841

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Geras knygas jūs čia skaitot. :::034

842

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Konstantinas parašė:
positivemomentum parašė:

Neseniai pradėjau 'Mąstymas, greitas ir lėtas' (Daniel Kahneman). Tokio nobelio premijos laureato knyga, kol kas labai įdomu, rekomenduoju tiems kas domisi psichologija. (:

Aciu as irgi domiuosi) paskaitysiu

Į sveikatą

843

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Klausau audio knyga "Pykcio sokis".

Ir skaitau "Set Boundaries, Find Peace: A Guide to Reclaiming Yourself"

844

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

UX for beginners a crash course in 100 short lessons.

845

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Psichologinę ir kai reik civilinį kodeksą

846 (redagavo Laimutė 2022-10-03 18:02)

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Liepa parašė:

Psichologinę ir kai reik civilinį kodeksą

Psichologinį vadovėlį, psichologinį romaną, psichologinį trilerį... brošiūrą????

847

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

skaitau facebooka

848

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

2000 Words Every Hebrew Beginner Must Know
https://youtu.be/kMJK35-UnSo

849

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Konstantinas parašė:

skaitau facebooka

Ar buvai Kölner Dom? Aš vakar buvau sužavėta.

850 (redagavo Konstantinas 2022-10-03 21:19)

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

skaitau facebooka

Ar buvai Kölner Dom? Aš vakar buvau sužavėta.

kazkada sustojes kelkrastyje prie Kolner Dom ir pasijunges prie free wi fi is ten internetini versla paleidinejau)
paciame Dom viduje nebuvau tik ji daznai maciau vaziuojant per Severinsbrucke. ir nuo Deutzer Brucke jis puikiai matosi

851

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

skaitau facebooka

Ar buvai Kölner Dom? Aš vakar buvau sužavėta.

kuom suzaveta? jis is isores labai stipriai pajuodaves nuo dregmes nuo laiko ir pelesiu kaip ir visi vokieciu senoviniai pastatai)

852

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

skaitau facebooka

Ar buvai Kölner Dom? Aš vakar buvau sužavėta.

tu geriau su vyru seskite i masina ir pravaziuokite nuo Mainz/Wiesbaden ir palei Rheina per Koblenz link Kiolno. va ten labai grazios vietos

853

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

skaitau facebooka

Ar buvai Kölner Dom? Aš vakar buvau sužavėta.

kuom suzaveta? jis is isores labai stipriai pajuodaves nuo dregmes nuo laiko ir pelesiu kaip ir visi vokieciu senoviniai pastatai)

Ten tokia didybė... Pasijutau labai maža ir nereikšminga pamačiusi tą grožį.
Būtinai užeik kada nors. Įėjimas nemokamas.

854

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

skaitau facebooka

Ar buvai Kölner Dom? Aš vakar buvau sužavėta.

tu geriau su vyru seskite i masina ir pravaziuokite nuo Mainz/Wiesbaden ir palei Rheina per Koblenz link Kiolno. va ten labai grazios vietos

Męs nuo Rüdesheim važiavom gerą atkarpą palei Rhein.
Sekanti kelionė į Pragą 2 naktis ten ir toliau į Vieną 3 naktis nakvosim.

855

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

ko jus ten tasotes?) as tai Lietuvoj megaujuosi rudenine gamta ir niekur nenoriu) atsibodo jau ta Vokietija

856

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Konstantinas parašė:

ko jus ten tasotes?) as tai Lietuvoj megaujuosi rudenine gamta ir niekur nenoriu) atsibodo jau ta Vokietija

Męs mėgstam keliauti. Nenusėdim ilgai namie. Sode darbo beveik nebeliko. Viskas paruošta žiemai, tai ką daugiau veikti. Ir važinėjam visur kur dar nebuvę. smile

857

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Vazinekit Gyvoliuu PAZIURET SUSIPAZINT kokiuu CIAA YRR ir BUSS tongue tongue big_smile big_smile big_smile

858

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

ko jus ten tasotes?) as tai Lietuvoj megaujuosi rudenine gamta ir niekur nenoriu) atsibodo jau ta Vokietija

Męs mėgstam keliauti. Nenusėdim ilgai namie. Sode darbo beveik nebeliko. Viskas paruošta žiemai, tai ką daugiau veikti. Ir važinėjam visur kur dar nebuvę. smile

O tai dirbs kas?

859 (redagavo Laimutė 2022-10-23 09:45)

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Best In The World parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

ko jus ten tasotes?) as tai Lietuvoj megaujuosi rudenine gamta ir niekur nenoriu) atsibodo jau ta Vokietija

Męs mėgstam keliauti. Nenusėdim ilgai namie. Sode darbo beveik nebeliko. Viskas paruošta žiemai, tai ką daugiau veikti. Ir važinėjam visur kur dar nebuvę. smile

O tai dirbs kas?

Kai protingai disponuoji laiku, jo viskam užtenka. Atostogos, ilgieji savaitgaliai ir t.t
Nuo kada tau pradėjo rūpėti mano asmeninis gyvenimas? Pastebėjau, kad dažnai, diskutuodamas nukrypsti į asmeniškumus. Kai prieš pusantrų ar pora metų asmeniškai susirašinėjom, buvai ne toks smalsus...na, taip, tada tau tavo dalykai buvo svarbūs.

860

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Laimutė parašė:
Best In The World parašė:
Laimutė parašė:

Męs mėgstam keliauti. Nenusėdim ilgai namie. Sode darbo beveik nebeliko. Viskas paruošta žiemai, tai ką daugiau veikti. Ir važinėjam visur kur dar nebuvę. smile

O tai dirbs kas?

Kai protingai disponuoji laiku, jo viskam užtenka. Atostogos, ilgieji savaitgaliai ir t.t
Nuo kada tau pradėjo rūpėti mano asmeninis gyvenimas? Pastebėjau, kad dažnai, diskutuodamas nukrypsti į asmeniškumus. Kai prieš pusantrų ar pora metų asmeniškai susirašinėjom, buvai ne toks smalsus...na, taip, tada tau tavo dalykai buvo svarbūs.

Nelendu i asmenini gyvenima, tiesiog darbe reik pasirodyt, tai man idomu kaip zmones suranda laiko keliaut ne per atostogas, kai pirmadieni darbe turi pasirodyt.

Mano atveju galiu dirbt bet kur kur yra internetas tai ir nors ir dabar karibuose galiu but iprasta pirmadieni.
Bet ne visi taip gali