621

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

pati dabar skaitau paauglių knygas. oi, kiek geros literatūros jiems sukurta!!! perskaičiau Bitės Vilimaitės "Mergaitės romanas" (apie našlaitę Elzę, nereikalingą vaiką, jautrų, nesuprastą) ir Thydell "Žvaigždėtos lubos" (apie paauglę, kurios mama serga vėžiu). Dar neseniai perskaičiau "Laumžirgių vasarą". šita tai daugumai mano paauglių žiauriai patiko. Apie meilę. Dabar "Harį Poterį ir Azkabano kalinį" skaitau smile smile smile

622

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Joseph Murphy  "Jūsų pasąmonės galia"

623

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

"Rugiuose prie bedugnės“ Jerome David Salinger

624

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Dan Brown'o - Da Vincio koda.. liko 70 psl. Patariu paskaityti, uzkabins nuo pirmu 20 psl.

625

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Nesuprantami cia veikejai raso...neskaitot knygu-daug prarandat.Mano paskutine knyga buvo"MOKYKIMES PASITIKETI SAVIMI"

626

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Loreta, 43 parašė:

Nesuprantami cia veikejai raso...neskaitot knygu-daug prarandat.Mano paskutine knyga buvo"MOKYKIMES PASITIKETI SAVIMI"

tai kad skaito knygas žmonės, skaito... šaunuoliai, ir dauguma tokias įdomias, pasiknisu, ką kiti skaito, tai ir aš čiumpu nusižiūrėjusi. tik gaila, kad ne visi aprašo, apie ką knyga.

627

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Edvinas Kaleda - Auksaviriai 1 2005

628

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Skaitai- vadinasi gyveni...

629

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Katik baigiau Dan Brown "Meteoritas". Autorius genijus. Darbai - šedevrai. Įtraukia ir nebepaleidžia

630

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Galiu komentuot tik tiek,kad renkuosi psichologija ir istorinius romanus.Psichologija,nes padeda rast atsakymus i daugeli klausimu.Istoriniai romanai leidzia pazint istorija ne vien sausais faktais.

631

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Skaitau K.Majus Sidabro ezero turtai smile

632

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

"Siuzanos dienoraštis Nikolui" (James Patterson) be galo graži knyga, kurią skaičiau neiškentus kelis kartus.

633

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Dvasiu namai

634

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Serhij Žadan "Depeche mode"

635

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

mario vargas Lliosa "Tetulė Chulija ir rašeiva". tik tik pradėjau - kol kas patinka...

636

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

robin sharma vienuolis,kuris pardave ferrari.patariu sia knyga skaititi darbaholikam

637

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

laime kuri niekada nesibaigia smile

638

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

meile kuri niekada nesibaigia :::435

639

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

"SEKMES MOKYTOJAI"-zinomi ir nezinomi zmones dalinasi savo sekmes paslaptimis.

640

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

P.Coelho " Like the flowing river"  . Šiaip knyga yra anglų kalba,sudaryta iš trumpų istorijų ir straipsnelių,rašytojo žodžiais, "thoughts and reflections". Pamąstymai įdomūs,gal kiek didaktinio pobūdžio, bet paskaityti verta- daug gerų emocijų ,džiaugsmo.