1

Tema: Kokią knygą dabar skaitote?

Sveiki, mielieji.
Nors tema yra apie knygas, bet norėčiau, kad čia parašytumėt ne mėgstamiausią, bet šiuo metu skaitomą knygą ir, jei nesunku, parašykit savo nuomonę apie ją wink

2

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Pati dabar skaitau Elizabeth Wurtzel "Prozaco karta". Esu perskaičius dar nedaug puslapių, bet knyga lengvai skaitosi. Man patinka;]

3

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

siaip neesu knygu megejas, bet is neturejimo ka veikt siuo metu paskaitineju romana "Būgno oda".
gal ir nieko..

4

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

db skaitau isaac bashevis singer - vergas. neidomu, patariu neskaityti ;D

5

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Vis bandau perskaityt Andrejaus Turgenevo "Arkashono menuo", bet taij vienu uzhsiimi taij kitu... ir pamirshti smile

6

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

retai gaunu progos knyga paskaityt... uzsivertes filmais ir knygom nelieka laiko smile

7

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Auris, 19 parašė:

retai gaunu progos knyga paskaityt... uzsivertes filmais ir knygom nelieka laiko smile

Knygos geriau nei filmai;]

8

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

zinau:) kur kas geriau. Knygos zadina fantazija ir detaluma... o filmai prikisa savo fantazija ir detalumo minimumas smile)) bet as neturiu kitos iseits, mano darbas toks.

9

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Net nepamenu jau kada skaiciau knyga..:D

10

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Tomas26, blogai, labai blogai;]


Mane nervina knygas skaitant tai, kad, atrodo, prisėdi trumpam, o žiūrai -  praleidai nemažai laiko..

11

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

sia akimirka nieko neskaitau bet nereliai noriu skaityti kokia knyga...nes kaskoks noras didziulis yra o dar biblioteka neveikia tai tokia nesekme mazyte

12

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Vaiva, 17 parašė:

sia akimirka nieko neskaitau bet nereliai noriu skaityti kokia knyga...nes kaskoks noras didziulis yra o dar biblioteka neveikia tai tokia nesekme mazyte

Vajej, taij ka tau iki bibliotekos toli reiktu zhygiuot big_smile Kokis 2 Km big_smile

13

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

skautau sekspyro "romeo & dziuljete

14

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

http://www.gutenberg.org/browse/authors/a vaiva, jei skaitai angliskai, gal cia ka nors rasi smile kad biblioteka neveikia, tai nera pasiteisinimas, pasiknisk namuose, man pvz dar daug turetu metu praeit, kad perskaityciau ir tai, kas namuose yra smile

15

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

as per wisa gywenima neperskaitysiu knygu kurios yra namie

16

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

as per visa gyvenima neturesiu kantrybes dabaigt skatiyt iki galo nors vienos knygos !! big_smile~

17

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Vaiva, manau, namuose tikrai rastum knygų.

Auris, nesi nė karto pabaigęs skaityt knygą?

18

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Auris, 19 parašė:

as per visa gyvenima neturesiu kantrybes dabaigt skatiyt iki galo nors vienos knygos !! big_smile~


UM nu tai man taves siek tiek gaila
:V galetum pasitreniruot, gal iseis, visdelto skaitymas - didelis gyvenimo malonumas. bent jau man.

19

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

edvinai 14.gera knyga...rimtai.neseniai perskaiciau,tai visai nebloga(galvojau,kad absurdas didziausias!)...man svarbiausia,kad pabaigoj pagrindiniai veikejai numirtu...;D;D;D

20

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

kam knykos jei yra telikas ir kinai :?