli tai dar bus nesugadinta, bet jei uzsoksi ant miestietes:) tai niekada negali zinot ko is tokios tiketis... smile

arba galbut cia mano pacio bedos kad vis iziuriu koki nors materializma ir mane tai purto... smile Turbut sergu kazkokia liga :DDD

17

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Užsiminei apie kaimo merginas, atsiminiau linksmą anekdotą:D heh.
Galbūt visąlaik užsoki ant tokių mergužėlių, arba tau veidenasi, jog visoms rūpi tik meterialūs dalykai;}

18

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

matyt man nesiseka surast tos normalios, ne tam pasauly gyvenu, ne tarp tokiu merginu vaikstau. smile Arba gal tiesiog mano rusiskos kokybes radiolokatoriai sugede :]

Bet pastebejau labai zymu fakta, kad romantika siais laikais isnyko... jei nori nuvaziuot prie juros vakare palydet saulelydi su mergina... jai iskarto klausimas "O kaip grisim?". Ir ne duok Dieve pasakysi ka pestute nes neturim masinos...

19

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Tai tu nori nualint silpnosios lyties atstoves:D
šiaip ar taip, nesiginčysiu, nes taip iš tikrųjų būna.

20

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

wink na man tokios problemos nekyla nes gyvenu prie juros wink zinai manau kad cia abieju lyciu problema galbut merginos apsigina materializmu nuo vaikinu isdavysciu jug vis kazkas lieka ( cia ne mano pozicija) daznai jug merginos lieka ant ledo nes vaikinas nubego paskui grazesne lieknesne............................... bet konstatuoju fakta lietuvoje dar yra romantikos ne tiek daug bet yra