21

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

man buvo bajeris neseniai, prie baltuju rumu washingtone truputi ne ten pasukau, o ten itin grieztai saugoma zona, tai stovejo ant sankryzos viena masina pareigunu, per kokias 10 sekundziu atsirado dar 4, mirgalkes, sirenos, visa kita.. prieina, "pasukote ten kur negalima, taip toliau...". paskui tik ziuriu ziuriu, ogi pavarde pareiguno tai lietuviska:D) tas mano dokumentus pamate, ulibonas atsirado tik:D) paleido:) o bauda grese tikrai stora + galimybe buti uzdarytam:V

i pareiguno pavarde Zaleckas sveikata, tegu dievas duoda jam sveikatos:D):::538

22

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Nikita, 16 parašė:


mieste greitis tera tik 50 km/h - kokiu greiciu tavo tetis vaziavo?

vaziavom 60km, tai tada dar nebuvo sumazine iki 50 kmh limito. buvo tai pries 3 metus.

23

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Nikita, 16 parašė:
Nikita, 16 parašė:


mieste greitis tera tik 50 km/h - kokiu greiciu tavo tetis vaziavo?

vaziavom 60km, tai tada dar nebuvo sumazine iki 50 kmh limito. buvo tai pries 3 metus.

pala tu ka pats su savi kalbi? big_smile

24

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

ten moderatorius man parase smile

25

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

pareigunai - mano draugai...:) xe xe..:) keistai kazkaip vystosi santykiai su kelio ruozu Pnv-Siauliai...:) skubejau pas pazistama, spaudziau tr... 210km/h, bet vienoj vietoj tr pristabdziau... tuomet ir prigavo. smile virsyjau 76km/h kelyje. smile db laukiu baudos ir 8balu. smile p.s. nepatinka man VRS kameros..:)

26

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Nikita, 16 parašė:

ten moderatorius man parase smile

aciu devui big_smile

27

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Pareigunai ir gimano draugai kol as ju nesutinku !!! esam patys geriausi draugai o kai susitinkam susipykstam big_smile

28

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

geriau su pareigunais visai santykiu netureti wink big_smile

29

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Šaunuolis aš gavau 6 balus big_smile viena kart išsisukau nuo baudos o šį kart tai kirto ir nepaleido sad 500LT ir 6 balai ant švenčių sad nedraugiški Kauniečiai pareigūnai

30

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Na turiu dar tik 1 metų stažą, bet kol kas gavau baudą tik vieną kartą, neseniai. Citata iš nutarimo: "..automobilis nebuvo pažymėtas greičio apribojimo skiramuoju ženklu.." smile Seniau kažkaip pavykdavo susitarti, tai esu gavęs prieš tai tik daugybę įspėjimų. Na bet ir ta bauda simbolinė 20 Lt smile Kadangi nenoriu sekantį kartą mokėti 40 tai prisilipdžiau tą "greičio apribojimo skiriamuoju ženklu" ir dar vienerius metus teks su juo važinėtis.. et.. wink

31

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

o as tai taip sau smagiai du metus ir prasivazinejau be to 70 zenklo big_smile 

o ir policija dar nei karto nestabde big_smile  kazkaip vis sekasi smile

32

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Imantas, 19 parašė:

Na turiu dar tik 1 metų stažą, bet kol kas gavau baudą tik vieną kartą, neseniai. Citata iš nutarimo: "..automobilis nebuvo pažymėtas greičio apribojimo skiramuoju ženklu.." smile Seniau kažkaip pavykdavo susitarti, tai esu gavęs prieš tai tik daugybę įspėjimų. Na bet ir ta bauda simbolinė 20 Lt smile Kadangi nenoriu sekantį kartą mokėti 40 tai prisilipdžiau tą "greičio apribojimo skiriamuoju ženklu" ir dar vienerius metus teks su juo važinėtis.. et.. wink

nu gerumai cia tau smile as ir teturiu teises kazkur 1,5 m bet baudu kalnas big_smile sad

33

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Visos mano baudos gautos uz greiti:) susitares esu kai virsiji 10+, jei 20+ ..tai ir jie  kazkaip sunkiai sukalbami darosi:D ypac ne vilniaus keliukai:) O didziausia bauda esu gaves 1500 LT ir dar naxaliavu priedo 8 balus dave:D

34

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Algirdas, 25 parašė:

Visos mano baudos gautos uz greiti:) susitares esu kai virsiji 10+, jei 20+ ..tai ir jie  kazkaip sunkiai sukalbami darosi:D ypac ne vilniaus keliukai:) O didziausia bauda esu gaves 1500 LT ir dar naxaliavu priedo 8 balus dave:D

Ir uz ka jie cia taip apdovanojo ?

35

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

uz greiti:D taisykles as moku..tik kad koja labai jau sunki:D) virsijau 70 km neutral bet jiem nelabai svarbu net buvo kad autostrada.....dave "pa polnoj pragrame":D kaip potencialiam greicio virsytojui:)

36

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

as baudu kisiu maniakas:)

37

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

as vakar ir vos isisukau su lengvu ispejimu smile istisine zymejimo juosta kirtau !!! bet naktis buvo masinu daugiau nebuvo tai nieko ir neskyre aciu aciu big_smile tiem kas manes pasigailejo

38

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Viktoras, 21 parašė:

as vakar ir vos isisukau su lengvu ispejimu smile istisine zymejimo juosta kirtau !!! bet naktis buvo masinu daugiau nebuvo tai nieko ir neskyre aciu aciu big_smile tiem kas manes pasigailejo


as irgi siandien istisine kirtau ir mane nufotkino,gal 5 metrus buciau toliau sukes nebuciau papuoles i objektyva.tai lauksiu laiskucio.uz greicio virsijima viena kart kazkaip neatejo laiskas tai dabar pasikliauju durniu motina viltim:)

39

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

na va netik Lietuviu policija as remiu sy savaitgali ir LAtvijos bendruomenes policija paremiau 20 Latu sad nu nieko kazkaip reikia ir jiems prisideti big_smile gavau uztai kad nemaciau plytos:) kad ir mates buciau 120km/h gi nesustosi ant vietos !!!

40

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

A as va vel laimejau loterijoj:D 4 balus ir bauda kazkokia (nenuvykau i svarstyma, tai laukiu kol atsius sprendima galutini su suma):D plia...reik kazkaip apsiramint bent metams:V:? o dar ne puses metu nepraejo kaip teises atgavau:::022