901

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Andre parašė:

Andromedai,
grįžus iš naktinės nepavykusios kelionės pas žvaigždes turiu Jums atsakymą - Civilinis kodeksas smile
Tai iš tiesų labai prusinanti knyga, kas perskaitys, nekartą mintyse man vėliau padėkos smile

nekenciu visko kas susije su teise ir aplamai nekenciu valstybes. kodeksus verta skaityti tik del to kad zinoti kaip istatymus apeiti

902

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Andre parašė:

Andromedai,
grįžus iš naktinės nepavykusios kelionės pas žvaigždes turiu Jums atsakymą - Civilinis kodeksas smile
Tai iš tiesų labai prusinanti knyga, kas perskaitys, nekartą mintyse man vėliau padėkos smile

pas mane kelione buvo neislipant is lovytes. pabudau vidury nakties is savo sapnu ir klaip tik miegojau be uzuolaidu tai tiesiai is lovytes pro langa puikiai matesi visos krentancios zvaigzdes net nereikejo niekur keliauti. tiesiog guli lovoj ir zvaigzdes stebi. ir viena tokia balta labai didele taip ryskiai sviete virs lango. nezinau ka tai simbolizuoja as net issigandau

903

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Konstantinas parašė:

kodeksus verta skaityti tik del to kad zinoti kaip istatymus apeiti

ko gero, Lietuvos piliečio aukščiausia išprusimo forma tongue

904

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Konstantinas parašė:
Andre parašė:

Andromedai,
grįžus iš naktinės nepavykusios kelionės pas žvaigždes turiu Jums atsakymą - Civilinis kodeksas smile
Tai iš tiesų labai prusinanti knyga, kas perskaitys, nekartą mintyse man vėliau padėkos smile

pas mane kelione buvo neislipant is lovytes. pabudau vidury nakties is savo sapnu ir klaip tik miegojau be uzuolaidu tai tiesiai is lovytes pro langa puikiai matesi visos krentancios zvaigzdes net nereikejo niekur keliauti. tiesiog guli lovoj ir zvaigzdes stebi. ir viena tokia balta labai didele taip ryskiai sviete virs lango. nezinau ka tai simbolizuoja as net issigandau

Kokia kieno lemtis, tokia ir naktis smile
Ir aš miegu be užuolaidų, bet net Mėnulio nematau...
Tačiau patyriau daug kitų džiaugsmų - mašina užsivedė iš pirmo karto! Dūsaudama...
Sniegas garsiai gurgždėjo po kojomis it vaikystės naujametiniame multike, kol su šepečiu nušlaviau mašiną ir takelį link jos.
Kažkas pakartojo mano ankstesnių žiemų gerus poelgius ir nukasė prie namo takelius ir įėjimą į laiptinę.
Rajone keliai labai gerai nuvalyti, smagu buvo naktį prasilėkti smile
Geras jausmas eit miegot, kai kiti keliasi smile

905

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Konstantinas parašė:
Andre parašė:

Andromedai,
grįžus iš naktinės nepavykusios kelionės pas žvaigždes turiu Jums atsakymą - Civilinis kodeksas smile
Tai iš tiesų labai prusinanti knyga, kas perskaitys, nekartą mintyse man vėliau padėkos smile

pas mane kelione buvo neislipant is lovytes. pabudau vidury nakties is savo sapnu ir klaip tik miegojau be uzuolaidu tai tiesiai is lovytes pro langa puikiai matesi visos krentancios zvaigzdes net nereikejo niekur keliauti. tiesiog guli lovoj ir zvaigzdes stebi. ir viena tokia balta labai didele taip ryskiai sviete virs lango. nezinau ka tai simbolizuoja as net issigandau

Kaip keista... daug sutapimų. Ir aš vakar greitai užmigau prie praviro lango. Pabudau naktį nuo ryškios mėnulio šviesos. smile

