21

Re: Blakstienų tušas

nebe pirmas kartas,kaip didesnes investicijos i kazkoki daikta tikrai nenuvilia... bet va buna tokiu momentu kada tikrai atrodo beprasmiska moket didziausius pinigus uz kazkoki nediduka dazu buteliuka big_smile bet toks jau musu gyvenimas... tai tampa tiesiog butinybe.

22

Re: Blakstienų tušas

aciu dievuj benram nereikia nei tusu nei laku nei pudros.o tai neturetumem uz ka tu merginu nej i kavines nusivest nej su kuo nuvezt

23

Re: Blakstienų tušas

kam kam bet tusui tai tikrai negailiu pinigu. man kaip ir daugeliui cia pasisakiusiu geriausias LOREAL blakstienu tusas. esu naudojusi ivairiu sios firmos tusu. paskutinius keleta kartu pirkau Double Extension(carbone black)-ypac juodas. blakstienos atrodo ypatingai.uzriecia ir pailgina. super! man patinka. rekomenduoju drasioms merginoms.

24

Re: Blakstienų tušas

maybelline sky high curves patinka man .. na apie 25-30lt

25

Re: Blakstienų tušas

daiva apie toki dar ne girdejau :?

26

Re: Blakstienų tušas

daiva,19 pavadinimas neblogas big_smile
ne jei rimtai tai kazkur girdetas ir lyg geras sake...

27

Re: Blakstienų tušas

Lancome

28

Re: Blakstienų tušas

ir ka tas lancome daro?

29

Re: Blakstienų tušas

nieko nedaro smile o ka tusas turi daryt? atlieka savo funkcijas, nenubyra ir atrodo naturaliai, kas svarbiausia! va nuoroda i produkcija
http://www2.lancome.com/_int/_en/catalog/subcategory.aspx?CategoryCode=AXEMakeup^F1_Eyes^F2_Eye_Mascaras

siek tiek brangu, bet kartais buna kristianoj nuolaidos ir ivairus rinkinukai supakuoti. bet ko ko, pinigu ant geros kosmetikos geriau negailet, ypach ta, kuria naudoji daznai..

30

Re: Blakstienų tušas

joa..man patinka tusai kurie atrodo naturaliai,o ne uzkimba koks gabalas ant blakstienu galiuku..

31

Re: Blakstienų tušas

dabar Sarmoj vyksta akcija - uz lancone tusa + piestuka+akiu valykli sumokesi 89 litus. Daug visko bandziau, bet kokybiska kosmetika pirkti tikrai apsimoka. Tik ne Maybilene!!! Jau geraiu Loreal, nors si kosmetika JAV kainuoja po 1-2 USD:)

32

Re: Blakstienų tušas

o..geras...:)

33

Re: Blakstienų tušas

aciu Agne uz info smile jau zinau, kur ryt reiks apsilankyt big_smile

34

Re: Blakstienų tušas

ziuriu ne visose sarmose vyksta ta akcija...:(

35

Re: Blakstienų tušas

"coup de theatre" (paris)
cia jau minejo Simona si blakstienu tusa..
puikus..
isryskina blakstienas,jas pastorina ir pailgina..

36

Re: Blakstienų tušas

man geriausias loreal..ten tas kur baltaj sidabrinis..is dwieju daliu :)jsi tikraj labaj sustorina ir pailgina blakstienas:) ir iswis loral tusaj geriausi smile

37

Re: Blakstienų tušas

Maybelline dabar nusipirkau tai neblogai neblogai

38

Re: Blakstienų tušas

pritariu Lancome vartotojoms,keli metai tik juo naudojuos.super.

39

Re: Blakstienų tušas

Monika, 17 parašė:

man geriausias loreal..ten tas kur baltaj sidabrinis..is dwieju daliu :)jsi tikraj labaj sustorina ir pailgina blakstienas:) ir iswis loral tusaj geriausi smile

Nezinau, bet as kiek bandziau man Loreal tusai nepatiko arba cia jau man taip nepasiseke, jie sulipdo blakstienas ir greitai isdziusta!!! Tiesiog man nepatiko! o kur dar su tuo baltu galu tai nieko ypatingo, tik jau po to nuo tuso kiekio ir blakstienos gali nukristi!

40

Re: Blakstienų tušas

geriausi tusai yta loreal firmos ! tai jau isbandziau kone ne visus bet tos firmos beveik visi puikus