41

Re: dazai

ne i tema vaike smile

42

Re: dazai

Ingute, 22 parašė:

ko jus cia varot ant besidazanciu panu,juk kiekvienam savo,jeigu joms gerai,tegu tepasi ir tris bonkutes pudros ar jums gaila?o panos tai stopudovai pavydi fifoms nes pacios tokios nera,bet sirdies gilumoje noretu buti ir viskas

kazkaip tu mane prajokinai

43

Re: dazai

evelina 17 ,
speju ji pati kalna spakliaus dedasi todel gina kitas...:)

44

Re: dazai

tikriausiai taip ir yra

45

Re: dazai

va dabar zinosiu...:)

46

Re: dazai

Ingute, 22 parašė:

ko jus cia varot ant besidazanciu panu,juk kiekvienam savo,jeigu joms gerai,tegu tepasi ir tris bonkutes pudros ar jums gaila?o panos tai stopudovai pavydi fifoms nes pacios tokios nera,bet sirdies gilumoje noretu buti ir viskas


sutinku su tavim inga!!! matosi kad joms labai patinka papletkinti , tik kartais pacios i save pamirsta pasiziureti!!!

47

Re: dazai

vilma,22 >
tu visa laika tokia surugusi ir susiraukusi?...
vargsai tokie zmones...

48

Re: dazai

nejuokink zmoniu, nes jau i klouna daraisi panasi!!! smile))))

49

Re: dazai

cia kazkas kazka sake? ar man pasigirdo? :?

50

Re: dazai

jo...per didele doze spakliaus tragedija...o dar kai pasisneki su tokiom nuspakliuotom..tai ir galvoji, kad besispakliuodamos prota kazkur pamete..;)(taikoma ne visom, bet daugumai)..;)

51

Re: dazai

AS irgi tik uz naturalu grozi, lupas ir nagus padazyti galima:)

52

Re: dazai

galima viska padazyti..bet su saiku..;)visur reikia tureti saika...;)

53

Re: dazai

saikas visur reikalingas ne tik valgant big_smile bet ir petskiojantis big_smile pritariu big_smile

54

Re: dazai

http://forumas.ieskok.lt/imgload/1251  njum man taj pvz ysh vis yra negrazu....aisku kaip panele tjuri 16-18 ar daugiau taj normalu bet kaip manio metu prisidazo tan 14 ar kazin taj pypt....tjuriu draugea jin tokia fifulka njum taj prisikrauno tos pudros tiek kad kaip verke nubega sluoksniai ant pilvo visur krc kam to reikia wink*p pvz pas mus taj bernams nepatinka kaip pas jus nez wink) yra naturalus grozis ir tik wink) o jai ten spuogai ar dar ciu ciut kazko ir  viskas wink))))~~~