1

Tema: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

Ka jums reiskia jusu gyvenime pinigai?
Galetumet atsisakyti?

2

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

po alaus tai pats svarbiausias dalykas gyvenime... vnz gal laime ir nenuperkama, bet turint pinigu linksmiau liudet buna wink

3

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

Viska! Jei yra pakankamai pinigu problemu nukrenta 98%..Uz juos nupirxi beveik viska (as nekalbu apie meiles ir panasiai), visi gyvenimo malonumai uz pinigus bus prieinami..Sveikata siais laikais irgi jau beveik galima nusipirkti (isskyrus galbut paveldimas ligas)..Tik yra viena problema, kad nevisi sugeba su jais susitvarkyti todel delto kyla daug nauju problemu (kuriu nebutu kile jai nebutu buve pinigu)..

4

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

taip jau yra, kad pinigai kapitalizme perka viska smile

5

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

Bet jei ne butu pinigu butu visai kitaip
tik ne manau kad zmones butu laimengesni

6

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

Socializmas matet patys prie ko privede wink

7

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

Pinigu mazai sad

8

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

visiskas ekonominis ir liaudies chaosas. Skelbiama lygybe o teoriskai - visiska destrukcija ir nelygybe. wink

Pinigai zinoma yra gerai bet jie visada turi buti su saiku. Ir reikia pasaulyje tokiu dalyku kuriu nebutu galima nupirkt pinigais. Labai geras pavyzdys Meile... tik gaila kad orumas ir sazine parsidave... smile o butu grazus pasaulis tada smile

9

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

Auri patikek sio laiku galima viska nupirkti ir netgi meile tik kad ji ne tikra bus smile

10

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

tai ir yra blogiausia... As tikiu ir ne tik tikiu, o zinau. Esu tai tiesiogiai patyres sad

bet... nera tobulo pasaulio. Zmogus gimes tureti ydu... koks zmogus toks ir pasaulis. Jei jis netobulas tia ir pasaulis negali buti tobulas.

11

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

ko negali pinigai, gali dideli pinigai

12

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

Auris, 19 parašė:

tai ir yra blogiausia... As tikiu ir ne tik tikiu, o zinau. Esu tai tiesiogiai patyres sad

bet... nera tobulo pasaulio. Zmogus gimes tureti ydu... koks zmogus toks ir pasaulis. Jei jis netobulas tia ir pasaulis negali buti tobulas.

o tai manau blogiausia kas galejo atsytikti, jei tai patyrei

13

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

Auris, 19 parašė:

tai ir yra blogiausia... As tikiu ir ne tik tikiu, o zinau. Esu tai tiesiogiai patyres sad


pirkai ar pardavei?

14

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

Lauras, 20 parašė:
Auris, 19 parašė:

tai ir yra blogiausia... As tikiu ir ne tik tikiu, o zinau. Esu tai tiesiogiai patyres sad


pirkai ar pardavei?

ne... Isdave draugai mane del pinigu ir sloves kazkokiu menkybiu. Sudetinga istorija smile

15

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

Auris tai tik yrodo kad reike moketi atsirinkti tikrus draugus nuo netikru 

16

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

Auris, 19 parašė:
Lauras, 20 parašė:
Auris, 19 parašė:

tai ir yra blogiausia... As tikiu ir ne tik tikiu, o zinau. Esu tai tiesiogiai patyres sad


pirkai ar pardavei?


ne... Isdave draugai mane del pinigu ir sloves kazkokiu menkybiu. Sudetinga istorija smile

uzjauciu tuomet wink gal butu dar baisiau jei butu kokia mergyca del pinigingo seno dedes ishdavus.. nors tokia mergyca neverta demesio, bet niekad negali zinot wink

17

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

Pinigai lieka pinigais smile Siaip su pinigais reikia moketi ir elgtis smile

18

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

pinigai yra viskas ir laime ir turtas ir dziauksmas niu viskas viskas kas sako kat pinigai laimes neatnesa tas meluoja jie atnesa dar ir kokia paziurekit i mina zmogucio laimejusio ne menka sumele ir suprasit kat jis toks laimingas niekat nebuvo jop uz pinigus galima nusipirkti laime wink toks gyvenimas

19

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

pinigai ne viskas, bet viskas be pinigu - niekas!
tikra tiesa

20

Re: Ką jums reiškia jūsų gyvenime pinigai?

Pinigai valdo pasaulį.