21

Re: dazai

Auris, 19 parašė:

Nesakyk Tomai. Savo akimis esu mates mergina kuriai prabraukus pirstu per veida nuimdavai gera gabala pudros... net siurpas nukrato nuo to vaizdo... brrr...

Tai as ir nesakau juk kad tokiu nera..Pats sakai esi mates viena..Taigi ju tokia mazuma kad as nekreipiu demesio..:D

22

Re: dazai

joa bet man niekaip nedaeina i galva kodel jos taip... daug... pavartoja? smile negi nesupranta kad tai tieesiog slykstu? big_smile

Simone, 17 > Buvo. Tai pirmas ir paskutinis kartas kai as tikrinau kiek merginos vartoja pudros big_smile nes mane supykino kai visa pirsto gala padenge stora pudros banga big_smile zinoma ta mergina taip isizeide kad su manim nebesikalbejo... bet ir maziau vartot pradejo big_smile~

23

Re: dazai

auris,19 big_smile

24

Re: dazai

Viena karta sedejau as kazkur su draugais
ir salia musu buvo irgi tokia izdazyta mergina big_smile  1cm pudros sluoksnis.
sedejo viena, poto atejo jos vaikinas je pradejo buciotis, o paskiau jo veidas
pudroje buvo mes kaip pradejome juoktis o jis pradejo ant drauges varyti
pagalvojo kad ji norejo is jo pasiticioti. ;D
nors ji norejo tik graziai atrodyti big_smile

25

Re: dazai

evelina,17 wink

26

Re: dazai

vaje... uzjauciu as ta vaikina. AS taip pat jausciausi pazemintas...

27

Re: dazai

ir daug gi tokiu atveju buna o zmones vis ne pasimoko

28

Re: dazai

na kol pats nepatiri tol ir nepasimokai smile)) negi ta mergina veliau dazesi vel tiek daug kaip tada? Juk baigesi makijazo sluoksniavimai:)))

29

Re: dazai

ee.. kazkada drauge buvo atsiuntus fotkes kaip atrodo makiazo procesas, kai ant neismiegoto veido, (prisipazinsiu atrode tikrai ne kaip big_smile ) deda pagrinda kazkoki, po to pudra, zodziu daug visokiu velniu ir is baidykles patampa grazuole big_smile afigenai ;]
arba kitas pvz, kai buvom sveciuose ir pana uzsirisus skarele, tokia neisvaizdi, tvarkesi namuose.. po valandos, stovi pries mus afigena fyfa ! sukuosena, figura, makiazas ! galvoju kas cia tokia ? gal drauge atsivede kokia, pasirodo cia ji issiruose eit i sokius big_smile niekad neatpazintum, stebuklai.. big_smile va todel as ir bijau istepliotu panu, maza kas po tom kaukem slepiasi wink

30

Re: dazai

:DDDD jo... poto kaip per tavo ta anekdota ryte bune ? :DDD

31

Re: dazai

butent wink atsarga gedos nedaro, makiaza reikia pasistengt nuvalyt is vakaro, kad ryte nelauktu staigmena big_smile:D:D

32

Re: dazai

arba per nakti pasistengt per daug makiajazo nenugramdyt... kad ryte dar puse velnio butu big_smile

33

Re: dazai

puse velnio big_smile:D puse veido nugramdyta, kita puse ne big_smile "brangioji, pasisuk i mane kairiu sonu.. va taip, gerai smile"

34

Re: dazai

Auris, 19 parašė:

na kol pats nepatiri tol ir nepasimokai smile)) negi ta mergina veliau dazesi vel tiek daug kaip tada? Juk baigesi makijazo sluoksniavimai:)))

as tai juos ne pazistu bet ji mano mokykloje ji tik veliau nustojo dazytis
kai tevai jai uzdraude ir ismete i siuksliadeze viska.
taip tai tokia grazuole atrode kai is tolo ja matei
o dabar be pudros oioioi pamatysi tai uzmigt negalesi.
o dar jauna tik 16 metu manau jos veida pudra ir sugadino

35

Re: dazai

kur ziuri tevai...

36

Re: dazai

Auris, 19 parašė:

na kol pats nepatiri tol ir nepasimokai smile)) negi ta mergina veliau dazesi vel tiek daug kaip tada? Juk baigesi makijazo sluoksniavimai:)))

oi pasikartojau

37

Re: dazai

Aleksandras, 21 parašė:

butent wink atsarga gedos nedaro, makiaza reikia pasistengt nuvalyt is vakaro, kad ryte nelauktu staigmena big_smile:D:D

neisivaizdoju kaip galima eiti miegoti su visais dazais ant veido bbrrr bjauru

38

Re: dazai

Aleksandras, 21 parašė:

puse velnio big_smile:D puse veido nugramdyta, kita puse ne big_smile "brangioji, pasisuk i mane kairiu sonu.. va taip, gerai smile"

Vis geriau... mazesne moraline trauma patiri gi smile

39

Re: dazai

big_smile

40

Re: dazai

ko jus cia varot ant besidazanciu panu,juk kiekvienam savo,jeigu joms gerai,tegu tepasi ir tris bonkutes pudros ar jums gaila?o panos tai stopudovai pavydi fifoms nes pacios tokios nera,bet sirdies gilumoje noretu buti ir viskas