1

Tema: Svarbiausios merginos savybės

Pazystu vaikinu, kiekvienas su savais norais... Girdejau daugybe savybiu, kuriu turi tureti mergina, ir paprastu ir keistu, na parasykit kokiomis savybemis turetu pasizymeti  mergina, kuria noretumete uzkariauti:)

2

Re: Svarbiausios merginos savybės

vida uzkariauti  tai cia kuria prasme tipo  pasimyli ir viskas ar visam gyvenimui big_smile:D cia labai svarbus dalykas

3

Re: Svarbiausios merginos savybės

nzn neturiu savo kriteriju dar smile

4

Re: Svarbiausios merginos savybės

visam gyvenimui:)

5

Re: Svarbiausios merginos savybės

Robertas, 21 parašė:

vida uzkariauti  tai cia kuria prasme tipo  pasimyli ir viskas ar visam gyvenimui big_smile:D cia labai svarbus dalykas

visam gyvenimui Robertai:)

6

Re: Svarbiausios merginos savybės

dar vienas klausymas i kuri atsakau taip pat kaip ir ant kitu klausymu.
kiekvienas turi savo skoni;)
jei kas nors tau dabar pasakis kad turi buti taip tai nereiskia kad vaikinui kuris tau patinka
turi tuokia pacia nuomone wink
aciu uz demesi big_smile

7

Re: Svarbiausios merginos savybės

Evelina, 17 parašė:

dar vienas klausymas i kuri atsakau taip pat kaip ir ant kitu klausymu.
kiekvienas turi savo skoni;)
jei kas nors tau dabar pasakis kad turi buti taip tai nereiskia kad vaikinui kuris tau patinka
turi tuokia pacia nuomone wink
aciu uz demesi big_smile

dekuj uz nuomone Evelina,  bet bunu savimi, nerodau tu savybiu kurias isgirdau cia ar kitur kad suzavet vaikina, bunu pati savimi, o jau vaikinas renkasi, kas jam manyje patinka ir kas nea:) uzklausiau toki klausima, nes man siaip idomu...:)))

8

Re: Svarbiausios merginos savybės

na gerai, o dabar kekvienas konkreciai apie save , o ne "apie visu skirtinga skoni, del kurio nesigincyjama". Juk turit butent savo nuomone?... tarkim- mergina turi buti tokia ir tokia, ar bent panasi i tokia ir tokia..... ji turi daryti ta ir ta, nedaryti t o ir to....? padiskutuokit wink juk merginos mazdaug isivaizduoja, kokio noretu vaikino , bent labai santykinai, bet nuo vaikystes visi gi turim vaizdinius pasamoneje wink

9

Re: Svarbiausios merginos savybės

sakyciau, kad savarbu buti smaiksciai ir gundaciai, man taip atrodo:D aisku kiekvienam zmogui tas pats:D

10

Re: Svarbiausios merginos savybės

O "buti gundaiciai" - kaip supranti ta savoka?

11

Re: Svarbiausios merginos savybės

Vida, 16 parašė:
Evelina, 17 parašė:

dar vienas klausymas i kuri atsakau taip pat kaip ir ant kitu klausymu.
kiekvienas turi savo skoni;)
jei kas nors tau dabar pasakis kad turi buti taip tai nereiskia kad vaikinui kuris tau patinka
turi tuokia pacia nuomone wink
aciu uz demesi big_smile

dekuj uz nuomone Evelina,  bet bunu savimi, nerodau tu savybiu kurias isgirdau cia ar kitur kad suzavet vaikina, bunu pati savimi, o jau vaikinas renkasi, kas jam manyje patinka ir kas nea:) uzklausiau toki klausima, nes man siaip idomu...:)))

Aš visų pirma žinau kokia aš pati turiu atrodyti?

12

Re: Svarbiausios merginos savybės

ot diskusija.... Reikia buti savimi ir nebandyti buti tuo kuo neesi... kam apgaudineti save ir kitus???

Gal cia turejo but klausimas " kokiu savybiu turinti panele patinka vaikinams?" Ar kazkas panasaus... tada kiekvienas vaikinas... na ir mergina... gales diskutuoti is savo puses... big_smile

13

Re: Svarbiausios merginos savybės

buti tokia kokia esi

14

Re: Svarbiausios merginos savybės

"būti tokia, kokia esi" giliai tusčia mintis

mano nuomone turi kažkuom vežti - ne visada gali suprasti ar norėti suprasti "kuom"

15

Re: Svarbiausios merginos savybės

kiekvienas ira svoks zmogus ir su savo kaprizais kiekvinas turi buti svimi kad isetu pusausvira big_smile:)

16

Re: Svarbiausios merginos savybės

niu geriausia buti tokia kokia esi  nes visada buna geriausia ,nes tu niekada nepasikeisi kaip noresi o su draugais tai visada but tokia gera ir t.t.

17

Re: Svarbiausios merginos savybės

svarbiausios bent jau man isvaizda turi man buti miela nebutinai super grazuole podiumine bet ir ne atstumianti kita labai svarbi savybe butu bendravimas noretusi kad butu apie ka  pakalbeti yra tarkim teke bendrauti ir nesirisa kalba arba bekalbant pradedi jausti antipatija nesutampa poziuriai i tam tikras vertybes taip pat noretusi pasitikejimo taip balso tembras kalbejimo manieros viskas susideda i bendra net nezinau kaip cia kad ir kazkas parase kiekvienam tos savybes bus kitokios cia taip kaip uzdavus klausima galima sulaukti ivairiu nuomoniu vienos tau priimtinos kitos maziau o trecios isvis nepriimtinos va ir renkiesi tai kas tau priimtina ir suprantama bei miela wink

18

Re: Svarbiausios merginos savybės

O as bunu visada tokia kokia esu,jei kazkam nepatinka tai ju bedos!:) Nesiruosiu kazkam itinkinet:)

19

Re: Svarbiausios merginos savybės

itinkti nereikia patikti reikia,bet kiekvienas vyras turi savo moteri ir kiekviena moteris turi savo vyra,jeigu sutampa tai patinka viskas,jeigu ne ,tai nors ir labai noresi,nieko nesigaus:::402

20

Re: Svarbiausios merginos savybės

papai ;D :::740