581

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Kalnu Laurai

582

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

parulskio pjeses. hmmmmm.....

583

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Andreas Ulrich - Angelo Veidas - Mafijos Smogiko Istorija

584

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Pastaruoju metu skaitau net tris . Rimta:Tolstojaus "Ana Karenina",man visai smagia:A.Kamiu "Svetimas" ir lengva skaitala:Mavis Cheek-Aunt Margarets Lover

585

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

" angelu nuodemes"

586

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Kelias i niekur.

587

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

as irgi ne viena skaitau smile Christine Nostinger "Gretute, mano mazute" irBrian Tracy "Maksimalus pasiekimas" smile

588

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

afganistaniecio rasytojo Hoseino "begantis paskui aitvara". nereali knyga. perskaiciau per nakti. itraukia - neislisi. super. seniai tokios sukreciancios knygos neskaiciau.

589

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Ka tik baigiau Parulskio "Dorifore".  Tokio slamsto dar neteko skaityt.... Alkoholiko rasliava.. Totali. Tik del savo principo - niekad nenumest nebaigto darbo, o tuo labiau knygos, pabaigiau iki galo. Tiesa - uztrukau pusantru metu. Tikrai niekam nerekomenduoju...

Dabar i rankas pasiemiau "Stiklo karoliuku zaidimai" H. Hese.

590

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

milanas kundera "Juoko ir uzmarsties knyga". nieko gero. juo tolyn, juo labiau nusipeza. bet reikia pabaigti.

591

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Kobas Abe - Moteris smelynuose

592

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

perskaiciau juan marse "Driezo uodegeles". idomi knyga.idomiai parasyta. apie pasauli kalba dar negimes kudikis, bet pagrindinis veikejas - vyresnis brolis, kuris nenori, kad jo mama draugautu su policininku. dabar skaitau amos oz "Mano Michaelis". irgi idomi. ir visu lietuviu pasipiktinimui - tai zydu rasytojo knyga. 

593

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

steve berry trecioji paslaptis. ka galiu pasakyti zavi mane knygos. si knyga apie baznycia, tiksliau apie vieno popieziaus gyvenima ir pranasystes senoves bei regejimus. nepaskaicius nesuprasi smile

594

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Knygos kenkia mano mastymo vystimuisi uzgozia pradu prada pradini mastyma be pasaliniu nuomoniu :::346

595

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Gliuk. vardo neatsimenu. PRIVERSTA TYLĖTI.  apie vokietę, ištekėjusią už musulmono. keletą metų gyveno kaip normali pora - vėliau vyras susidomėjo radikaliuoju islamu, visai pakvaišo, tapo teroristų padėjėju ir pan. Reali įstorija. labai įdomu.
Eduardas Cinzas. Raudonojo Arklio vasara ir Trys liūdesio dienos. nestandartinė išeivio iš Lietuvos knyga (dvi knygos). labai įdomu. apie meilę, išsiskyrimą, LSD... išskirtinis dėmesys kalbai, žodžiui. liuks.

596

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Dovydas, 17 parašė:

Knygos kenkia mano mastymo vystimuisi uzgozia pradu prada pradini mastyma be pasaliniu nuomoniu :::346

nu ką aš galiu pasakyti... beviltiška... graudu... gaila...

597

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Skaitau dvi knygas - Norbekovas - Kvailio patirtis, arba kelias į praregėjimą bei Joseph Murphay - Jūsų sąmonės galia. Kai daktarai neduoda vilties kad gyvensi tai tenka ieškoti alternatyvių būdų kaip išgyventi.

598

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

J. Picoult "Devyniolika minučių". sukrėtė. apie šaudymus mokykloje - priežastis, pasekmes...

599

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

D.Brown."angelai ir demonai.. "

600

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

L.Tolstojus "Karas ir taika"