41

Re: Blakstienų tušas

o man geraj mano blakstienos ilgos tankios ir tamsios wisi sako kad pasidazius akis taip kad nznau koki tau naudot nes pati jo nenaudoju

42

Re: Blakstienų tušas

Loreal "arxitecte"...  Nivea "eyes wide open". Kainos 30-40lt. Superiniai tusai.

43

Re: Blakstienų tušas

man tusas irgi labai svarbu ir i kaina neziuriu.buvau nusipirkusi lancome ir kaina tikrai nepateisino lukesciu,nes atrodo,kad kuo brangesnis tuo geresnis turetu buti.o jis jau po keliu men zudziuvo,net paprasti taip greitai neuzdziuna ir nelabai tas funkcijas atlikdavo.skaiciau zurnaluose,kad iseis naujas benefit tusas,turetu buti labai geras,tai laukiu nesulaukiu,kol galesiu toki nusipirkti

44

Re: Blakstienų tušas

Julija, 19 parašė:

Na va, mergytes, tuoj baigsis mano blakstienu tusas, tad reikia naujo. Noriu, kad ziauriai pailgintu ir patankintu blakstienas, ju nesulipindamas. Gal galetumet patarti, koki geriau isigyti? Ir mzd kokia butu kaina:)

Aciu;)

na jai blakstienos visai trumpos, tai joks tusas nepades,siulyciu pridetines blakstienas-atrodo siper.Na o tusa galeciau pasiulyti
Rochas kainoja apie 100Lt maxfaktor irgi nieko kainoja apie 40Lt

45

Re: Blakstienų tušas

O kad blakstienos nesuliptu reikia moketi jas dazyti,kad neatrodytum ziauriai:::757
Nes daug graziau atrodytu priklijuotos,nei ziauriai pailgintos ir patankintos,tada akys atrodys ziauriai negraziai.
Taigi,nepersistenk:::138

46

Re: Blakstienų tušas

O as apskritai nemanau,kad Lietuvoje yra geru tusu ir pan.,nes tai ka reklamuoja.....
OLietuva trecios salys..
Taigi...
Ir apskritai,tai kas yra uzsienyje pas mus kita visviena.
Dauguma tai ka mes perkame ir naudojame kaina neatitinka gaminio,o ir pats gaminys lievas.
Arba jei labai labai geras kaina iskelta ir visvien neatitinka gaminio.

47

Re: Blakstienų tušas

man tai superinis lorealio ir nivea tusai wink

48

Re: Blakstienų tušas

as dabar naudoji lpreal tusa, ir jis maan ziauriai patinka:D

49

Re: Blakstienų tušas

as visvien lieku istikima maxfactor tusui wink

50

Re: Blakstienų tušas

Agnute, 17 parašė:

as dabar naudoji loreal tusa, ir jis maan ziauriai patinka:D

51

Re: Blakstienų tušas

as tai naudoju is avono tusa tai jis labai geras patariu uzsisakiti wat

52

Re: Blakstienų tušas

nieko geriau uz maxfactor smile pritariu Danai... girdejau lenkai perpilsto kosmetika, todel pas mus atkeliauja s...

53

Re: Blakstienų tušas

O pvz lumene tai sh... smile pinigus i bala ismeciau

54

Re: Blakstienų tušas

oriflame geras buvo smile

55

Re: Blakstienų tušas

Aušra, 15 parašė:

oriflame geras buvo smile

aga, turejau oriflame is auksinio buteliuko tokio, graziai isryskina blakstienas

:::757:::757

56

Re: Blakstienų tušas

joa mano irgi buvo auksinis buteliukas ;D

57

Re: Blakstienų tušas

nius nzn.. niekada nieko is katalogu neuzsisakinejus.. man kazkaip nepatinka...

58

Re: Blakstienų tušas

as seip irgi, bet ta tusa dowanu gawau, tai kaip sakoma, dovanotam arkliui i dantis neziuri big_smile bet seip tai tikrai neblogas

59

Re: Blakstienų tušas

anu jei dovanu, tai dovanu wink
dabar taupau litus ant balto tuso, maciau sarmoj kainuoja 25lt, ir dar papildomai reikes pirkti ruda tusa (as ruda perku, nes jis man graziau atrodo, naturaliau ;D << parasiau ir pacia juokas apeme ;D bet gal supratot). kai pasidazai tuo baltu ir ant jo dar juoda ar ruda uzsidedi, tai blakstienos dar storesnes atrodo... ech.. zavu.. wink (tayp, tayp, zinau, spakliaus tona, bet...ai... ;D )

60

Re: Blakstienų tušas

tona tai tona, bet grazios blakstienos swarbiau big_smile


jauciu kad man svarbiausia dekoratywines kosmetikos dalis yra blakstienu tusas wink :::757