21

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

pateik irodymu savo faktui pirma, o tada tik "konstatuok" smile

As irgi gyvenu prie juros ir galiu pasakyt tai tikrai nieko nepakeicia mano minetoje situacijoje wink)) O del "likimo ant ledo"... na jei Mergina uzknisa savo materializmu tai savaime aisku kad ji ir lieka ant ledo su savo materializmu wink o jei nubego paskui grazesne... tai cia jau vaikino gyvenimo budas... big_smile arba merginos problema, kad nepatiko taip kad nebegtu arba kad per daug ikyrejo... smile

Juk niekas niekur nebega siaip sau, visada buna kazkokia tai priezastis. smile

PS: tuos irodymus tawo faktui lb norecew pamatyt:))) tad prasom pliekit juos ant stalo ! big_smile

22

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Taip pat dažnai ir vaikinai lieka ant ledo. Amen.

23

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Augūna, 16 parašė:

Taip pat dažnai ir vaikinai lieka ant ledo. Amen.

big_smile~ net dazniau sakyciau nei merginos turbut big_smile~ nors gal geriau taip nesakysiu, statistikos tai nieks nepadare big_smile

24

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

niu nea merginos jauciu dazniau

25

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

nesigincykim sita tema big_smile beprasmiska, nes statistikos niekas nera gyvenime padares turbut big_smile

Tad lieka dabar klausimas, kuriems cia romantikos labiau truksta... ar vaikinam ar merginom? :]

26

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Vaikinams, garantuoju...

27

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

o kodel taip sakote? Reiskias as esu atgyvena kuri reik ismest i siukslyna, kad jau taip... :? sad

28

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Nežinau, aš taip manau, ir tiek;}}

29

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

seis laikai dauguma mergino ir net nezino kas is tikruju yra romantika , daugiau ja sieja su prabanga niu turiu omeny pvz. praleist vakara prie lauzo ne geriau prabangesniam restorane, niu vienu zodziu romantika bando paversti finansiniu farsu wink

30

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Apie kokia romantika galima sneket, kai ner elementarios pagarbos moterim? Didzioji dauguma vyru tik inkscia (ne visi) kad oi, kokios mes ispuike ir neva tik prabangos tenorim. O is tiesu gyvena vyrai, kaip rojui, tarp tiek graziu panu! dar niekur tiek nera buve ir dar kelia mum kazkokius reikalavimus.

31

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Erika, 21 parašė:

Apie kokia romantika galima sneket, kai ner elementarios pagarbos moterim? Didzioji dauguma vyru tik inkscia (ne visi) kad oi, kokios mes ispuike ir neva tik prabangos tenorim. O is tiesu gyvena vyrai, kaip rojui, tarp tiek graziu panu! dar niekur tiek nera buve ir dar kelia mum kazkokius reikalavimus.


O pazysti tokiu vaikinu, kurie tupi prie graziu panu ir inkstu?

32

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Pagarba moterims yra bet is tiesu jau daugelis moteru-merginu net nesuvokia kas yra tikra romantika. kiek kartu atsimenu kai situacija budavo tokia zavi o merginos labai retai tai suvokdavo.
joms db romantika tai vakariene zvakiu sviesoj , didelis buketas roziu , saulelydis prie juros su sampanu, brangus papuosaliukas ....
tokiais tempais greit pinigu padovanojimas merginai bus didziausia romantika, o man asmeniskai nieko nera romantiskiau kaip paprasta pasivaiksciojima susikabinus uz ranku .

33

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

vadinasi su netinkamom bendraujat smile

34

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

kiekvienas romantika supranta kitaip.. O Erika ka as galiu pasakyt mano nuomone, vyrai jau ir pamirso sita zody- romantika.

35

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Erika, 21 parašė:

vadinasi su netinkamom bendraujat smile

tai db papasakok kaip man atsirinkt kuri tinkama o kuri ne ;D

36

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Augūna, 16 parašė:
Auris, 19 parašė:


Beto... vaikinam turbut truksta, nes siuolaikinems merginoms terupi materialus dalykai... masina... stora vaikino pinigine... brrr, bjauru. smile Jei taip ir toliau, meiles nebelix !

Be to, šiuolaikiniams vaikinams terūpi tik didžiapapės, storašiknės, peroksidinės merginos
:]

mazas pataisymas, didziapapes -TAIP, peroksidines - GALBUT, storasiknes - NE! geriau kai uzpakaliukas riestas ir dailus wink na zinote, siais laikais populiarus kuno kultas ir nieko cia nepadarysi, o jei dar kunas menkai pridengtas - DAR GERIAU! tokia kultura, ir jus pirmiausia kreipiate demesi i peroksidines soliariumines grazuoles, o ne i pilkas pelytes, nes gamta taip sutvarkyta kad pateles prisivilioja patinelius savo isvaizda big_smile koks pliusas toms patelems? jos gauna vaikino pinigus. koks ju minusas? jos tera pi*ama mesa. prioritetai prioritetai...kas kam svarbu wink todel neieskom kirmeliu siknoj ir nebandom pakeisti gamtos desniu OK? wink

37

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Tautvydas, 20 parašė:
Erika, 21 parašė:

vadinasi su netinkamom bendraujat smile

tai db papasakok kaip man atsirinkt kuri tinkama o kuri ne ;D

o chia kaip rusai sako: na vkus i zapach druga net smile

38

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

yra tos romantikos...tik ne visiems dievas jos dawe...tik va kdl :?

39

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

romantikos truksta mūsų vyrams, bet vis tiek yra savotiški fainulkos.tik labai nefaina, kad seka tą kūno kultą.tačiausuprantu, kad gražu į gražų kūną pažiūrėt, glamonėti ir t.t.

40

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

pritaru indrej..