481

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

O as tai jau nezinia kelinta karta skaitau Ziedu valdova smile Paskestu toj zalioj saulej smile

482

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Martyna, 20 parašė:

Žiūriu, žmonės nori "Alchemiką" pažiūrinėti. Jeigu pajusit, kad padai svyla, rankos šąla ar dar kas darosi jos neperskaičius, galit apsilankyti pas mane - ta knyga guli lentynoj jau keletą metų ir dar keletą turbūt gulės, jei su niekuo nepasidalinsiu =]

Dabar skaitau Márquezo "Prisiminimai apie mano liūdnąsias kekšes".
Apie tai, kad pirma meilė gali ateiti (o ir potencijos tai meilei fiziškai išreikšti užtenka) ir sulaukus 90. Na, bent jau knygose tas įmanoma.
Gal toliau netgi bus kalbama apie paskutinį kartą, nes pirmo karto tema jau tiek visur valkiota nuvalkiota kaip penkiasdešimtmetė prostitutė. Kiek gi galima apie tą patį.

o kur tu randiesi? as tai labai noreciau alchemika paciupinet... :} :}

483

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

o as turiu, turiu ji tongue smile

484

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

siaip tai visos merginos svaigsta del alchemiko smile wink

485

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

tai todel labai naturalu, kad ir man parupo paskaityt del ko ten jos taip svaigsta big_smile big_smile

486

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Giedrius, 27 parašė:

siaip tai visos merginos svaigsta del alchemiko smile wink

O kur dar kiti romanai del kuriu svaikstam m?

487

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

kodel butent panos del Alchemiko? siaip idomi knyga... dabar pagaliau skaitau LOTR smile idomu...

488

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

siuo metu  skaitau Sant Egziuperi "Karo lakunas" idomi labai, daug idomiu pamastymu........ smile

489

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Elegancija (Kathleen Tessaro)

490

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

ką tik perskaičiau Kamiu-Svetimas. mokyklai reikėjo, neptiko big_smile

491

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Skaitau Karalienes sesuo smile

492

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

siuo metu skaitau klasta ir viltis ; }

493

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Viktorija, 18 parašė:

ką tik perskaičiau Kamiu-Svetimas. mokyklai reikėjo, neptiko big_smile

o kodel nepatiko?

494

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Martyna, 20 parašė:

Žiūriu, žmonės nori "Alchemiką" pažiūrinėti. Jeigu pajusit, kad padai svyla, rankos šąla ar dar kas darosi jos neperskaičius, galit apsilankyti pas mane - ta knyga guli lentynoj jau keletą metų ir dar keletą turbūt gulės, jei su niekuo nepasidalinsiu =]

Dabar skaitau Márquezo "Prisiminimai apie mano liūdnąsias kekšes".
Apie tai, kad pirma meilė gali ateiti (o ir potencijos tai meilei fiziškai išreikšti užtenka) ir sulaukus 90. Na, bent jau knygose tas įmanoma.
Gal toliau netgi bus kalbama apie paskutinį kartą, nes pirmo karto tema jau tiek visur valkiota nuvalkiota kaip penkiasdešimtmetė prostitutė. Kiek gi galima apie tą patį.

Ir va neseniai dar paziurejau knygyne  si knyga kainuoja tik 15LT tai manau nera jau tokia brangi kad negaletume nusipirkti..kelias dienas nevalgyt saldumynu ir stai knyga smile

495

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

na as taip ir padariau bet sumokejau 35LT tai dabar man parupo kur tu cia radai taip pigiai? sakes kaip as permokejau net geda pasidare :[

496

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Sakyčiau, neverta apskritai tokių knygų pirkti. Bet 35lt, tai tikrai gerokai virš knygos vertės, ji gi tokia nedidukė:::041

497

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Auri> cia tai tikrai permokejai..zinai Akropolis juk yra maciau ten big_smile

498

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

joa o as studlendo knygyne pirkau :? Blemba buciau zinojes... nes istiesu knyga nei ipatinga kuom nors nei siaip ji didele ar ka... prasisoviau belenkaip.. :[

499

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

as ir kai studlente buvau nuziurejau as ja.. ir kai akropolyje buvau ziuriu yra paziuresiu kiek kainuoja..ir taip nsubejau.. nors gal dabar ant svenciu cia taip nuleido kainas?

500

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

gal... as tai jau seniai pirkau... :? Bet pacia knyga tai nusivyliau.. eh.. :[