101

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

F.W Nietzsche "Linksmasis Mokslas"

102

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

E. Maluko "Juodieji zelmenys". Kazkaip sudomino:)

103

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Laura, 18 parašė:

E. Maluko "Juodieji zelmenys". Kazkaip sudomino:)

Kaip skaitosi, kokia nuomonė? Aš visos knygos nepreskaičios, dabar gailiuosi dėl to smile

104

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Martyna, 18 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

gal kas knygu myletojai skaite knyga Nemilimi nezinau kas parase db neprisimimenu:( kaip jums si knyga?

čia E.Kalėdos knyga.
Pati dabar skaitau Alfredo Nobelio biogragfiją. Skaitos vidutiniškai smile
O "Kvepalus" Patrick Süskind parašė, bet garantuoju, kad bibliotekose nerasit, nebent jau po labai laiminga žvaigžde gimėt big_smile aišku, kas turi noro, gali knygyne pasieškot, manau, verta.

aciu tau labai labai uz ta autoriaus pasakyma

105

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

as dabar jokios neskaitau, skaitau zurnala ;D siaip neseniai perskaiciau Lietuviai, zydai ir holokaustas, visai nieko...

106

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Vaiva, 17 parašė:
Martyna, 18 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

gal kas knygu myletojai skaite knyga Nemilimi nezinau kas parase db neprisimimenu:( kaip jums si knyga?

čia E.Kalėdos knyga.
Pati dabar skaitau Alfredo Nobelio biogragfiją. Skaitos vidutiniškai smile
O "Kvepalus" Patrick Süskind parašė, bet garantuoju, kad bibliotekose nerasit, nebent jau po labai laiminga žvaigžde gimėt big_smile aišku, kas turi noro, gali knygyne pasieškot, manau, verta.

aciu tau labai labai uz ta autoriaus pasakyma

nėr už ką... nesunku, kai žinai big_smile)
P.S. dėdulė guglis irgi žino, jeigu ką big_smile

107

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Laura, 18 parašė:

E. Maluko "Juodieji zelmenys". Kazkaip sudomino:)


sita ydomi? man irgia ja reikia perskaityt lytu pamokai..tik neprisiverciu nueit iki bibles:D o seip db skaitau "Visos Italijos dulkes" ex tos ir neibaigineju..tingine as
:::734

108

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

bly, as tai Servanteso Don kichota. nepatinka jis man, bet lietkiu reik. Ot sumanyk tu man 300psl prirasyt apie trenkta dieda sugalvojusiu riteriu patapt ir isgelbet zmonija nuo piktadariu >(

109

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

siuo metu neskaitau jokios knygos..neesu knygu megeja...;)

110

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Nijolė, 20 parašė:

maluko, siukslyno zmones... super

skaiciau man irgi patiko big_smile

111

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Vilius, 15 parašė:

F.W Nietzsche "Linksmasis Mokslas"

yikes O prieš Nyčę skaitei kokių nors kitų filosofinių knygų? Labai pavojinga pradėti nuo nyčės!

112

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Lea Saskia Laasner "Viena pries sielu medziotojus"

113

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Ray Bradbury "451 farenheito"... nepatinka man šita knyga. Slogi, sunkiai skaitosi... kritikai sakytų "gera!", bet džiaugiuos, kad baiginėju jau ją smile o rašoma ten apie antiutopinę ateities visuomenę, kai knygų skaitymas tapęs nusikaltimu, o gaisrininkai tai nebe tie žmonės, kurie gaisrus GESINA, o tie, kurie juos SUKELIA degindami knygas... žmonės nebemąsto, neturi jausmų, televizoriai mutavę į sienrodžius, kurie užima visas kambario sienas ir per juos rodomi fiktyvių žmonių blevyzgojimai ir "išgyvenimai". Labai labai bjauri knyga.

114

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

vakar pradejau skaityti Da Vincio koda..:D:D:D

115

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

skaitau Nusikaltimas ir bausme Dostojevskio...be galo stora ,bet jau koki ketvirtadali perskaiciau  ir uzsikabinau gan...

116

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Hermanas Hese "Esė" siek tiek apleidau bet ydomi filosofiniu atzviliu supratimo kitu ir saves

117

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Martyna, 19 parašė:

Ray Bradbury "451 farenheito"... nepatinka man šita knyga. Slogi, sunkiai skaitosi... kritikai sakytų "gera!", bet džiaugiuos, kad baiginėju jau ją smile o rašoma ten apie antiutopinę ateities visuomenę, kai knygų skaitymas tapęs nusikaltimu, o gaisrininkai tai nebe tie žmonės, kurie gaisrus GESINA, o tie, kurie juos SUKELIA degindami knygas... žmonės nebemąsto, neturi jausmų, televizoriai mutavę į sienrodžius, kurie užima visas kambario sienas ir per juos rodomi fiktyvių žmonių blevyzgojimai ir "išgyvenimai". Labai labai bjauri knyga.

bet manau teisinga nes  seip tendencija link to ir vystosi  kazkas panasaus y matricos pasauly arba modernius viduramzius kazkas tokio

118

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

na db skaitau Dennis Greenberger ir Christine A.Padesky "Nuotaika paklusta protui" (Keiskite jausena keisdami pastysena) psichologinis veikaslas greiciau ne knyga o problemu sprendimo sufleris smile

119

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Algirdas, 21 parašė:
Martyna, 19 parašė:

Ray Bradbury "451 farenheito"... nepatinka man šita knyga. Slogi, sunkiai skaitosi... kritikai sakytų "gera!", bet džiaugiuos, kad baiginėju jau ją smile o rašoma ten apie antiutopinę ateities visuomenę, kai knygų skaitymas tapęs nusikaltimu, o gaisrininkai tai nebe tie žmonės, kurie gaisrus GESINA, o tie, kurie juos SUKELIA degindami knygas... žmonės nebemąsto, neturi jausmų, televizoriai mutavę į sienrodžius, kurie užima visas kambario sienas ir per juos rodomi fiktyvių žmonių blevyzgojimai ir "išgyvenimai". Labai labai bjauri knyga.

bet manau teisinga nes  seip tendencija link to ir vystosi  kazkas panasaus y matricos pasauly arba modernius viduramzius kazkas tokio


na ką aš žinau... man dar toli gražu atrodo iki tokių dalykų :::041 o pati knyga, beje, pasirodė 1953 metais... kai kurie nūdienos niuansai visgi atitinka knygoj aprašomus.. įžvalgus niekšelis tas Bredberis :] kažin, kaip kitos jo knygos? Gal kas skaitęs?

120

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

J.Ivanauskaitės Miegančių drugelių tvirtovė.Bet jau baigiu perskaityti,reiks kitos knygos ieškot..