906

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Andre parašė:
Konstantinas parašė:

kodeksus verta skaityti tik del to kad zinoti kaip istatymus apeiti

ko gero, Lietuvos piliečio aukščiausia išprusimo forma tongue

:::044

907 (redagavo Federalinis distancinis valdymas 2023-02-21 21:34)

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Pradedu skaityti šią knygą. Susidomėjau, nes iš esmės už ją, be abejo, sudėjus kartu visą kitą jos kūrybą, 2018 metais autorė gavo Literatūros Nobelio premiją.
https://www.rsleidykla.lt/uploads/Products/product_842/jokubo-knygos_1181x1670_1668004321.jpg
Ir tada pagalvojau: 'Juk galiu perskaityti po 1 geriausią kiekvieno iš virš 100 nobelio premijos laureatų knygą. Juk jie buvo išrinkti kaip geriausi'.

Įdomus skirtumas: knyga pradedama paskutinio puslapio numeriu ir baigiama - pirmu. 792 psl.

908 (redagavo Federalinis distancinis valdymas 2023-02-21 21:30)

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Visi ir visos Literatūros Nobelio premijos laureatai ir laureatės.
https://www.nobelprize.org/prizes/lists … iterature/

909

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

knygu neskaitau) mokinuosi is youtubes

910

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Irgi gera knyga.

911

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Konstantinas parašė:

knygu neskaitau) mokinuosi is youtubes

Bliadee Mana Gyvoliukss tongue big_smile big_smile Respect tongue

912

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Viktor Frankl " Žmogus ieško prasmės"

913

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Ieva parašė:

Viktor Frankl " Žmogus ieško prasmės"

nu ar suradai prasme?

914

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Išlaikyti žmoniškumą ištikus neišvengiamumui.

915

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Ieva parašė:

Išlaikyti žmoniškumą ištikus neišvengiamumui.

as manau kad istikus neisvengiamumui tau zmoniskumas jau maziausiai rupes o gal isvis jau niekas nerupes

916

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

o siaip dabar viskas keliasi i interneta o as propaguoju tvaruma todel popieriniu knygu neskaitau. 1)nes jos pagaminamos is medziu  2) kad nemoketi knygynams ir valstybei
todel arba elektronines knygos arba mokomieji video is youtubes arba zmoniu pasisakymai nes yra tokiu blogeriu kurie raso dar idomiau nei rasytojai

917

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Aš senamadiška, skaitau popierines. Daug maloniau. Ypač, kai autorius asmeniškai pasirašo ir prideda keletą prasmingų žodžių.
Turiu ir elektronines, bet nepatinka. Labai malonu gauti šviežią knygą ką tik iš spaustuvės. Arba senos, užmirštos, bibliotekos knygos.

918

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Laimutė parašė:

Aš senamadiška, skaitau popierines. Daug maloniau. Ypač, kai autorius asmeniškai pasirašo ir prideda keletą prasmingų žodžių.
Turiu ir elektronines, bet nepatinka. Labai malonu gauti šviežią knygą ką tik iš spaustuvės. Arba senos, užmirštos, bibliotekos knygos.

na jeigu tai antikvarine knyga 19 amziaus arba dar senesne turinti verte tai galima ir paskaityti

919

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Konstantinas parašė:
Ieva parašė:

Išlaikyti žmoniškumą ištikus neišvengiamumui.

as manau kad istikus neisvengiamumui tau zmoniskumas jau maziausiai rupes o gal isvis jau niekas nerupes

Čia ir yra dalyko esmė ir prasmė. Tam reikia didelės vidinės stiprybės.

920

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Ieva parašė:
Konstantinas parašė:
Ieva parašė:

Išlaikyti žmoniškumą ištikus neišvengiamumui.

as manau kad istikus neisvengiamumui tau zmoniskumas jau maziausiai rupes o gal isvis jau niekas nerupes

Čia ir yra dalyko esmė ir prasmė. Tam reikia didelės vidinės stiprybės.

Apie kokią neišvengiamybę konkrečiai ten eina kalba? smile