561

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

nežinia iš kur namuose atsirado"SARAH MORGAN" knygelė "SPĄSTAI"  tokia nedidutė, nelabai išvaizdi, bet kažkodėl aš ją atsiverčiau ir truputį paskaičiau. REZIUME: NEGALĖJAU ATSITRAUKTI KOL JOS NEPERSKAIČIAU!!! Labai graži romantinė istorija. Knyga labai lengvai skaitoma, manau, kad turėtu palikti įspūdį.

562

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Martyna> taip tikrai taip ji paaugliu literaturai priskiriama..bet manau yra gersniu knygu uz sia... nes vakar taip ir galvojau ilgai kol prisiminiau apie ka ta knyga...:)

563

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Emilio Azaro -  Gyvenimas ateity  , nezinau kaip ishverst , nes skaitau rusu kalba ir nelabai isheina normaliai ishverst to pavadinimo (  жизнь впереди  ) . Vat , labai lengvai skaitoma mazyte tikrai gera knygute smile

564

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

J.Deveraux "pagunda"ir vel as skaitau sios rasytojos knygas... pajemiau dideli kabli tos rasytojos knygoms..
Pradesiu nauja knyga skaityti kuria gavau dovanu...Philippa Gregory"karalienes palikimas" kas skaite kokie atsiliepimai?

565

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Šiandien pradėjau skaityti Melvin Burgess "Kraujotvynis". Jau esu perskaičiusi 100psl ir tikrai ydomi knyga.
Beje gal kas skaitėte arba skaitote Jodi Picoult "Mano sesers globėjas" ? Kokie atsiliepimai?

566

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

eduardo cinzo "Raudonojo arklio vasara". lengva, idomi, netuscia.

567

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Viktorija, 15 parašė:

Šiandien pradėjau skaityti Melvin Burgess "Kraujotvynis". Jau esu perskaičiusi 100psl ir tikrai ydomi knyga.
Beje gal kas skaitėte arba skaitote Jodi Picoult "Mano sesers globėjas" ? Kokie atsiliepimai?


kai gausiu ir paskaitysiu parasysiu wink nes jos knygos yra pakeliui pas mane wink
>>> Perskaiciau M.Paura "metuose yra 12 vyru"  visai patiko, galima beskaitant pasijuokti, galima ir pagalieti Pijos (pagrindine heroje) bet siaip knyga tikrai idomi, parasyta lengvu stiliuku, nieko tarp eiluciu nereikia skaityt. ir siaip idomu paskaityti, kokie tie vyrai pagal zodiako zenklus big_smile

568

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Dabar skaitau A.Skemos Balta drobule

569

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

siuo metu skaitau Mario Puzo Krikstatevi tikrai labai gera knyga bet cia tiems kuriems patinka mafijos gyvenimas :::001

570

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Lina, 25 parašė:
Viktorija, 15 parašė:

Šiandien pradėjau skaityti Melvin Burgess "Kraujotvynis". Jau esu perskaičiusi 100psl ir tikrai ydomi knyga.
Beje gal kas skaitėte arba skaitote Jodi Picoult "Mano sesers globėjas" ? Kokie atsiliepimai?


kai gausiu ir paskaitysiu parasysiu wink nes jos knygos yra pakeliui pas mane wink
>>> Perskaiciau M.Paura "metuose yra 12 vyru"  visai patiko, galima beskaitant pasijuokti, galima ir pagalieti Pijos (pagrindine heroje) bet siaip knyga tikrai idomi, parasyta lengvu stiliuku, nieko tarp eiluciu nereikia skaityt. ir siaip idomu paskaityti, kokie tie vyrai pagal zodiako zenklus big_smile

Oho, Linuk! Tai jau gal kaip nors tos knygeles kokia viena grazia ir labai vasariskai sauleta diena ir pas mane atkeliaus pasisveciuot? :} :}

571

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Laba, perskaiciau Thomas Haris "Hanibalas.Pradzia", "Raudonasis drakonas" ir "Avineliu tylejimas" super knygos, dabar laukiu, kada OBUOLYS isleis ketvita dali "Hanibalas", patariu visiems paskaityti, tai romanas smile

572

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

labai megstu skaityti,tad baigiant skaityti viena knyga,is karto imuosi kitos.Siuo metu skaitau Paulo Coelho "Veronika ryztasi mirti".

573

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Auris, 21 parašė:
Lina, 25 parašė:
Viktorija, 15 parašė:

Šiandien pradėjau skaityti Melvin Burgess "Kraujotvynis". Jau esu perskaičiusi 100psl ir tikrai ydomi knyga.
Beje gal kas skaitėte arba skaitote Jodi Picoult "Mano sesers globėjas" ? Kokie atsiliepimai?


kai gausiu ir paskaitysiu parasysiu wink nes jos knygos yra pakeliui pas mane wink
>>> Perskaiciau M.Paura "metuose yra 12 vyru"  visai patiko, galima beskaitant pasijuokti, galima ir pagalieti Pijos (pagrindine heroje) bet siaip knyga tikrai idomi, parasyta lengvu stiliuku, nieko tarp eiluciu nereikia skaityt. ir siaip idomu paskaityti, kokie tie vyrai pagal zodiako zenklus big_smile


Oho, Linuk! Tai jau gal kaip nors tos knygeles kokia viena grazia ir labai vasariskai sauleta diena ir pas mane atkeliaus pasisveciuot? :} :}


tu cia ta knyga apie vyrus nori paskaityt ar Jodi Picoult knygas :? smile

574

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

ir vel as su J>Deveraux knygomis...tik neseniai pati supratau kodel as jas skaitau...nes jose labai geru pasisakymu ir citatu kurias neimanoma nepasirasyti...ir kitiems jas parodyti:)

575

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Nesenei gavau S. Mayer knygą "Saulėlydis". Yra ir filmas sukurtas pagal šią knygą. Filmu nenusivyliau, paliko tikrai ne mažą įspūdį, tai nusprendžiau paskaityti ir knygą kuri man taip pat patiko. smile

576

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Sophie Kinsella "Ar moki išlaikyti paslapti? " labai idomi knyga smile

577

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Viktorija, 15 parašė:

Nesenei gavau S. Mayer knygą "Saulėlydis". Yra ir filmas sukurtas pagal šią knygą. Filmu nenusivyliau, paliko tikrai ne mažą įspūdį, tai nusprendžiau paskaityti ir knygą kuri man taip pat patiko. smile

Bandziau ikast knyga ir filma. Nepavyko padaryt nei vieno is ju. Paskaites knyga padariau isvada, kad rasyta ne mano amziui. Paziurejes filma padariau isvada, kad kure degradaves rezisierius. Kapituliaves isijungiau interviu su vampyru ir pavarciau Anne Rice.

578

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

ka tik perskaiciau Just. Marcinkeviciaus "Mazvyda". protingos mintys, skaudus konfliktas, svarus sviesus zodis. super.

579

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

skaitau austrų rašytojos I. Bachmann kūrinį "Malina" (kirčiuoti pirmą skiemenį) ir džiaugiuosi jo man daromu poveikiu... sudėtinga, ne lėkšta knyga, kurią skaityti gali n kartų, kai kurie epizodai, man regis, sukurti netoli tobulumo. Knygos nuotaika skaidri, bet su bepargrįžtančiais tamsiais lietaus debesimis...

580

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

sara poisson. čiupinėjimo malonumas. esė knyga. visai nieko.