61

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

"sveikas liudesy" , man pasirode labai sauni knyga=)

62

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Dabar skaitau Kafkos "The Castle". Nors tespejau tik kelis puslapius perskaityti nes pradejau pries keleta minuciu bet zinau, kad patiks - labai psichologine smile Katik baigiau Wladyslaw Szpilman "The Pianist" irgi gera knyga - rasytojas aprase savo gyvenimo laikotarpi Varsuvoje per antra pasaulini.. jis zydas. Pasirodo Varsuvoje buvo bent keli lietuviu batalionai tais metais kurie saude ir kankino zydus. Anksciau to nezinojau.

63

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

aham smile skaitai nerealia knyga - Chulijo Kortasaro "Žaidžiame klases" labai daug Minties.

64

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

slaitau*

65

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Fausta, visom keturiom aš su tavim - "Žaidžiame klases" NUOSTABI knyga smile Gaila, kad vietinėj bibliotekoj daugiau jo kūrinių neradau sad

66

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

skaitau labai grazia, jaukia ir silta knyga. Ray Bradbury "pienių vynas" smile
siulau ir jums smile
klasika.

67

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

mano nuomone knyga geriau nei koks filmas smile siaip negaliu girtis jog labai as jas ir skaitau, tiesiog laiko trukumas smile bet siaip man patiko Maluko "juodieji zelmenys" big_smile

68

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

sveiki kolegos. Na as pvz sakitau "Vakaru fronte nieko naujo". Sios knygos tema yra tokia pat kaip ir mano gyvenimas... na bent jau labai panasi y mnao gyvenima... tuiru omeny kariumene

69

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

dabar skaitau knyga "liudna pasaka" nieko ispudingo dar joje neperskaiciau

70

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

keliu eismo taisykles:=)

71

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

paskutine kuria perskaiciau,buvo \Valentina\, autoiriaus nzn... bet lb gera knyga, apie meile su nelaiminga pabaiga...
ir kiek prisimenu dar lb patiko \Kokainas\ apie paaugliu gyvenima,vienisu paaugliu... Kurie pabego is namu ir susikure savo gyvenima

72

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Agne, 17 parašė:

paskutine kuria perskaiciau,buvo \Valentina\, autoiriaus nzn... bet lb gera knyga, apie meile su nelaiminga pabaiga...
ir kiek prisimenu dar lb patiko \Kokainas\ apie paaugliu gyvenima,vienisu paaugliu... Kurie pabego is namu ir susikure savo gyvenima

vaiciulaiciu valentina....o kokainas ir man patiko...sukrete, o tas gerai

73

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

as skaitau - anglu k pamokeles ir taip pat "lemtingi lietuvos istorijos ivykiai" manau tokias knygas(informacines)pirmiausiai reik perskaityt, o po to kibt i filosofines gerybes...

74

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Bendravimo psichologija.. smile tokios knygos yra geris wink

75

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

"Tevas Gorijo"

76

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

"faustas"

77

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Nepamenu, kada pskutini karta kokia knyga skaiciau:V

78

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

ką tik pabaigiau Federico Andahazi "Anatomas". Gana neblogas skaitalas. Veiksmas vyksta Renesanso laikotarpiu, pagrindinis herojus - anatomas, gydytojas Matėjas Kolonas (realiai gyvenusi asmenybė). Na ir rašoma apie jo "atradimą" AMOR VENERIS, paprasčiau kalbant - klitorį. Už tai anatomas vos nesudegė ant laužo kaip eretikas. Įdomu paskaityt būtų tiems, kurie domisi istorija apskritai smile literatūrinė kūtinio vertė, mano manymu, ne itin didelė.

79

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

da vinci koda

80

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Paruzija Beresneviciaus. anas geris. ir siaip jega. amzina jam atilsi. sad