381

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Kafka "Metamorphosis"

382

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Vincas Mykolaitis-Putinas "Altorių šešėly".Dar tik 156psl. bet jau "užkabino" mane.Manau bus įdomiausia iš šių metų literatūros sąrašo.

383

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

J.Ivanauskaitė "Ragana ir lietus"

384

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Egle, 17 пишет:

Vincas Mykolaitis-Putinas "Altorių šešėly".Dar tik 156psl. bet jau "užkabino" mane.Manau bus įdomiausia iš šių metų literatūros sąrašo.

slyksciausia knyga kokia tik teko skaityt. wink

385

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Kolina Makalou "Erškėčių paukščiai"

386

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

"100 metu vienatves". tuoj priskaitysiu 100 psl/ siaip idomi tiems kuriames patinka magiskas realizmas: sutikrove persipinancios fantazijos, vizijos, kulturiniai dalykai ir t.t. Super knyga smile

387

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

ka tik baigiau skaityti, E.Hemingvejaus "Atsisveikinimas su ginkais". Gera knyga. Tik pabaiga labai liudna.....Dabar pradejau "Ko klykia gerves" (nepamenu autoraus vardo. siap lietuvis) pradzia labai idomi smile

388

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Senuches "Egiptietis"

389

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Laima Lavaste "Linskma knyga apie suomiusi ir Suomija" smile prapleciau saovakirati apie sita pelkiu ir ezeru krasta smile jau pabaigiau skaityti smile

390

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Giedrius, 27 пишет:

Senuches "Egiptietis"

va sita tai super smile)

pati dabar bandau krimst M. Ondaatje "Anglas Ligonis" - sunkokai skaitos.. bet pasiryzus pabaigt smile

391

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Auga, 24 пишет:
Giedrius, 27 пишет:

Senuches "Egiptietis"

va sita tai super smile)

pati dabar bandau krimst M. Ondaatje "Anglas Ligonis" - sunkokai skaitos.. bet pasiryzus pabaigt smile

paskaiciau "Anglas Ligonis" penkiolika minuciu ir numeciau wink

392

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Aiste, 19 пишет:

Remarkas "Juodasis Obeliskas" ... smile

cia gera knyga. Is vis Remarkas yra super, surijau visas jo knygas ir nebuvo nei vienos kad nepatiktu smile ypas patiko "Naktis Lisabonoje" net apsiverkiau....:(

393

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Ausra, 24 пишет:
Aiste, 19 пишет:

Remarkas "Juodasis Obeliskas" ... smile

cia gera knyga. Is vis Remarkas yra super, surijau visas jo knygas ir nebuvo nei vienos kad nepatiktu smile ypas patiko "Naktis Lisabonoje" net apsiverkiau....:(

Man Remarko Trojaus arka labiausiai patiko. Knyga veliau parasyta, labiau subrandintos mintys. Remarkas jega, bet po kurio laiko pabosta tie visi ieskojimai gyvenimo prasmes smile

394

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

man tai irvingo knygos super smile) po penkis kart galeciau skaityt.. "malda uz ovena mini" ar "pasaulis pagal garpa", dabar nauja isejo reikes susiveikt kazkaip..

395

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Giedrius, 27 пишет:
Ausra, 24 пишет:
Aiste, 19 пишет:

Remarkas "Juodasis Obeliskas" ... smile

cia gera knyga. Is vis Remarkas yra super, surijau visas jo knygas ir nebuvo nei vienos kad nepatiktu smile ypas patiko "Naktis Lisabonoje" net apsiverkiau....:(

Man Remarko Trojaus arka labiausiai patiko. Knyga veliau parasyta, labiau subrandintos mintys. Remarkas jega, bet po kurio laiko pabosta tie visi ieskojimai gyvenimo prasmes smile

cia gera knyga tiktai , tik berost vadinosi "Triumfo arka" big_smile

396

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Aga.... tas ta troja cia visai ne vietoj smile

397

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Mane tai stebina žmonių sugebėjimas patiems nežinoti, ką skaito (Giedriau). Gi dezinformacija tokie dalykai vadinami... gerai, jei tai Remarkas ir jo kūriniai daugiau mažiau žinomi visiems, bet, tarkim, Waltari nėra toks populiarus mūsuose, ir tūlam piliečiui prisiskaičiusiam tokių "tikslių" rekomendacijų kaip < Senuches "Egiptietis" > gali galva apsisukt bibliotekoj smile o knyga išties verta dėmesio.

Pati dabar skaitau Guy De Maupassant "Pjeras ir Žanas" - ne kažin kiek įmantri, bet psichologiška XIXa. prancūzų šeimynos gyvenimo atkarpėlė.
Taip pat Arturo Pérez-Reverte "Flamandų meistro paveikslas", nes susidomėjau ispanų literatūra. Nedaug dar perskaičiau, kvepia detektyvu, bet vargu, ar kažkuo ypatingu.
Taip pat "Marta F.", t.y. Freudo žmonos gyvenimo istoriją, bet jaučiu, tuoj aš ją užmesiu - kažkoks pilkas pasakojimas, nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad turėtų būt įdomu.
Na, ir dar Sartro "Šleikštulį", čia tiems, kuriems prie širdies egzistencializmas. Pagavus atitinkamai nuotaikai labai gera pasiskaityti.

PATAISYMAS:
dėl "Flamandų meistro paveikslo" gerokai suklydau: nėra tai banali detektyvinė, o velniškai supinta, persmelkta anomalių psichologinių niuansų, klasikinės muzikos, dailės kūrinių ir šachmatų žavesio istorija. Gera.

398

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Che che smile Na cia jau matau linkusi kazka gudraus suskelti smile  Beje, cia buvo ne rekomendacija, o siuo momentu skaitoma knyga smile

399

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

G. G. Markezas "Patriarcho ruduo". super. sunku, bet super. žodžio magas. 

400

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Siandien baigiau skaityti knyga ir pasijemiau nauja...kazin ar ji idomu ar ne...
Stephen King "Svytejimas"