21

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

To Birute: Gerai kai pas tave teveliai tokie geri ir gali tave iki 23 metu islaikyti, o ka kalbeti tiems kuri net duonos kasniui pinigu neturi atvaziave studijuoti i didmescius, visas babkes sumoka uz bendrabuti ir vaiksto akis imete i vitrinas. Yra tokiu, patikekit manimi yra:(

22

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

as lb norejau sia vasara dirbti..bet sunervino taj,kad pagrinde idarbina nuo 16metu..taj lb liudejau hmm

23

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

o as noriu eiti dibrti sad

24

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

vasara ar ne vasara dirbt vistiek reikia big_smile toks gyvenimas big_smile

25

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

ne as dirbti ne noriu as tik € noriu big_smile

26

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

tai pradek stampuoti juos big_smile

27

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

as taj noriu dirbt ne del to,kad vercia kas ar reikia..bet man tai patiktu..ir vasara butu ka wejkt,ir turetum savo pinigus uz kuriuos pasigerintum vasara smile :pp

28

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

as nieko pries darba neturiu big_smile bet bleeen pagalvojau,kad sia vasara noriu dar atsitusint,nes gywenime,manau,dar prisidirbsiu big_smile:]

29

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

o as va menesiuka padirbsiu(iki rugpjucio 1d.) ir dar paatostogaut spesiu:D

30

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

as iki rugsejo 1 dirbsiu ;]
tai va cia forume ri sedziu kad stumt darbo valandas ;]

31

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

tai si tema galioja studentams ir moksleiviams,nes ir taip dirbu o per atostogas tai jau tinginiauju......

32

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

wisaj neblogaj...:D;Dnes wasaraj bapkiu galima pasirinkti...gal kur prie juros islejst juos apsimoka....:D;D

33

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

Arunas, 20 parašė:

as iki rugsejo 1 dirbsiu ;]
tai va cia forume ri sedziu kad stumt darbo valandas ;]

as taip pat intike stumiu darbo valandas:)

34

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

turėčiau atostogaut iki rugsėjo 1, bet dirbu.t.y.laika ne namuose, o darbe užmušinėju.daugiau savo atsostogų neaukosiu tokiam nieko neveikimui:)

35

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

hehe, as uz darba vasaros atostogas.
as pats dirbu dabar iki rugsejo menesio pradzios.isviso iseis menuo darbo.
kaip tik teisems vairavimo uzsidirbsiu, ir geguze eisiu jau laikyt teisiu. o tevai draudimair masina nupirks smile

36

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

O as vasara dar pasiilsesiu, ir nuo rugsejo eisiu dirbt smile masinai taupysiu smile labai pasiseke kad uz mokslus nereiks moket, tai galesiu pasitaupyt smile

37

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

Bitė, 17 parašė:

man tevai pasake iki 23 metu, kol baigsiu universiteta yra pilnai atsakingi uz mano islaikyma ir visu pramogu uztikrinima, o mano pagrindinis darbas db - mokytis, tad as tuo sekmingai naudojuosi ir megaujuosi vasara smile taip, kad as pries darba vasara

mnan tevai taip visa gyvenima sake ir tebesako, bet kadangi, as esu labai savarankiska ir man imti pinigus is tevu, nei sis nei tas, tai as nuo 17kos pati sau uzsidirbu ... sedeti tevams ant psrando ir leisti, kad jie tave islaikytu iki 23 m??? ziauru!!! na  nebent iki 18kos ...

38

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

ziuriu kad tik viresni eina dirbt

as tai 1men. pradirbau dar ir iki rugsejo dirbsiu

39

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

AS PATI DIRBDAVAU NUO 13 METU PER VASAROS ATOSTOGAS,BENT MENESI PATIKEKIT,VISAI KITAS JAUSMAS,KAI LEIDI SAVO UZDIRBTUS PINIGUS,NEGU TEVELIU DUOTUS

40

Re: kas uz tai jog per vasaros atostogas dirbti?

Austėja, 31 parašė:

AS PATI DIRBDAVAU NUO 13 METU PER VASAROS ATOSTOGAS,BENT MENESI PATIKEKIT,VISAI KITAS JAUSMAS,KAI LEIDI SAVO UZDIRBTUS PINIGUS,NEGU TEVELIU DUOTUS

tuo tai tikiu tirkrai....:) kazkaip pasirodo daug ko gali ir atsisakyti, nes pasidaro pinigu gaila...:)