941

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

kai rimtai kalbu apie raganas (nors man tas terminas nepatinka) - tai moteris, kuri mano, jaučia, žino ir gali daugiau nei kiti, kuriai atviros gamtos paslaptys ir kuri padeda žmonėms, nors žino, kad žmonės jos privengia, bijo ir net kažkiek nekenčia. Bet jai tai vienodai, tiesiog ji jaučia pareigą padėti. Ir nepasiduoda retkarčiais plūstančiam norui bausti ir parodyti kas yra kas. Tiesiog nesileidžia skriaudžiama. Tai tokia visiems labai neparanki asmenybė, nes ji laisva smile Ir kitiems ji reikalinga, o kiti jai - nelabai.

942

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Andre parašė:

kai rimtai kalbu apie raganas (nors man tas terminas nepatinka) - tai moteris, kuri mano, jaučia, žino ir gali daugiau nei kiti, kuriai atviros gamtos paslaptys ir kuri padeda žmonėms, nors žino, kad žmonės jos privengia, bijo ir net kažkiek nekenčia. Bet jai tai vienodai, tiesiog ji jaučia pareigą padėti. Ir nepasiduoda retkarčiais plūstančiam norui bausti ir parodyti kas yra kas. Tiesiog nesileidžia skriaudžiama. Tai tokia visiems labai neparanki asmenybė, nes ji laisva smile Ir kitiems ji reikalinga, o kiti jai - nelabai.

Tai TU. Viens prie vieno tikslumu smile

943

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

taip Andre puikiai tiktu

944

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Aš dar pridėčiau - gera psichoanalitikė smile

945

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Laimutė parašė:

Aš dar pridėčiau - gera psichoanalitikė smile

nu ne visai) daug klaidingu izvalgu taciau bent nors stengiasi

946

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Aš dar pridėčiau - gera psichoanalitikė smile

nu ne visai) daug klaidingu izvalgu taciau bent nors stengiasi

Tai taktika smile. Paneigdamas ar patvirtindamas įžvalgas išsiduodi dar daugiau wink

947

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

gal ir visai nebloga taktika) as irgi tokia nauduoju)

948

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Konstantinas parašė:

gal ir visai nebloga taktika) as irgi tokia nauduoju)

Aš tai klausiu tiesiai, jei kas neaišku.

949

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

gal ir visai nebloga taktika) as irgi tokia nauduoju)

Aš tai klausiu tiesiai, jei kas neaišku.

o as seku zmogu snipineju ir viska bandau suzinoti per aplinkui

950

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Smagu, palinksminat. Ačiū.

951

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Victoria Aveyard - Raudonoji Karalienė

952

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Skaitinėju Marko Sullivan'o knygą "Po raudonu dangum", kuri remiasi tikro žmogaus istorija Antrojo pasaulinio karo metais. Knyga apie tai, kaip eilinis italų paauglys patiria karo baisumus savoje šalyje, padeda per kalnus išvesti pabėgėlius ir galiausiai tampa šnipu-vieno nacių pareigūno asmeniniu vairuotoju. Daugiau neverta plėstis: kas norės, tas paskaitys.

953

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

skaitau ieskoko foruma. rekomenduojama skaityti daug kartu per diena o patikusias mintis konspektuoti

954

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Tomas parašė:

Skaitinėju Marko Sullivan'o knygą "Po raudonu dangum", kuri remiasi tikro žmogaus istorija Antrojo pasaulinio karo metais. Knyga apie tai, kaip eilinis italų paauglys patiria karo baisumus savoje šalyje, padeda per kalnus išvesti pabėgėlius ir galiausiai tampa šnipu-vieno nacių pareigūno asmeniniu vairuotoju. Daugiau neverta plėstis: kas norės, tas paskaitys.

Turiu ir skaičiau. "Unter Blutrotem Himmel"
Atrodo, kad statomas filmas, o gal ir jau pastatytas.
Yra ir daugiau panašių istorijų apie vedančius bėglius žydus per Alpes iš Italijos.
Gera knyga, rekomenduoju ir aš.

955

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Sunku ir patikėti, ką teko tiems visiems žmonėms (ir vedliams, ir žydams, ir kitiems) atlaikyti. Kartais skundžiamės kaip blogai kas nors, o tada buvo dar... sudėtingiau. Tada ir pasireiškia visos žmogaus savybės: ir geros, ir blogos. Dar būna ir tų vidinių prieštarimų kaip pasielgti, kad ir tos knygos pagrindiniam herojui.