61

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

na tikrai galiu pasakyti, kad ne visos panos materialistes...
pvz as tikrai jei reikia galiu ir pati vaikina i kina nuvesti, tikrai neivaikau pinigines.
mano atveju maniskim tikrai truksta romantikos: kazkaip jam pasakiau, kad man reiki omantikos, ti kasdiena tempe geles, pasakiau, kad ne tokios atitempe namo zaisla ir visai nemaza, sakau noriu kazko kitokio, tempia i prasmadnu restorana, pasakau, kad nulipdik tu man seni besmegeni po  langais ir parasyk sniege as tave myliu, o jis man pareiskia, kad is to jis isaugo... pamenu, kai buvom prie juros nutempiau ji nuo kauguri iki majeri pestute palei jura, tai keiksnojosi, kad butu zinojes, geriau pasidegintu, tai noreju saulelidi pasitikt einant atgal, tai ne velnio atgal vaziavom vietine marsrutke... pamenu dar draugystes pradzioje parasiau jam laiska, kazkurio menesio proga, tai jis ji perskaite, pabuciavo pasake mylis ir ta laiska paliko man ant stalo, vakare atvazevo su gelem... ir kur ta jo romantika ir kas dar is musu materialistas

62

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

nemachiau chia mergu romantikiu bent jau is foto sprendziant nei laselio romantikos ....

63

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Audrius, 23 parašė:

nemachiau chia mergu romantikiu bent jau is foto sprendziant nei laselio romantikos ....


tik is nuotrauku gali nusprest ar mergina romantike big_smile

64

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

na zmogus pasisventes romantikai arba labai tuo susizavejes kisa ta dalyka visur smile o chi fotkese kol kas net uzuomeno tam nera smile

65

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

manau su tikromis romantikemis yra sunkiau... jos tikros nekaltos mergeles isikunijimas, laukiancios zirgo ant balto princo big_smile ;D ;D ;D

66

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

nepasakyciau kad truksta smile

67

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

truksta palyginus su siltu krastu obezjanomis wink bet toks jau tas gyvenimas chia central europe smile

68

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Orinta.
Ką aš  žinau romantiški ar ne .Išvis kas yra romantika ir kokia nori kad ji būtų ?
PVZ lankytis tokiose temose visai neromantiška ,būtų visai neblogai man atsikelti ir nueiti pasivaikščioti  pasigrožėti senamiesčių .Yra tikimybė kad gavėję kokiai panelei užminusių ant kojos big_smile reikės atsiprašinėti ir pasiūlyti kavos:::034:::036http://bestsmileys.ru/lovd04005.gif

69

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

manau mes per diena pasaulio nepakeisime ir monitarine sistema dar ilgai gyvens.

bet galime tiesiog paskirti laika kai negalvojamaoie pinigus, visa laika kai esame ne darbe. Ir atvirkscei  maziau romantikos su bendradarbeis pakeltu produktivuma.

Viskam savo laikas kai tik sumaishome viska tai ir gaunas makalyne. 

negalvokime apie pelna per pasimatyma ir romantikos uzteks  smile

70

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

truksta dar ir kaip :DDD

71

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

tikrai truksta smile

72

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

serialu prisiziuri ir paskui romantikos truksta:D

73

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Na jos kaip ir jau nebera mano manimu...

74

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

romantika vyrams svetimas dalykas ,na bent dauguma i ta procenta ieina . paprasai svelnumo romantikos tai jie_ ai dar terliotis

75

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

ju yra, bet tik vienietai..dazniausiai buna taip, kad kai vaikinas pasiekia merginos visas rupinimas tuo ir pasibaigia

76

Re: Ar Lietuvos vaikinams trūksta romantikos?

Katerina, 21 parašė:

ju yra, bet tik vienietai..dazniausiai buna taip, kad kai vaikinas pasiekia merginos visas rupinimas tuo ir pasibaigia

Nesutinku , vyrų,kuriems romantika nesvetima , tikrai yra ir nemažai , tiesiog moterys tokie sutvėrimai,kad joms niekada nebus gerai , visada ras prie ko prikibti smile