41

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

pvz mano draugas man nerodo jokio demesio, kai su juo pakalbejau, jis pareiske jog jam tai daryti nepatinka, nepriimtina ir niekada to nedarys.mane tai nervuoja, ka daryti?:(

42

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

apskritai truksta tos romantikos, tiek merginoms, tiek vaikinams, tik vaikinams labiau=) kodel?.. nes merginos is prigimties jausmingesnes butybes nei stiprioji lytis, todel ir i romantiskuma linke labiau=) jei ir toliau kalbeti apskritai tai tikrai daugeliui net romantika vertinama pinigais.. bet visgi yra uzsilike ir ne tokiu materialistu=) reik tiketis netapsim dar labiau nykstancia rusim=)

43

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

manau kad nea;]]

44

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

pritriu yra merginu kurios nesivaiko vaikinu piniginiu ir jo turtu, reik tiesiog apsidairyti aplink

45

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Lina, 19 parašė:

pvz mano draugas man nerodo jokio demesio, kai su juo pakalbejau, jis pareiske jog jam tai daryti nepatinka, nepriimtina ir niekada to nedarys.mane tai nervuoja, ka daryti?:(

sėskit ant dviračių, pasiimkit palapinę ir negrįžkit pora savaičių.ir pigu, ir romantiška.

46

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Auris, 19 parašė:

nevelnio wink yra tu romantiku ir yra ir svajotoju... Visko yra tik jie nevaiksto su iskabom "As romantikas" arba "as pridurkas" big_smile

Beto... vaikinam turbut truksta, nes siuolaikinems merginoms terupi materialus dalykai... masina... stora vaikino pinigine... brrr, bjauru. smile Jei taip ir toliau, meiles nebelix !

tikrai nepasakyciau kad visoms tas rupi, kai myli pinigines storis nesvarbu , o kai jau norisi pasilinksminti kartais ir zvilgtelejama ir i ta pinigine

47

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Evelina, 17 parašė:
Nerijus, 23 parašė:
Auris, 19 parašė:

Beto... vaikinam turbut truksta, nes siuolaikinems merginoms terupi materialus dalykai... masina... stora vaikino pinigine... brrr, bjauru. smile Jei taip ir toliau, meiles nebelix !



:-]:-D:D~

Ne visos merginos tokios tongue

Bet dauguma.... ;D big_smile

48

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

yra romantisku vaikinu, tik ir nuo musu priklauso ar jie ilgai tokie bus

49

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Lina, 19 parašė:

pvz mano draugas man nerodo jokio demesio, kai su juo pakalbejau, jis pareiske jog jam tai daryti nepatinka, nepriimtina ir niekada to nedarys.mane tai nervuoja, ka daryti?:(

ieskok kito, jei dabartinis tau nepatinka

50

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Romantika ce big_smile

51

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

o man pasiseke =p mano draugui jos netruksta =)p~

52

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

DoviLė, 17 parašė:

o man pasiseke =p mano draugui jos netruksta =)p~

Tau pasiseke 2kart, kad ne as Tavo draugas, butum net nemacius, kas tai romantika... big_smile

53

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

na manau brangiosios priklauso nuo situacijos ir vaikino demesio rodymo intensyvumo jei jam ji rupi tai jis is kailio nersis  kad jai itiktu wink

54

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Sigitas, 23 parašė:
DoviLė, 17 parašė:

o man pasiseke =p mano draugui jos netruksta =)p~

Tau pasiseke 2kart, kad ne as Tavo draugas, butum net nemacius, kas tai romantika... big_smile


big_smile big_smile
na, tamsta, tai ko taip nusiteikes priesh romantika? tongue

55

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

is kur istrauket kad merginom terupi materialus dalykai. siaip visur yra isimciu, ne su tom bendraujat

56

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

truksta romantisku merginu

57

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Auris, 19 parašė:

matyt man nesiseka surast tos normalios, ne tam pasauly gyvenu, ne tarp tokiu merginu vaikstau. smile Arba gal tiesiog mano rusiskos kokybes radiolokatoriai sugede :]

Bet pastebejau labai zymu fakta, kad romantika siais laikais isnyko... jei nori nuvaziuot prie juros vakare palydet saulelydi su mergina... jai iskarto klausimas "O kaip grisim?". Ir ne duok Dieve pasakysi ka pestute nes neturim masinos...

normaliai merginai  nerupetu nei masinos nei litai bet tokiu isties nedaug beje rusiska kokybe gera patikrink dazni radiolokatoriaus ;D mergos twarkykites mums jusu reikia....!!!!!!!!

58

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

tikra tiesa jog truksta, bet isa ir isimciu smile))

59

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

>>>man rodos siais laikais i bachura vaziuojanciu su golfu antru nei neziuri..

pff.. kaip palengvejo... gerai kad aš ne golfais o troleibusais ir autobusais važineju.. big_smile big_smile

60

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

tik nereikia aiskinti kad lietuviai romantikai aisku yra visokiu bet dauguma tai jau tokie atzagarus pasidare kad net baisu net i pasimatyma eidami nesugeba is savo treningiuku islysti ir kazkokius erelius vaidinti bando