1

Tema: Blakstienų tušas

Na va, mergytes, tuoj baigsis mano blakstienu tusas, tad reikia naujo. Noriu, kad ziauriai pailgintu ir patankintu blakstienas, ju nesulipindamas. Gal galetumet patarti, koki geriau isigyti? Ir mzd kokia butu kaina:)

Aciu;)

2

Re: Blakstienų tušas

Kartu su pana kaiptik neseniai ieskojom jai tuso..Tai rinkomes ar LOreal Volume Shocking ar Maybeline XXL..Bet pirkom Maybeline  ir kazinau pora menesiu ir ji patenkinta ir as..atrodo ciky..:D O kaina nepamenu 30-40 Lt kazkur..

3

Re: Blakstienų tušas

Pritariu tomui
loreal ir maybeline geriausiai
tik pas mus jie kainoja apie 10€ wink

4

Re: Blakstienų tušas

pati naudoju Maybelline xxl volume+length, tikraj geras tusas smile

5

Re: Blakstienų tušas

Evelina, 17 parašė:

Pritariu tomui
loreal ir maybeline geriausiai
tik pas mus jie kainoja apie 10€ wink

tai vat 10 euru ir bus apie 35 litus.

6

Re: Blakstienų tušas

naudoju toki ziauriai gera tusa... "coup de theatre" (paris)
nerealus...yra jis dvieju daliu...pirma reikia pasidazyti su baltu jis truputi pariecia,pailgina,pastorina,o po to su juodu kad viskas gerai matytusi..
beje kai pasidazai su baltu jo nesimato taigi galit nebijot kad atrodys kvailai baltas tusas...:) super...jo kaina mazdaug 50-70lt...
bet kuo brangesnis tuo geresnis...;)

7

Re: Blakstienų tušas

Raminta, 13 parašė:
Evelina, 17 parašė:

Pritariu tomui
loreal ir maybeline geriausiai
tik pas mus jie kainoja apie 10€ wink

tai vat 10 euru ir bus apie 35 litus.

aciu, bet ir pati zinau

8

Re: Blakstienų tušas

Simona, 17 parašė:

naudoju toki ziauriai gera tusa... "coup de theatre" (paris)
nerealus...yra jis dvieju daliu...pirma reikia pasidazyti su baltu jis truputi pariecia,pailgina,pastorina,o po to su juodu kad viskas gerai matytusi..
beje kai pasidazai su baltu jo nesimato taigi galit nebijot kad atrodys kvailai baltas tusas...:) super...jo kaina mazdaug 50-70lt...
bet kuo brangesnis tuo geresnis...;)

ok buuuuuutinai ismeginsiu ir as ! big_smile~

9

Re: Blakstienų tušas

auris,19 kaip tik tau jo ir truksta big_smile

10

Re: Blakstienų tušas

joa as visada jauciau kad mano egzistencijai patenkinti vis kazko truksta... dabar paaiskejo kad tai vis del to paprastas blakstienu tusas kainuojantis 70lt !! Liux! big_smile~ begu i parduotuve apsipatenkinti big_smile~

11

Re: Blakstienų tušas

ciao big_smile

12

Re: Blakstienų tušas

As neseniai nusipirkau Dior tusa "Ultimeyes", tikrai kokybiskas tusas! kaina 23eurai(=80lt) Isbandyti tikrai verta!

13

Re: Blakstienų tušas

na ,kas liecia dior tusus ,tai man maximeyes,labiau patiko nei ultimeyes,nes blakstienos atrodo tankesnes,o ultimeyes tik prailgina ir nedaug pastorina,bet cia kekvienai pagal skoni ,kas kaip megsta,jo siaip kaina 23eurai,kaip ir minejai vilma 22,bet per akcijas galima ir uz 15 eu gauti,bent jau vokietijoj.o siaip kas liecia tusus tai pats geriausias visu laiku tusas man ir mano draugems kurioms rekomendavau visos liko suzavetos ,tai HELENA RUBINSHTEIN LASH QUEEN OF MASCARAS kaina 26 eurai bet verta to

14

Re: Blakstienų tušas

mano tusas maxfactor apie 22 eurus kainavo, labai puikus sepetelis, gali ji pirstukais liesti ir nesusitepti  ju, minkstas sepetelis, puikiai pailgina blakstienas bei uzriecia - liux!

15

Re: Blakstienų tušas

brangokai 22€ big_smile

16

Re: Blakstienų tušas

evelina del grozio.....;)
tai kaip ir visai nebrangu...

17

Re: Blakstienų tušas

Zinoma, kam patinka kokybe tai ir nebrangu, be to juk jo ganetinai ilgai uztenka!

18

Re: Blakstienų tušas

na ... 22 eurai nera daug, aisku, pavertus i Lt gan nemazai, bet as juk ne Lt, ir cia kt uzmokestis, del to juuk ir kainos kt ... Kox prastesnis tusas kainuoja keliais eurais maziau, tai ciut ciut daugiau sumoket uz geresni, manu labiau apsimoka wink

19

Re: Blakstienų tušas

kaip kazkas is mano pazystamu sake.
"kam pirkti pigesni ir slamsta,jeigu galima nusipirkti brangesni geresni ir ilgesniam laikuj" smile

20

Re: Blakstienų tušas

butent simona!!! tai liecia ne tik kosmetika, bet aplamai, viska ...