41

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

taip

42

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

tai paskaitysi dar viena su puse ir pajusi, kad žiūri ilgą nesibaigiantį serialą apie karo draugus ir džiovininkes.

43

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Onorė Balzakas "Tėvas Gorijo".

44

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

KOL NEREJK I SHULE as nieko neskajtaw......nes nenjoriu prisimint shules lajkus........:}:=D:=D:=D:=)

45

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Balzako "Tevas Gorijo" labai gera knyga smile O as dabar skaitau Tolstojaus "Ana Karenina". Nebloga knyga.

46

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Inga, 16 parašė:

Onorė Balzakas "Tėvas Gorijo".

Tai privaloma knyga 11oj klasėj?

47

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Augūna, 16 parašė:
Inga, 16 parašė:

Onorė Balzakas "Tėvas Gorijo".

Tai privaloma knyga 11oj klasėj?

taip, ta knyga buvo privaloma.nors negali versti skaityti, jei nenori.tokio teisės mokinių.dar reikėtų "fausta" getės, dostojevskio "nusikaltimas ir bausmė".nu daugiau kažkaip nepamenu.jei neklystu, simonaitytės reikia, tik nežinau kurią, ir putino altorių..

48

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Mane domina tik "Nusikaltimas ir bausmė" bei "Altorių šešėly" ;]

49

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

simonaitytė irgi neblogai rašė.nu bet čia jau pati spręsk,ką skatyti.

50

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Dabar išvis sunkiai skaitosi.

Neseniai perskaičiau Richar Brautigan "arbūzų cukruje". Plona knygutė, greitai skaitosi. Tik, mano nuomone, aš jos gerai neperpatau.  Neveltui sako: romanas - literatūrinis galvosūkis, fragmentiška ir simboliška poetinė vizija, kurią įkirs ne kiekvienas.
Reikės po kurio laiko vėl perskaityt :]]

51

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Skaitau Dan Brown "Skaitmenine tvirtove".. Atsitiktinai i rankas papuole smile Siaip tai nu ka, man tai kazkuo da vincio koda primena.. ideja ta pati absoliuciai.. jauciu ir pabaiga kazkuo panasi bus..

52

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Augūna, 16 parašė:

Dabar išvis sunkiai skaitosi.

Neseniai perskaičiau Richar Brautigan "arbūzų cukruje". Plona knygutė, greitai skaitosi. Tik, mano nuomone, aš jos gerai neperpatau.  Neveltui sako: romanas - literatūrinis galvosūkis, fragmentiška ir simboliška poetinė vizija, kurią įkirs ne kiekvienas.
Reikės po kurio laiko vėl perskaityt :]]


gero romano iki galo ir nesuprasi.jei kada skaitysi J.Joyce "Ulisą", tai patikėk,jei ne paaiškinimai gale,jei ne odisėjo istorija, nieko nesuprasi.skaičiau po 2-3lapus per vakarą.kitaip niekaip.prisikankinau, bet kai perskaičiau, tai supratau, kad kito tokio kūrinio niekada nebus.o va "Meistras ir margarita" irgi super knyga, kurios neperpratau iki galo.dėl to jau kokius 5 kartus skaičiau.ir dar skaitysiu.

53

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

peter kummer

NIEKO NERA NEIMANOMA(KONSTRUKTYVAUS MASTYMO VADOVAS)gera knyga

54

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Susidomėjau Milanu Kundera. "nepakeliama būties lengvybė" puiki, kiek moterška knyga, taip pat "Nežinomybė" nieko.
O dabar Alessandro Barocco skaitau, "Aistrų pilys". Šis rašytojas žavi savo gebėjimu kelias istorijas supinti į vieną, netikėtos sąsajos kiek pasunkina skaitymą, bet šiokie tokie iššūkiai būtini tobulėjimui smile

55

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

oi kaip fainiai parsinesiau knygu as...."Beatrice ir dankiskieji kunai" ir "kiek kainuoja ilgesys"

56

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Remarko "Juodaji obeliska"

57

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Ian Halperin and Max Wallace "Who killed Kurt Cobain?"

58

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Jolanta, 18 parašė:

Remarko "Juodaji obeliska"

Ir kaip skaitosi?

59

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Dabar skaitau Haruki Murakami "Dansu Dansu Dansu".

60

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Dan Brown "Digital Fortress" ... labai idomi kol kas:) sunku atsiplesti kai pradedu:)