1

Tema: Keliu policijos nuobaudos!!!

1. Esate gave bauda nuo keliu policijos? Uz ka?
2. Esate susitare su keliu policija?
3. Jus visada bandote apeiti istatima kelyje? (ta prasme pazeidinejate taisykle tycia?
)
4. Jums patinka moketi baudas?
5. Didziausia bauda esate gaves.

2

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

As pats jau dvi turiu 1 gavau uz tai kad Palangoje ne vietoje pastaciau automobili buvau net nustebintas gristu nuo juros ziuriu mano tekinis uzblokuotas na susinervinau bet nieko 100 suplojau ir tiek net i kalbas nesileido del susitarimo police. o kita gavau uzvakar kai bendzovezis nuplese man galini bamperi tai police pripazino mane kalta kad pastaciau masina kampu i vaziuojamaja dali bet uz tai gavau o bendzovezio vairuotojas gavo uz sudaryta avarine situacija sioja situacijoje sumoket reikejo 30  LT o del avarijos kaltas buvo bendzovezio vairuotojas. teises turiu tik puse metu bet jau 2 baudas kas bus toliau nei pats neisivaizduoju

3

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Viena kart mieste uz 65km/h 75Lt ir 1balas..kita kart uz 78km/h 150Lt ir 4balai..Nesitariau nes man jie slykstus kad su jais kalbeti..Nu ta prasme antra karta kai nusove, tai buvau is vakaro skaites kaip viena paeme uz kysio siulyma..O dar jie buvo su filmavimo kamerom tai..:D

4

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Baudu is esmes gal viena turejau uz tai kad kalbejau telefonu, pakišu palikes irgi nedaug - gal susidarytu viso koks 150 Lt. Naudojuosi 6tuoju jausmu - jis daug kart yra isgelbejes

5

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

niu jop pernai per metus apie stuka ant baudu palikau big_smile viena kart is kart gavau 8 balus ir bauda 450lt tai paskui kai pagaudavo tekdavo taris kat teisiu neatimtu juk tetruko 2balu big_smile niu bet seis meteleis tai sekasi viena karteli tik sustabde ir tai susnekejau big_smile niu po tiek draugisku susitikimu ir deretis ismoki

6

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

viena karta su tevu kai vaziavau is zirmunu i karalus per akropoli per pasidaryk pats, redejom nuo kalniuko, apie 65km/h. tevas mentus pamates prystabde, bet sustabde vistiek jie mus... o mies dar ir dar stoga nuseeme buvom big_smile ten kaip pasirode 40 km/h limitas buvo. krc tevas buvo bedarbis tada, tai pasake jiems, rasykit protokola, pasiskolinisiu pinigu nuejsiu i banka susimokesiu, bet cia su savim ne turiu ir 10 lt... tai paleido:) kai vaziavom atgal paziurejom kad naujas zenklas isdygo...

7

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Vazineju atsargiai, ir ramiai baudu nenoriu moket smile

8

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Ernestas, 20 parašė:

Vazineju atsargiai, ir ramiai baudu nenoriu moket smile


na seip ir as ju visai nenoriu moketi na del atsargumo neturiu ka pasakyt gyvenu viena karta tik!!!

9

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

minty ni pamiexa, oni prosta tak dlia smiexa.. smile kai vazinejames su draugem tikrai linksma buna su jeis pabendraut.. smile

10

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

smile tai net neabejoju kad panos taip daro su savo pustais sijoneleis !!! stoja

11

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Jei nieko pries as i tavo temoje, Viktorai, noreciau toki klausima pateikti. Ar kas gyvenantis vilniuje kartais prasuka pro radviliski, ir kokia jusu nuomone apie siuos mentus, ju stabdymo, baudimo metodika, ir siaip smile

12

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Nikita, 16 parašė:

viena karta su tevu kai vaziavau is zirmunu i karalus per akropoli per pasidaryk pats, redejom nuo kalniuko, apie 65km/h. tevas mentus pamates prystabde, bet sustabde vistiek jie mus... o mies dar ir dar stoga nuseeme buvom big_smile ten kaip pasirode 40 km/h limitas buvo. krc tevas buvo bedarbis tada, tai pasake jiems, rasykit protokola, pasiskolinisiu pinigu nuejsiu i banka susimokesiu, bet cia su savim ne turiu ir 10 lt... tai paleido:) kai vaziavom atgal paziurejom kad naujas zenklas isdygo...

tas zenkla prie Utenos arenos (ledo rumu) jau kokius 5 metus tai tikrai yra wink Ten del vaiku darzelio. O kai esi bedarbis iMHO ne su masina reik vazinet wink

13

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

neteko dar ne karto nei baudos moketi nei kysio duoti big_smile o vairavimo stazas jau greitai 7m bus :V
paprasciausia nepiknaudziauju malonumu nuspausti tapke truputi stipriau nei galima big_smile big_smile ir sioks toks sestas pojutis ant mentu issivystes yra, kuris ne karto dar nepavede wink ;D ;D

14

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Gintaras, 23 parašė:

tas zenkla prie Utenos arenos (ledo rumu) jau kokius 5 metus tai tikrai yra wink Ten del vaiku darzelio. O kai esi bedarbis iMHO ne su masina reik vazinet wink

na tevas per 20 metu vairavymo staza po vilniu jo nekarto ne mate ;]
o kodel bedarbia negali vazinet su masinom?
seip mes masina nusipirkom pries tai kai mano teva atleido is darbo :]