501

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Va, pradedu skaityti knyga H.HESSE "Stiklo karoliuku zaidimas". Sia knyga patartina skaityti kam sueina 21 ar 28 metai wink nes zmogaus gyvenimas pagal ja suskirstytas i ciklus po 7 metus smile , nors mano nuomone, viskas tera tik aplinkybes smile

502

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

neseniai baigiau Ivanauskaites placeba << siaip visai patiko. tokia lengvai psichologine, bet man patiko. dbr skaitau maluko kraujo skonis. ziuresiu kas is jos bus, bet man patinka

503

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

OOo Malukas.. kokios geros knygos... uj pavydas griauzia bambike kad randat kada paskaityti knygas jus..

504

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

as tai keruac "Dharmos valkatas" jau senokai skaitau, tik po 5 min per diena speju smile

505

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Neseniai perskaiciau "Saulelydi", rytoj Lietuvos kino teatruose sios knygos ekranizacija:::742 laukiu nesulaukiu...knyga tai nereali buvo...greit turetu pasirodyti sios knygos tesinys "Jaunatis". Rasytoja Stephanie Meyer. Paskaitykit, nesigailesyt:::833

506

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

As jau ipusejau Dostojevskio "Idiotas". Sakyciau knyga mane suzavejo, bet vis dar nesuprantu kaip tie nesveiki beprociai gali versti tokia sudetinga knyga skaityti 7 klasej. Beprotyste.

507

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

isvis, knugas reikia pradeti skaityti tik nuo 20 smile

508

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Jei jau iki 20 neismokai skaityti, tai nebera sansu ,kad ismoksi...:)

509

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Loreta, 42 parašė:

Jei jau iki 20 neismokai skaityti, tai nebera sansu ,kad ismoksi...:)

Nesutinku. Manau tai labai nelogiska.

510

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Ne visada ir ne visur reikia ieskoti logikos.:D Skaitymas yra iprotis.Ji reikia issiugdyti. Sulaukus 20 iprociu buna priugdytu kitokiu...:)

511

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Tai nera iprotis. Beje, skaitome mes siais laikais visur- laikrastis, reklaminis bukletas, autobuso tvarkarastis. Niekur nuo to nepabegsi. Skaityti visi moka. Skaitymas nera iprotis, tai yra pramoga.

Man tai yra nelogiska todel, kad pagal sita posaki taip iseina as niekada taip ir nebuciau ismokes skaityti. Nes mokykloje neskaiciau nei vienos knygos ir visada nusimuilindavau nuo literaturos, na o va dabar, pats beveik 22 metu jaunuolis, skaitau knygas issijuoses, savo malonumui ir nereikejo man kazkokio iprocio, kad pradeti skaityti. Tereikejo pakelti sia vasara viena idomia knyga ir pagauti banga. smile

512

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Visada buna isimciu. Is savo praktikos zinau, kad tie kurie neskaite vaikysteje, neskaito ir suauge. O dabartinis jaunimas skaityti is viso galima sakyti nemoka. Turiu galvoje savo 15-meti sunu ir jo draugus, kurie be kompo nieko nezino. Pasodinti prie knygos ,tas pats kas i kalejima.:)

513

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Loreta, 42 parašė:

Ne visada ir ne visur reikia ieskoti logikos.:D Skaitymas yra iprotis.Ji reikia issiugdyti. Sulaukus 20 iprociu buna priugdytu kitokiu...:)


siaip zinok priesingai, sunku butu rasti zmogu, kuris iki 20 metu skaite daugiau uz mane smile
o dabar priesingai , beveik isvis neskaitau smile

514

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Giedrius, 28 parašė:
Loreta, 42 parašė:

Ne visada ir ne visur reikia ieskoti logikos.:D Skaitymas yra iprotis.Ji reikia issiugdyti. Sulaukus 20 iprociu buna priugdytu kitokiu...:)


siaip zinok priesingai, sunku butu rasti zmogu, kuris iki 20 metu skaite daugiau uz mane smile
o dabar priesingai , beveik isvis neskaitau smile

Tiesa pasakius, ir as vaikysteje ir jaunysteje daug skaitydavau. Net tevai drausdavo.:)O dabar net laikrasciu su zurnalais neskaitau. Nebent kokia superine knyga per metus viena.:)

