521

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Vai, vai, tu cia kuo mane kaltini? Pavirsutiniskumu? Anaiptol as kaip tik sakyciau, kad ta knyga pavirsutiniska, ypac tas gyvenimo tikslo gilinimasis ir visos kitos meiles seiles tongue :]

522

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Įsiterpsiu ir aš. Asmeniškai man, "Alchemikas " man patiko, prieš porą metų ir aš ją surijau. Paskui kažkaip pradėjau labiau domėtis tokio pobūdžio knygom, labiau bristi, ir dabar toj knygoj neberandu to stebuklo... Taip, tai knyga kabinanti, su tam tikra prasme, parašyta lengvai ir šį tą sakanti. Deja, nieko nauja. Coelho tiesiog savaip perteikia tai ką galime rasti filosofų veikaluose, Biblijoj,... Tiesa, tik ten gal kiek sudėtingesnėj formoj. :::920
O aš šiuo metu skaitau Kafkos "Procesą".

523

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

o as tik ka perskaiciau P.Coelho "Brida". Man kaip ir "Alchemikas" buvo mazas stebuklas=) "Alchemikas" man gal turejo siek tiek domesni siuzeta, bet mintys vienodai suzavejo. Aisku jei jum alchemikas pavirsutiniskas, tai sita turbut tuo labiau=) Bet nebutina gilintis ir galvoti ka autorius norejo tam tikrom atkarpelem pasakyti. Man tai cia knygos grozio gadinimas (visada nekenciau literaturos pamoku). As megstu tokia knyga skaitydama leisti sau ja suprasti savaip ir mintims nuklysti toliau nuo knygos ir jos turinio, isiligilinant i viena sakini, kokia prasme jis turi man ir ka reiskia mano gyvenime.. Gal tai ir yra rinkinys tu paciu tiesu, kurias galima atrasti Biblijoj, ar didziuju filosofu darbuose, taip, gal. Bet del to, kad buvo atkartotos, pacios mintys vertes nepraranda. Priesingai, jei jos butu bevertes, niekas nenoretu ju kartoti, perfrazuoti, cituoti. Ir siaip, kai mano mintys ilga laika buvo uzmige ziemos miegu, cia buvo puiki priemone jas pazadinti ir vel prikelti gyvenimui. Knyga netgi neturi buti labai protinga, kad joje atrastum kazka sau. Kiekvienam savo=)

524

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Na kiekvienam savo wink as kiekvieno sakinio nenagrinejau, o kaip ir tu skaiciau ir masciau apie jos esme ir tai ka autorius nori perteikti skaitytojui. Man visos tos mintys pasirode per daug pavirsutiniskos, vietomis paikos ar naivios. smile Matyt sita knyga labiau tinka zmonems atbukusiems nuo kasdienybes smile

525

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

ka tik baigiau Melvin Burgess "Heroinas". is tikruju nieko naujo lyg ir nesuzinai, kadangi visas tiesas apie narkotikus zinai is spaudos ir televizijos. nors atrodo viska supranti, taciau kaip ten ir parasyta: kaip jauciasi tas zmogus, niekada nezinosi, nes tu tos priklausomybes neturi.

526

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Auris, 21 parašė:

Na kiekvienam savo wink as kiekvieno sakinio nenagrinejau, o kaip ir tu skaiciau ir masciau apie jos esme ir tai ka autorius nori perteikti skaitytojui. Man visos tos mintys pasirode per daug pavirsutiniskos, vietomis paikos ar naivios. smile Matyt sita knyga labiau tinka zmonems atbukusiems nuo kasdienybes smile


ka tu tuo nori pasakyt kad mes atbuke nuo kasdienybes jei si knyga mums patiko :? nenoriu gincytis tad daugiau nieko neraysiu ka noreciau parasyt tongue

527

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

O taip, brangiausioji, as tave kaltinu bukumu nuo kasdienybes ;D Is visu zmoniu tik tave buka turbut ir tesugalvociau ;D ;D Nea nu nejuokink ;D jau kas kas, tai as nebent bukas su tavim palyginus, ka bekalbet apie mano klaipedietiska buka kasdienybe! big_smile Ai nu ka as cia aiskinuos tu ir taip zinai ka as norejau pasakyt tik kaip visada nesugebejau to pasakyt normaliai, kaip ir priklauso ;D Zn, alaus pritruko ;DDD

528

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Coelho "Alchemikas, pradejau skaityt

529

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Juste, ar jau galima pareiksti uzuojauta ar dar sakai palaukti reikia kol perskaitysi? big_smile

530

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Saulyte, as zinau, kodel tau ta knyga taip netinka big_smile as jos dar neskaiciau, bet jau zinau big_smile
> tu jos taip nenumaldomai ieskojai ieskojai ir svajojai ja perskaityti diena ir nakti big_smile taciau kai radai ir nusipirkai (plius, kad permokejai ;D )  tave nuvyle tas laukimas ;D zdz., negavai is knygos tiek, kiek pats jai skyrei big_smile todel tu ja ir peiki tongue ir neskiesk ten nesamoniu apie tai, kad nesamones ten parasytos ;D

531

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Bet kad ta knyga tokia ir yra kokia as sakau kad ji yra ;D Jau Juru Vilkiukscio istorijos ir to labiau pamokancios nei tas aka alchemikas ;D

532

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Auris, 21 parašė:

O taip, brangiausioji, as tave kaltinu bukumu nuo kasdienybes ;D Is visu zmoniu tik tave buka turbut ir tesugalvociau ;D ;D Nea nu nejuokink ;D jau kas kas, tai as nebent bukas su tavim palyginus, ka bekalbet apie mano klaipedietiska buka kasdienybe! big_smile Ai nu ka as cia aiskinuos tu ir taip zinai ka as norejau pasakyt tik kaip visada nesugebejau to pasakyt normaliai, kaip ir priklauso ;D Zn, alaus pritruko ;DDD


Ziurek tu man bo kita karta gali negerai ir baigtis (chuckle) big_smile gerk stipresni alu big_smile

533

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

tau tikrai mazai alaus dar...

534

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Auris, 21 parašė:

Juste, ar jau galima pareiksti uzuojauta ar dar sakai palaukti reikia kol perskaitysi? big_smile


kodel uzuojauta? smile
kuo ji bloga? smile

535

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Lina >>> Nesijaudink, tuo jau pasirupinta ! big_smile~

Nijole >>> ne, ne... pala. Is kur tu zinai ?!

Juste >>> am...as ten kazkur rasiau didziai protingai skaitovu visuomene, kad knyga paika, rozine ir buka... hmm :?

536

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

na nieko dar apie ja negaliu pasakyt..

537

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Teisingai, perskaityk. Tada nusileisi pas mane terasoj, galesim padiskutuot ar tikrai ji tokia paika, kokia as manau, kad ji yra big_smile~

538

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

nebloga mintis big_smile

539

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

"amzinai"

540

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

kokia cia knyga? yikes