441

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Vaidilė, 22 пишет:

autoriaus ironija as puikiai supratau. Jei atkreipiau i tai demesi, tai ir esme panagrinejau. Tiek to smile parasyk man dar koki komentara, su tavim idomu smile

tada neteisingai pasirinkai zodzius, rasydama komentara, arba mano sugedimo prizme taip iskraipe tavo zodzius..:)

442

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

jo, sugedimo prizme kalta visame kame wink  ir apskritai, prizmes gerai, grazu, lauzia sviesa ir visa kita wink

443

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

"365 DZEN" mano patarimas... jei neturi fantazijos, neskaityk sitos knygos big_smile ten visokos dzenbudizmo eses ir visokios kitokios gilios mintys :V tinkama meditacijai, protinem nusvietimui big_smile

444

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

tai gal pradziai siaip gerai paskaityti kanto rinktinius rastus ... apie hegelio dvasios ir tautos samprata ir t.t.

445

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

o gal geriau pradekim nuo pacios pradzios? nuo pasaku apie Mike Pukuotuka smile

446

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

ne, kaip tik sia nkyga reikia skaityti pabaigoje visu smile wink

447

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

yap, knyga zadinanti vaizduote smile

448

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Vaidile>sakai kad Mike Pukutukas zadina vaizduote? yikes as tada tyliu...

449

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

o ka? butent pasakos ir yra vaizduotes lavinimo pradziamokslis. Kaip manai, kodel jas vaikams seka?

450

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

teisybe

451

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Nebukim primityvus gyvunai siame pasaulyje ir neteigime kad butent pasakos yra vaizduotes pradziamokslis. Siame pasaulyje viskas zadina vaizduote, nes vaizduote yra susizavejimo saltinis. Tereikia noro bei spalvingo patepimo ir vaizduote veiks ne tik pasaku pagalba bet ir paprasciausio saulelydzio. Mokyti vaizduotes neimanoma, ja pripazinti ir apkabinti - vienintelis budas. Apkabinti ja galima pasakomis arba vaizdingesniais dalykais. Bukim originalus.

452

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

gal atskirkim tai, kokius jausmus sukelia vaivorykste ir ko gali ismokyt pasakos, nesulyginami dalykai, kalbant apie vaikus, net neverta leistis i diskusija

453

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Kaip isakysite tamsta Sauliau. :?

454

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Na jo, prisiminus pasakas tusktantis ir viena naktis, kai uz ciut ka neklusnios mergaites sukapojamos i gabalus .. smile ir lietuviskasis saulelydis... smile jie smile as kai ziuriu i berza, irgi veikia vaizduote... matau 30 graziu mergu sokanciu aplink ji big_smile che che smile

455

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Auris, 21 пишет:

Nebukim primityvus gyvunai siame pasaulyje ir neteigime kad butent pasakos yra vaizduotes pradziamokslis. Siame pasaulyje viskas zadina vaizduote, nes vaizduote yra susizavejimo saltinis. Tereikia noro bei spalvingo patepimo ir vaizduote veiks ne tik pasaku pagalba bet ir paprasciausio saulelydzio. Mokyti vaizduotes neimanoma, ja pripazinti ir apkabinti - vienintelis budas. Apkabinti ja galima pasakomis arba vaizdingesniais dalykais. Bukim originalus.

Bet kokiu minciu tu cia geru pasakei:::833:::833:::833 as tai nemegau pasaku o vaizduote pas mane tai didziule,nes mano mama man su broliu leisdavo tiek fantazuoti ir ji tiksliau pati pradedavo mums parodydavo kelia i tas fantazijas,kurios yra beribes..o pasakos visiems atrodo kad jos tegali atnesti tik vaizduote n velnio tie patys animaciniai  filmukai,ar net zaidimai.. as kai sirgdavau sapnuodavau is mario tuos vaikstinejancius varniukus kurie nori mane sugriauzti arba kaip jie juokiasi is manes..

456

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Giedriau, nelygink musu pasakaiciu su "Tukstantis ir viena naktis", nes pastarosios skirtos suaugusiems smile
Tiesa, ta knyga perskaiciau dar maza, bet, kad ji suaugusiems, supratau tik gerokai paaugus smile

457

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

lygink, nelygink... filmai, filmukai ir kitos medijos fantazijos neskatina o ja surakina remuose ir vedzioje uz nosies rodydami kaip viskas turi buti. Knygos turi platesniu perspektyvu bet tai vistiek remai.

458

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Auri> mano vaizduote niekada nebuvo remuose, tik pasakiau tai kad ji kaskiek prisideda prie vaizduotes..o del knygu kurios visada padeda nuramina,ar net palieka skaudu prisiminima... gerai kad zodis rasytinis yra brangus ir vis dar mylimas..

459

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Na viskas paprasta, knyga skaitome daugiau laiko smile kartais ir savaite kankiname smile

460

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Giedriau> as tai kartais ir ilgiau  kaip tu pasakei kankinuosi,kartais pas mane menesi isstovi knygos ar ilgiau..nes turiu pomegi jas nakti skaityti..