1

Tema: Fotomanai

Tiems kas megsta fotografuotis ir fotografuoti, gal kas turi kazkokiu minciu del fotografavimo subtilybiu ir tt... mane ypac domina antro plano isblukinimas, gal kas ka patart galit? wink

2

Re: Fotomanai

beje ar tai ymanoma su fotoaparatu olympus mju 700? tikrai turetu kazkas gautis, nes tikrai solidus fotikutis... smile

3

Re: Fotomanai

gal atrodys ir kvaila,bet as meninems nuotraukoms vis dar naudoju senaji ZENITA big_smile

4

Re: Fotomanai

O ka smile Zenitas geras fotikas smile)) tik su juo reikia moket fotkint smile

5

Re: Fotomanai

Smiena legendinis fotikas megejiskoms foto kepti wink big_smile big_smile big_smile

6

Re: Fotomanai

Ievute, 19 parašė:

gal atrodys ir kvaila,bet as meninems nuotraukoms vis dar naudoju senaji ZENITA big_smile


tai cia nieko nuostabaus ievute, zenitai laiko patikrinti ir tikrai geri fotikai... wink

7

Re: Fotomanai

Mantas, 20 parašė:

beje ar tai ymanoma su fotoaparatu olympus mju 700? tikrai turetu kazkas gautis, nes tikrai solidus fotikutis... smile


nieko subtilaus, paprasta muiline su 7Mp. Jei jau nori kalbet apie mena - imt reikejo koki EOS350D

8

Re: Fotomanai

Gintaras, 23 parašė:
Mantas, 20 parašė:

beje ar tai ymanoma su fotoaparatu olympus mju 700? tikrai turetu kazkas gautis, nes tikrai solidus fotikutis... smile


nieko subtilaus, paprasta muiline su 7Mp. Jei jau nori kalbet apie mena - imt reikejo koki EOS350D

nea man reik bent kiek kokybiskesniu nuotrauku, ne menui o siaip... smile

9

Re: Fotomanai

kokia jo kaina mazdauk? smile

10

Re: Fotomanai

Mantas, 20 parašė:
Ievute, 19 parašė:

gal atrodys ir kvaila,bet as meninems nuotraukoms vis dar naudoju senaji ZENITA big_smile


tai cia nieko nuostabaus ievute, zenitai laiko patikrinti ir tikrai geri fotikai... wink

jo jo,cia tai jau tikra tiesa:)

11

Re: Fotomanai

Zenitai ir Smenos geri fotoaparatai.
tik su abiejais reikia ismokti dirbt. tiesiog. jei labai nori. gali labai daug ispausti.
su skaitmenine muiline nieko doro nepridarysi. cia jau reikia photoshopo pagalbos.

12

Re: Fotomanai

siaip zenitas net geresni uz dabartinius skaitmeninius profesionalius ....................... vienas vargas man su jais atrodo geras profesionalus fotikas bet va su seniena geriau ir viskas .... ir diafragma reikiamai susireguliuoji ir maziau reaguoja i apsvietima ..:)  beje tavo fotikas tikrai nelabai solidus wink meniniu is jo neispesi kad ir kaip stengtumeis o paprastam fotografafimui del isblukimo pasiskaityk internete pilna informacijos ir geru patarimu pradedantiems

13

Re: Fotomanai

bet va as dabar pazejau kai kurie blem pusiau profesionalus fotikai kainuoja dar pigiau keliais simtais uz pacias naujausias muilines...:/ big_smile

14

Re: Fotomanai

kiek ju kainos eina??

15

Re: Fotomanai

kalbejau su vadybininku olimpuso tai su olympus sp 320 galima isgauti gan neblogus rezultatus, o kaina netgi mazesne uz naujausia muline, palyginimui naujausia muiline mju 700 kaina apie 950 lt o to sp 320 tik 850 lt ir sp jau cia skaitosi pusiau profesionaliu fotiku klase (semi profesional) wink

16

Re: Fotomanai

Su skaitmeniniu fotiku galima isgauti labai grazias, kokybiskas ir meniskas foto, taciau reikia, kad fotikas turetu rankini valdyma, netik automatini.

17

Re: Fotomanai

oi justai nenusikalbek... dauk skaitmeniniu muiliniu turi rankiny valdyma ir nieko doro...:V wink

18

Re: Fotomanai

nu tai kalbam apie rimtesnius, virs 10 stuku ar kas nors panasiau, o tie kurie populiariausi (iki 3 tukstanciu lituku) tai jiems toli grazu ir pamazu iki zenito.

19

Re: Fotomanai

tik nepradedam svaigt nesamoniu...:V

20

Re: Fotomanai

Mantas, 20 parašė:

Tiems kas megsta fotografuotis ir fotografuoti, gal kas turi kazkokiu minciu del fotografavimo subtilybiu ir tt... mane ypac domina antro plano isblukinimas, gal kas ka patart galit? wink


išblukint tai kaip pas mane 4toj fotkėj? jei taip, tai galiu paaiškint smile