1

Tema: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

Pasistojio toks mazas klausimelis va cia karta vakare smile
Ar gerai kai partneris apsimetineja kad jam su tavim gerai  lovoje
"Cia mintyje  ne miegoti o myletis " Pvz tai labai daznai pasitaikantis varijantas merginu tarpe kai jos savo draugui ar seip partneriu suvaidina orgazma
Jos tai daro is kokiu paskatu
1.Bijo gauti i lempa jai pasakytu kad "Biceli tu nieko nemoki ir negali " Bum ligonine

2.Bijo izeisti jausmus savo mylimo zmogaus
3.Taip paprasciau nei aiskinti jam visa 2 val kad jis ne ten ikiso ir visas 2min vare tarp ciuziniu
4.Baime prarasti partneri todel kad jis pagalvos kad jus turit kita kuri geriau moka
Su vaikinais taspats tik ten reciau pasitaikantis varijantas  nes jai jam kaskas nepatinka tai pakankamai sunku suvaidinti kad tau stovi
nor ir taip buna tad neatmeskim ir to varijanto

Kas geriau ar apsimesti kad viskas super padusauti lyktai butu superinis orgazmas
ir laukti kito karto paskui dar kito kol jis ismoks daryti gerai
o to tikimybe beveik nuline nes jis net nezinos ka daro negerai
" cia kalba apie artimus zmones o ne apie vienkartinius partnerius del kuriu stenktis nelabai ir apsimoka"
Ar  geriau sex metu savo partneriu parodyti kaip tai daroma kad tau butu geriau nes jis tai nera buves tavo kailije ir nezino kas tau gerai o jai dar apsimetinejama tai visai

saip idomus faktas tu myliesi jauti kad tau netas galvoje tas daiktas vos vos tvirtas kad net atrodo piestuka turi priristi kad neiskristu lauk  na nera nuotaikos ar galva skauda
o ji taip raitosi taip aimanuoja kad atrodo tai jos sex paskutinis gyvenime
kaip sudelioji faktus gavnasi kad ji apsimetineja
klausimas kam to reikia ?
ar ne paprasciau pasakyti daryk taip anaip pasimokyti abiem nes
merginos sako kad moka myletis bet taip nera bent jau dauguma atveju jos tik lauke kad jas patenkintu ?

2

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

kam tie apsimetinejimai is viso ?:V :V :V :V jeigu abu savi zmones ir labai artimi, tai nebutina apsimetineti, galima paprasciausia apie tai pasikalbeti wink issiaiskinti kas ne taip ir kita karta bandyti viska padaryti kitaip, kad butu gera abiem wink big_smile

3

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

Egidijau.. .. buna poru kurios yra ilgai kartu ir apsimetineja.. buna... bet retai.. cia daugiau turima omeny apie pirmus sykius manau smile  isivaizduok, va pper pirma pasimatyma tau mergina oralini daro, nejau tu imsi ir rexi kad eee.eee biski svelniau nukasi... big_smile tu is vis dziaugsies kad tau nuskilo big_smile

4

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

Cia kalbama ne apie vienkartinius santykius
o apie zmones kurie kartu gyvena ilgai ir taip buna labai daznai
zmones pragyvena dauk metu kartu ir tai isiaiskina iki galo tik labai retai
darniause moterys buna susivarziusios ir pilnai atsiveria retai nes dazniause bijo kad jas ne taip supras palaikys istvirkelemis
netgi tos kurios daro tai apie ka 70% vyru svajoja   buna susivarziusios
PVZ  kai mergina save kaip izangai tenkina arbe sex metu sau padeda
populeri meriginu nuomone kad vyrai jas palaikys istvirkelemis ar panasiai bet kas idomiause tai vyrai laiko visiska priesingybe juos tai net papildomai uzveda
va ir pavyzdys nesusikalbejimo  tarp partneriu  mergina geriau pakentes liks be geresnio malonumo bet to neparodys

5

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

Aldis, 23 parašė:

Egidijau.. .. buna poru kurios yra ilgai kartu ir apsimetineja.. buna... bet retai.. cia daugiau turima omeny apie pirmus sykius manau smile  isivaizduok, va pper pirma pasimatyma tau mergina oralini daro, nejau tu imsi ir rexi kad eee.eee biski svelniau nukasi... big_smile tu is vis dziaugsies kad tau nuskilo big_smile


na liezuvis man tikrai ne tam skirtas kad tyleciau wink rezciau tiesiai i akis wink big_smile big_smile

6

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

nevisada tai praeina

7

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

Nu ka as zinau.. visa laika labai nuosirdziai pasikalbu sia tema... su saviske, man sexas tikrai su ja yra malonus ir geras, aisq su laiku turetu buti dar geriau as megstu experimentuoti ji kartais siuo atzvilgiu man atrodo per daug konservatyvi. Bet as netyliu ir nesiruosiu tyleti o tiesiog issikalbu ir kiekviena karta buna vis geriau ir surandam vis idomesniu pramogu lovoje. Ji sako kad jai sexas su manimi yra labai geras, as nzn jei ji meluoja tai as jai duociau medaly kada issiskirtume ir nesijausciau visiskai kaltas nes as su ja sia tema visa laika atvirai pasisneku ir jei jau ji to negali man pasakyti zinodama kad as tikrai suprasiu ir kritika priimsiu pozityviai tai jau jos tada problema...

