21

Re: Fotomanai

Mantas, 20 parašė:

Tiems kas megsta fotografuotis ir fotografuoti, gal kas turi kazkokiu minciu del fotografavimo subtilybiu ir tt... mane ypac domina antro plano isblukinimas, gal kas ka patart galit? wink

antro plano isblukimas gaunamas su atverta diafragma, kai skaiciukas su "F" pats maziausias. ir reikia prieit prie to objekto kiek galima arciau. koks bus isblukimas priklauso nuo objektyvo. Naujesni objektyvai turi galimybe perziureti si isblukima.

22

Re: Fotomanai

Aureja, 14 parašė:
Mantas, 20 parašė:

Tiems kas megsta fotografuotis ir fotografuoti, gal kas turi kazkokiu minciu del fotografavimo subtilybiu ir tt... mane ypac domina antro plano isblukinimas, gal kas ka patart galit? wink


išblukint tai kaip pas mane 4toj fotkėj? jei taip, tai galiu paaiškint smile

kad pas tave ten netik  antras planas isblukes bet ir pirmo beveik nesimato, matosi su fotoshop bandyta daryt bet kaskas nededaryta.

23

Re: Fotomanai

Arminas, 19 parašė:
Aureja, 14 parašė:
Mantas, 20 parašė:

Tiems kas megsta fotografuotis ir fotografuoti, gal kas turi kazkokiu minciu del fotografavimo subtilybiu ir tt... mane ypac domina antro plano isblukinimas, gal kas ka patart galit? wink


išblukint tai kaip pas mane 4toj fotkėj? jei taip, tai galiu paaiškint smile

kad pas tave ten netik  antras planas isblukes bet ir pirmo beveik nesimato, matosi su fotoshop bandyta daryt bet kaskas nededaryta.

taigi galima pirmą planą palikt kaip nori, man taip patiko, aš taip ir padariau wink beto, čia ne photo shopas smile

24

Re: Fotomanai

aureja kazkas panasaus bet be papildomu priemoniu kaip va pas tawe padaryta....:|

25

Re: Fotomanai

geriausia paprastai nusifotkint ir poto su foto shopu pasidaryt kajp tik nori.. big_smile

26

Re: Fotomanai

Eleonora, 15 parašė:

geriausia paprastai nusifotkint ir poto su foto shopu pasidaryt kajp tik nori.. big_smile

cia nerimta taip wink

27

Re: Fotomanai

as taip pat turiu ZENITA bet dar nelabai gerai iseina su juo fotografuoti... reikia geru igudziu ir dar daug juosteliu sunaudoti big_smile

28

Re: Fotomanai

eleonora nu visiskai tau nepritariu...;D ir sugalvok tu man....:D

29

Re: Fotomanai

Na, as saudau su Olympus sp350, bandziau ta mju 700 nusivyliau:) O sejp, dar kartais tenka ir su senu geru FEDu pafotkint:)

30

Re: Fotomanai

jei nemoki padaryti meno tai joks fotoapratas uz tawe to nepadarys

31

Re: Fotomanai

menininkes jus photo shopo...:D

32

Re: Fotomanai

Mantas, 20 parašė:

Tiems kas megsta fotografuotis ir fotografuoti, gal kas turi kazkokiu minciu del fotografavimo subtilybiu ir tt... mane ypac domina antro plano isblukinimas, gal kas ka patart galit? wink

na manau kad rpiklauso nuotraukos kokybe ne tik nuo fotografo bet ir nuo jo fotoparato..pwz mano fotikas turi programa kuri atskiria planus..beto manau kad gerai nuotraukai reikia nusiteikimo,nuotrauka turi atspindeti fotografa ir tuo paciu ji paslepti..manau tam tereikia nusiteikimo ir daug bandymu..:D

33

Re: Fotomanai

Emilija, 15 parašė:
Mantas, 20 parašė:

Tiems kas megsta fotografuotis ir fotografuoti, gal kas turi kazkokiu minciu del fotografavimo subtilybiu ir tt... mane ypac domina antro plano isblukinimas, gal kas ka patart galit? wink

na manau kad rpiklauso nuotraukos kokybe ne tik nuo fotografo bet ir nuo jo fotoparato..pwz mano fotikas turi programa kuri atskiria planus..beto manau kad gerai nuotraukai reikia nusiteikimo,nuotrauka turi atspindeti fotografa ir tuo paciu ji paslepti..manau tam tereikia nusiteikimo ir daug bandymu..:D

kokia fotiko veisle? smile

34

Re: Fotomanai

nu vis del to emilija tu protinga mergate! big_smile

35

Re: Fotomanai

Ievute, 19 parašė:

gal atrodys ir kvaila,bet as meninems nuotraukoms vis dar naudoju senaji ZENITA big_smile

Pinigu turi, tai ir fotografuoji zenitu smile

36

Re: Fotomanai

Nerijus, 23 parašė:
Ievute, 19 parašė:

gal atrodys ir kvaila,bet as meninems nuotraukoms vis dar naudoju senaji ZENITA big_smile

Pinigu turi, tai ir fotografuoji zenitu smile

Na zenita pigiau nusipirkti nei gera DSLR. Aisku juostelem daug pinigu iseina bet zenito kaina apie 150 litu o DSL virs 1000.
Pati taip pat naudojuosi Zenit TTL. Vienintelis priekaistas, kad nuotraukose visuomet buna grain net jei ir naudoju 100 ISO juosta. Ziuriu dabar kokio DSLR, bet turbut pirksiu is ebay nes pigiau.