515

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Giedrius, 28 parašė:

Va, pradedu skaityti knyga H.HESSE "Stiklo karoliuku zaidimas". Sia knyga patartina skaityti kam sueina 21 ar 28 metai wink nes zmogaus gyvenimas pagal ja suskirstytas i ciklus po 7 metus smile , nors mano nuomone, viskas tera tik aplinkybes smile

Ir aš šitą neseniai pradėjau. Tik neskaityt, o klausyti:::041
Neblogas dalykėlis tos audio knygos, kai kamščiuose kasdien po kelias valandas tenka praleisti

516

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Loreta, 42 parašė:
Giedrius, 28 parašė:
Loreta, 42 parašė:

Ne visada ir ne visur reikia ieskoti logikos.:D Skaitymas yra iprotis.Ji reikia issiugdyti. Sulaukus 20 iprociu buna priugdytu kitokiu...:)


siaip zinok priesingai, sunku butu rasti zmogu, kuris iki 20 metu skaite daugiau uz mane smile
o dabar priesingai , beveik isvis neskaitau smile

Tiesa pasakius, ir as vaikysteje ir jaunysteje daug skaitydavau. Net tevai drausdavo.:)O dabar net laikrasciu su zurnalais neskaitau. Nebent kokia superine knyga per metus viena.:)

as jauciu maciau  dokumentini ,siaip ivairios mintis gal tie 7 koks biologinis ciklas, sakykim po 7 m ten viso kuno lasteles pasikeicia ,tai taip iseina kad naujas zmogus gimsta ,nes po 7 m senas lasteles pakeite naujos ,tada kodel senejam  ir tt.. nezinau kiek ten tiesos :? zinot kniga knigai nelygu ,tai tas pats kas voliotis diena su bomzais o kita diena du prezidentu zvejot baseine:D nezinau is kurios knygos  daugiau  bus naudos .. ir isvis ar tai ne laiko svaistymas:? bet jei jums atnesa dziaugsmo, tai manau tada ja verta skaityti:) ... db neskaitau neturiu laiko :::a55

517

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

per sia vis dar nesibaigusia savaite perskaiciau Dziudi Devero " mazasis stebuklas" kaip buvo gera po tiek ilgai i rankas paiimti knyga ir vel pafantazuoti ir gyventi knygoje...niekada knyga neatstos geriausio filmo, zaidimo kompiuterio...

Red.
O sia savaite perskaiciau "potvynis"

518

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

va perskaiciau coelho "Alchemikas", pirma vakara perskaiciau 40 psl, o va  vakar pabaigiau visa knyga wink mane labai uzkabino, lengva skaityti ir labai sudomino (vienintele knyga kuri buvo taip sudominus B.Sruogos "Dievu miskas") siaip man rast knyga kuria galeciau perskaityt iki galo sunku, o si buvo liux wink labai patiko kaip piemuo apibudino meile :V net pasizymejau keleta vietu knygoje kurios patrauke mano demesi smile zodziu , man patiko big_smile bandysiu sio rasytojo knygu dar paskaityt smile

519

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Lina, 25 parašė:

va perskaiciau coelho "Alchemikas", pirma vakara perskaiciau 40 psl, o va  vakar pabaigiau visa knyga wink mane labai uzkabino, lengva skaityti ir labai sudomino (vienintele knyga kuri buvo taip sudominus B.Sruogos "Dievu miskas") siaip man rast knyga kuria galeciau perskaityt iki galo sunku, o si buvo liux wink labai patiko kaip piemuo apibudino meile :V net pasizymejau keleta vietu knygoje kurios patrauke mano demesi smile zodziu , man patiko big_smile bandysiu sio rasytojo knygu dar paskaityt smile

O tau ta knygute nepasirode per daug supaprastinta, rozine ir daug svarbiu dalyku nuslepta? smile Man ji per daug naivi pasirode :?

520

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

na sutinku jei skaitai pavirsutiniskai tai ir atrodo, kad rozine knyga smile bet jei skaitydmas bandai isigilinti ir kazka daugiau suprasti tada ji jau nebera tokia paprasta, ir tikrai niekas nenuslepta wink