8

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

smile va va jos problema  grazei skamba va taip ir buna ji drovis o tu skaitai kad jos problema
ir cia be jokiu pykciu tiesioginis nesusisnekejimas
tuolabiau kad ji kaip sakai konservatyvi  tame ir  beda ,gal tiesiog gedina ji tau pasakyti apie savo fantazijas tai is merginos pakankamai sunku istraukti smile

9

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

Tadas, 32 parašė:

Cia kalbama ne apie vienkartinius santykius
o apie zmones kurie kartu gyvena ilgai ir taip buna labai daznai
zmones pragyvena dauk metu kartu ir tai isiaiskina iki galo tik labai retai
darniause moterys buna susivarziusios ir pilnai atsiveria retai nes dazniause bijo kad jas ne taip supras palaikys istvirkelemis
netgi tos kurios daro tai apie ka 70% vyru svajoja   buna susivarziusios
PVZ  kai mergina save kaip izangai tenkina arbe sex metu sau padeda
populeri meriginu nuomone kad vyrai jas palaikys istvirkelemis ar panasiai bet kas idomiause tai vyrai laiko visiska priesingybe juos tai net papildomai uzveda
va ir pavyzdys nesusikalbejimo  tarp partneriu  mergina geriau pakentes liks be geresnio malonumo bet to neparodys

na zinai kiekvienas kitaip mano nuomone tj nera nieko gedyngo savo antrajai pusei pasakyti kas yra negerai ar padeti sau:) na o nuo atpsimetinejimu seksas vis prasteja tavo poreikiai auga o jis mano kad yra nerealus ir tau seksas nebesuteikia jokio malonumo tj va kad geriau pagalvokite pries apsimetinedami smile

10

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

As tai net negaleciau apsimetineti.... Ir kam to reikia ? Man kyla kokiu fantaziju as jas atsargiai bandau realizuoti nes kartais jos buna tikrai pikantiskos smile
Bet lieku suprastas ir tuo labai dziaugiuosi. Artimiausiu metu planuoji tiesiog pasimyleti kopuose... niekad to nedariau, bet turetu buti idomu big_smile
O panelei padeti atsiskleisti tai vat sugalvojau 1 buda kuris ganetinai veiksmingas big_smile
Tai tiesiog pasiulymas suzaisti zaidima:
1)jei as laimiu, tai ji lovoje padeda man igyvendinti visas mano fantazijas ir daro ka as sakau
2)Jei ji laimi tai as tiesiog zaidziu visiskai paklusdamas jos taisyklems
Sio zaidimo esme ta, kad nesvarbu kas laimes man tai yra paranku, nes arba as sugebu igyvendinti savo fantazijas ir jai kita karta mylintis lengviau mane suprasti ir ji numano mazdaug kokio sexo as noriu... Taip pat pamaciusi ant kiek as galiu buti nenuspejamas pati pradeda labiau kvailioti, antru atveju jei ji laimi tai irgi nelieka kaip jau bent dalinai neatsiskleisti.... Nes gi tai turi buti kazkas idomiau, ji yra absoliuti valdove lovoje siuo metu tai kaip galima butu neisnaudoti tokios progos ir neygivendinti savo senai noretos svajones....
Niu tai va toks mano planas kury sekmingai vykdau smile
P.s. pasinaudoti juo bandyti galite, bet cia turite suprasti, kad santykiai neturi buti pavirsutiniski...

11

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

Manau reikia sakyt tiesei sviesei neper aplinkui.....sakai kas patinka kas ne....

12

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

Ne visada iseina zaisti pagal taisykles tada jas galima apeiti...

13

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

na  kai esi pavarges tai ir apsimetinejimas padeda... be to is partnerio jauti ar jam sakyti kad ne man nepatiko apsiverciam ir vel is naujo ar tyliai nsisypsoti ir sakyti kad buvo puiku...  o jei pasirenge kvailioti visa nakti tai galima ir pasisneketi arba svelniai parodyti kaip ir  maloniau.  wink;)

14

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

Niu jei esi pavarges... tai tada siaip pries miega buna toks... vistiek malonus... bet tada aisku nieko gero neisspausi, o apsimetineti irgi neverta... partneris irgi turi suprasti kad ne visada gali buti taip kaip jis nori.

15

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

Jo geriausia yra isiaiskinti is karto jei kas netaip yra.........Ir pasakyti, kad mykoliukas neten slysta ar pimpaliuko stiprintuvas reikalingas smile

16

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

man teke yra apsimesti su mergina viena poza(kai mergina virsuj) kad man malonu (jai tai labai patinka kaip surpatau) bet nukreipi mintis apie pasaulio futbolo cempionata ar dar kur atlaikai ta pusvalandi ir tikies kad mergina ismoks tai daryti gerai ;]
nezinau teisingai cia sake zmones reikia pasikalbet ir t.t. bet na kaip ciap asakyt jei nelabai net isejna pasakyt ka jai daryt kitaip as tik zinau kad ji daro netaip ;] ir apie tai diskutuot pora h manau beprasimska

17

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

manau merginos apsimetineja todel kad bijo izeisti mylima zmogu...

18

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

visa esme yra auklejime, tiksliau jokio seksuolinio auklejimo nebuvime.. paprastai vienas is partneriu drovisi aiskiai pasakyt kad taip nieko nesigauna..

19

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

tai galima tam partneriui padeti pajausti ir suprasti kad apie tai kalbantis bus tik geriau, tiesiog itikinti kad tai nera blogai... O nuo auklejimo, tai tikrai daug kas priklauso nes pacio zmogaus nuomone siuo aspektu zymiai veliau susiformuoja nes jis pradeda lytinius santykius.

20

Re: Apsimetinejimas lovoje kad tau gerai "tai gerai ar tai blogai"

Na galiu pasakyti taip brangieji lovoje net ir besimylint reik sneketis.