1

Tema: prakeikimai,burtai

karta gatveja mane uzkalbino cigone,ji prase manes pinigu,sake,kad turi pasakyti man daug geru dalyku apie ateiti,kai ja pasiunciau,ji taip sakant mane prakeike.vaiksciojo aplink ir makalavosi saukdma kazka bet tikrai nesuprantamo.ar gali buti,kad tikrai mane prakeike? ar kam nors dar taip buvo?

2

Re: prakeikimai,burtai

Uoj, su cigonais geriau nejuokaut! Gali dideles bedos prisidaryt! hmm

3

Re: prakeikimai,burtai

tai reikejo man jai duoti tu pinigu?

4

Re: prakeikimai,burtai

Reikejo ar nereikejo, tai cia jau nebesvarbu, vis tiek nebepakeisi nieko. Gal ir neuzkeike ji taves, nezinau, bet faktas kad jos tai tikrai gali! Kaip buvau mokyta nuo vaikystes, svarbiausia - ignoruoti ir jokiais jokiais budais nepaziureti i akis, nes tada sakes..

5

Re: prakeikimai,burtai

man atrodo, kad čia bobučių pasakos.. gal kažkiek psichologijos išmanančios čigonės..

6

Re: prakeikimai,burtai

as zinau mamos drauge,prie kurios karta priejo cigone,ir paprase pinigu kazkokiai ligoninei.o ta mamos drauge labai bijo cigonu.nu ir istrauke is kisenes viena lita.padave,o ta cigone sako kad per mazai,kazka kalbejo,o mamos drauge tai cigonei i akis ziurejo.ir tik jaucia kaip pati ranka automatiskai i rankinuka lenda,iesko pinigines.ir ji tik norejo duot kazkiek,tik patrauke akis,suprato ka daro,viska susikrove ir kuo greiciau pabego...siaubas tie cigonai..!

7

Re: prakeikimai,burtai

Poliubomu bobuciu pasakos:D) tik taip .... ir ne kitaip:V

8

Re: prakeikimai,burtai

reikejo sakyt suka **** eik pas Adamku duos tau baranku .,,.tu tik nepergyvenk DD Ausra

9

Re: prakeikimai,burtai

Netikiu tokiais dalykais.

10

Re: prakeikimai,burtai

Aleiktu pasakos cia :DDD

11

Re: prakeikimai,burtai

gaila,kad Hitleris apie tai nepagalvojo..:)

12

Re: prakeikimai,burtai

Svaigalu kampelis isikure butent chia (skirta tiems, kurie chigonu bijo labaij, labaij.. ).... Ash vienaij irgi pasakiau ka aijtu ir neknistu prota, ka jin man suorganizuos kilograma laimes.. daba ta bobute (Pilies gatvej) nebelenda prie manes.. smile

13

Re: prakeikimai,burtai

prakeikimai pasirodo dar ne visi zmones i prota ateja kaskas dar tiki big_smile dar gal kokia ragana sudeginam

14

Re: prakeikimai,burtai

ant lauzo ka nors!!! wink ir greitai big_smile big_smile big_smile

15

Re: prakeikimai,burtai

bet visvien nemalonu su tokiais susidurt.. bloga karma.. fe...

16

Re: prakeikimai,burtai

As tai ne tikiu,
bet jeigu tiki ir bijai tai manau tai tada ir kazkas gali atsitikti

17

Re: prakeikimai,burtai

Aivaras, 22 parašė:

gaila,kad Hitleris apie tai nepagalvojo..:)

o ka jis turejo padaryti jos nuzudyti? big_smile

18

Re: prakeikimai,burtai

nu su cigonais esu ash susidurus.. anie velnio nesti .. vien kart prie manewas pradejoi kaulyt smulkiuju.. sakiau kas neturiu ta neatstojo.. td buvo kazkas panasey kayp ausrai 23.. zn tik tiek kad ta diena man mire senelis.. ir maneas vos nenutrenke automobilis.. gal cia tik pasakos.. bet visko buna tad geriau but atsargiam..

19

Re: prakeikimai,burtai

sutapimas

20

Re: prakeikimai,burtai

jokios cia ne pasakos ir ne jokie stebuklai. elementari psichologoija ir savo reikalo ismanymas, juk jie is to ir gyvena, kad atimineja is zmoniu pinigus, ir ne tik uzkalbinedami dantis, bet ir viesajam transporte vogdami ir visaip kaip tik sugalvoja. ju toks amatas, nematau cia nieko stebuklingo ir tokias nesamones kaip "ant lauzo ka nors" pasilaikykit sau, jei nesuprantat apie ka eina kalba. juokiates kol patys nepatyret, kai viena diena atiduosit visus pinigus savo valia joms, tada ateisit cia ir verksit, oj cigones ateme.