1

Tema: dazai

jums grazu kai eina mergina ant veido uzsidejusi dideli kieki spakliaus?
man- ne....todel noriu paklausti ir jusu....gal man cia vienai taip...
va duosiu pwz....
eina panele gatve,tokia grazaus sudejimo,ideali figura,o veidas uzsleptas spaklium...tuso-tonom uzdeta..lupdazis-uzsideta keliais cm...pudra-uadeta tonomis...ir nelygiai....
kaip jus i tai?

2

Re: dazai

Kas perdaug, tas nesveika...

3

Re: dazai

na as ir manau kad naturalus grozis yra geriausias!!! bet tu ir visai nieko wink

4

Re: dazai

sigitas,23 > pritariu...
viktoras,20 > as?:) smile smile

5

Re: dazai

taip tu!!!

6

Re: dazai

ar tik pas tave ne lygiai tiek pat spakliaus ant veido kiek pas ta "grazaus sudejimo,ideali figura" mergina ? ;]

7

Re: dazai

nu cia manau visi sutiks kad kas per daug tas nesveika:) taciau visiskai be spakliaus buti irgi negerai:)))

8

Re: dazai

Auris, 19 parašė:

taciau visiskai be spakliaus buti irgi negerai:)))

ir kodel? daug merginu yra grazios ir naturalios

9

Re: dazai

viktoras,20 > smile

aleksandras,21 > ne ne tiek pat..:) tongue ir cia ne nuo manes priklauso kiek ant mano veido uzdeda spakliaus stilistai:) tongue

auris,19 > sutinku:)

10

Re: dazai

Viktoras, 20 parašė:
Auris, 19 parašė:

taciau visiskai be spakliaus buti irgi negerai:)))

ir kodel? daug merginu yra grazios ir naturalios

Zinoma grazios:))) Princese ir su skarmalais bus grazi. Taciau jei Princese persoka is skarmalu i sukenele ir siek tiek makijazo uzsideda, tai dar grazesne patampa smile tik kas per dagu tas nesveika big_smile

11

Re: dazai

auris,19 > tau rupi isore ar vidus?

12

Re: dazai

Isore be vidaus yra niekine... tada gali pirkt vaskine manikene ir pasisodint, jei patinka tik isore wink Taciau jei vidus grazus, o isore bjauri... tai irgi negerai:)

Geriausiai yra viduriukas ! smile Ir toki tikrai galima rast. Jei mergina yra protingas ir tas vidus jos turtingas, tai taip pat protingai ji gali ir pasipuost smile Savim rupintis pogalais juk butina!

13

Re: dazai

Simona, 17 parašė:

jums grazu kai eina mergina ant veido uzsidejusi dideli kieki spakliaus?
man- ne....todel noriu paklausti ir jusu....gal man cia vienai taip...
va duosiu pwz....
eina panele gatve,tokia grazaus sudejimo,ideali figura,o veidas uzsleptas spaklium...tuso-tonom uzdeta..lupdazis-uzsideta keliais cm...pudra-uadeta tonomis...ir nelygiai....
kaip jus i tai?

Kazka tu cia prilanxcius nesuprantamai..Jeika tai dabar butent madinga storas sluoxnis tuso, pasidomek labiau nesvaigus..Lupdazis jeigu jis gerai ir aiskiai issiryskina tai dar nereiaskia kad jo keli cm..tiesiog jis geros firmos ir po pirmo prisilietimo nenusivalo..Pudra irgi taspats..tu negali matyti kiek jos uzdeta ir t.t.t nes kiekvienos oda skirtinga..
Taipkad jauciu tavo zodziuose kazkoki pavyda galbut konkreciai panai, i kuria galbut labiau bachuriukai kreipia demesi nei i tave..Arba siaip tau kazkas nesiseka..:D

14

Re: dazai

irgi galimas variantas... merginos labai pavydzios viena kitai grozio smile

15

Re: dazai

tomas,26 >
ziuriu tu nieko neismanai apie merginas o tuo labiau apie kosmetika wink

16

Re: dazai

Simona, 17 parašė:

tomas,26 >
ziuriu tu nieko neismanai apie merginas o tuo labiau apie kosmetika wink

Nejuokink, ok?:D Cia ir arkliui aisku..O beto tokiu kur tikrai buna perdaug prispakliuota kazkaip retai ir pasitaiko..nebent tavo provincijoje kitaip..:D

17

Re: dazai

o niekas ir nesake ,kad matau tokias VISUR ...
pritariu ju pasitaiko RETAI,bet visdelto ...
taigi..apir tai ir kalbu.

18

Re: dazai

Nesakyk Tomai. Savo akimis esu mates mergina kuriai prabraukus pirstu per veida nuimdavai gera gabala pudros... net siurpas nukrato nuo to vaizdo... brrr...

19

Re: dazai

Man irgi nepatinka

20

Re: dazai

auris,19 > buvo tau taip?:)
taigi sakau kad pasitaiko tokiu...

evelina,17 niekam nepatinka speju...:)