1

Tema: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

kas dar gali buti blogiau uz ssias dvi savaites

2

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

visiem jis ciuoze, bet niekam dar nenuciuoze smile

3

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

studentas kaip feniksas: du kartus per metus miršta ir du kartus sėkmingai atgimsta:D)

4

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

Kas ta sesija. O gi atostogos smile Pasimokai pora dienu ir atostogauji pora savaicius wink

5

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

taigi sesija praeina, o tada atostogos... mokykis nusirasyt, tada nekils problemu per egzaminus... :=)
laikykis... ji veliau ar anksciau baigsis, o tada prisiminus tik pasijuoksi... smile

6

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

niu vadinasi ne specas ant nusirasymu... va cia jau niekuo negaliu padet.. gal cia igimta.. smile menas nusirasineti?...

7

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

menas baigiasi tada, kai iš univero išmeta už tą patį:D)

8

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

Stano, 20 parašė:

Kas ta sesija. O gi atostogos smile Pasimokai pora dienu ir atostogauji pora savaicius wink

arba pasimokai pora sawaiciu, o paskui wisa semestra atostogauji big_smile

9

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

nera jautaip blogai per ta sesija..arba moki arba ne..arba ismastai si savo galvos.. reik rinktis tokia spec kur nereikia mokytis o tik suprasti tai ir vargu nebus:pp

10

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

o buna tokiu specialybiu, kur nereikia mokytis?? gal pawydziu turi?

11

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

pvz kaka kas susije su tikslaiaisiais mokslais..pvz tu gedi berods informatika studint tai ar reikia ka nors mokytis? big_smile

12

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

taip, neringa, reikejo wink jei butu taip lengwa ten, nebutu po pirmo kurso ish 31 grupioko like tik 17. tiesa dbr jau 16, nes ash perstojineju. neishtweriau

13

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

nori krapšto nebent kokie socialiniai ar humanitariniai studentai:)

įdomiai išsireiškiau:?

14

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

niekur nera lengwa, ir tie kas nosi krapshto, dar ilgai krapshtys smile

15

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

tai visuose kai kuriu paskaitu reikia..
pvz pas mus po pirmo kurso viso nei vienas neiskrito aisku ten kiti i mokamas vietas papuole bet siaip niekas neiskrito..
renkiesi ta spec kuri tau priimtina idomi ir panasiai..tada tikrai nebuna sunku mokytis..beto su destytojais galima kalbetis, klausti, diskutuoti.. eiti ir ieskoti ir jie tau pades..bent jau pas mus taip yra ..jei busi aktyvus tai visi egzai kaip per sviesta ir nuo sesijos neciuos stogas big_smile

16

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

Nusirasot, o kai reikia ziniu tai nieko nemokat : ))

17

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

kam sesija o kam ir praktika jau i pabaiga eina, o cia neuzkalnu ir valstybiniai egzai

18

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

jusu  ziniai pvz as tai nenusirasineju..vsiu pirma tingiu visokias spurges daryti..o visu antra kam jas daryti jei per ta laika gali ir ismokti..:::246

19

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

Gerai cia pasakei Viliau20.Patiko man tavo pasakymas:D

20

Re: man stogas jau ciuozia nuo sesijos

kas man gali paaishkint kaip ishmestas zmogus gali toliau cia nesamones dirbt?