41

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

as tai ir vel padidinau keliu policijos saskaita 70 lituku big_smile uz greiti big_smile net i kalbas nejo mielieji policininkai big_smile net keista smile

42

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

turbut vakar daug nuplese, tai siandien geri buvo :Dvisgi svente "be alkoholio" buvo ;D

43

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

o mane du kartus jau stabde, bet tai ir tai po dvieju metu vairavimo stazo jau. viena kart labai graziai pasnekejom, paprikolinom (klause gal 50lt turiu sakau is kur pas vargsa studenta tokie pinigai, tai net nusistebejo o vazinet masina pigiau kai net benzinas jau virs 4lt, sakiau pigiau big_smile ) ir palinkeje gero kelio paleido (na turbut uz grazias akis ir mini sijoneli) big_smile o antra karta, jiems ryskiai truko ant gramo bet tai pamate kad be sansu kazka is manes nupest ir nuejo net gero kelio nepalinkejes

44

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

viena kart vyrsijau 30km/h bet pasitaikia geri pareigunai paleido big_smile:D:D

45

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

nu pirma karta gavau 1000 LT, nulekiau nuo kelio po sukio neislauziau, bandziau tartis bet nieko nepaleido sad siuliau tiek pat kiek uz bauda buciau gaves, o is viso isejo dar +250 uz masinos partempima i aikstele ir prastova kol teismas baigesi, antra karta tai davau 3000 LT ir plius 600Lt zalos atlyginimui, tai ikaliau i toki stenda besukdamas saules sad o kodel nebevairuoju, nes paskutinis kartas bajgesi liudnai....

46

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

man ir vel nunusiseke, teko per viena meneseli jau 400LT pakloti mieliesiems musu pareigunams big_smile Pirmaja gavau kai mane nufotkino stovintis Cadi automobilis pakelije, antra uz dirzus big_smile jiega seis metais jau reiks vaziuoti atsargiai visus metus L:D

47

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

Per 19 metu-3 baudos,pakisu gal kokie 500lt susidarytu.Nors tikrai nesu ramus vairuotojas.zinau kada pazeidineju,ir zinau kiek tas kainuoja.

48

Re: Keliu policijos nuobaudos!!!

jo karta mus su draugais sustabde kad ivaziavom i privacia zona :? poilsiaviete atrodo :V neturejom pinigu daug tai uzrase dirzus kad nebuvom prisisege ;D geros dedes big_smile