1

Tema: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

nagi nagi...ar daug jaunimelio (abiturientu) per vasara dirba, kad turetu pradzia studijoms?ir kitiems malonumams:D

2

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

na manu europa baige tapti panasi  i amerika zmones pradeda nebeziureti  laisvailaikis ar ne laisvalaikis, kaip sakoma pailset spesim kaip busim pensininkai.

3

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

As tai situos du laisvus menesiukus nusprendziau praleist grynai savo malonumui wink Spesiu dar padirbt smile

4

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

o kam durniu stumt,kai uz dar didesni duros stumima moka pinigus???:p

5

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

Tai gerai tau jei koki lengva darbeli turi wink  As per tokius karscius neistverciau smile

6

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

reikia ir dirbi,o jei ir nedirbtum,tas karstis nesumazetu....:)

7

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

Jei nedirbi gali ilsetis gamtoj ir gerai leist laika wink

8

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

oi,ne as jau pradeciau nuobodziauti,o db ir lauki laisvos dienos,kad galetum kur pasiausti...db pasidare brangesnis laikas:)

9

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

Na taip, del to tai sutinku smile Bet tai as tai nenuobodziauju, turiu ka veikt smile

10

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

saunu,td linkiu geru atostogu ir....ir dar tik vidurvasaris,tai iki vasaros pabaigos linkiu nenuobodziauti smile

11

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

man tevai pasake iki 23 metu, kol baigsiu universiteta yra pilnai atsakingi uz mano islaikyma ir visu pramogu uztikrinima, o mano pagrindinis darbas db - mokytis, tad as tuo sekmingai naudojuosi ir megaujuosi vasara smile taip, kad as pries darba vasara

12

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

Bitė, 17 parašė:

man tevai pasake iki 23 metu, kol baigsiu universiteta yra pilnai atsakingi uz mano islaikyma ir visu pramogu uztikrinima, o mano pagrindinis darbas db - mokytis, tad as tuo sekmingai naudojuosi ir megaujuosi vasara smile taip, kad as pries darba vasara

man ir ta pati sake,bet isivaizduok,gauni babkiu is tevu,plius dar pamildomai minimum i taupykle per men isimeti 600lt,juk nemaiso,ane?

13

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

zinoma ne smile

14

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

na tai va,del tos taupykles papildymo as  ir dirbu,juk studentams ir ne tik,pinigeliai niekada nemaiso;)

15

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

as manu kad tai yra gerai nes ka vasara iki pietu niurksoti namie miegoti ilgai padirbesi ir pinigelio gausi mano atveju darbas yra super  as dirbu nuo 8.30iki16.00 as vistiek ar taip ar taip iki 4 namie sedziu nes tik vakare varom su draugais i miesta ar seip kur

16

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

Darbas yra Jega tongue :::440:::441

17

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

o as tai norejau eiti dirbti bet per velai pradejau ieskoti sad

18

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

nu ka.. darbas zmogu puosia tongue bet mano vasara vainikuojasi tinginyste...

19

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

darbas darbas-zmogu ugdo

20

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

Žinoma, esu už darbą vasarą. Pati - nieko neveikiu, pradėjo erzint:/